PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام سیستم مالی سخت گیر نیست ؟Alipay,Payza,webmoney

petersool
April 1st, 2013, 12:12
کدوم سیستم مالی مثل پی پل نیست مثلا مثل مدیر مگا آپلود که پیپل موجودیش رو فاش کرد
اگر پی پل بو ببره که ایرانیم حساب رو می بنده.
آیا وب مانی بهتره که در روسیه است?

ARNE
April 1st, 2013, 12:37
وبمانی و لیبرتی ریزرو با ایران هیچ مشکلی ندارن ولی اینها کجا و پیپال کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( حداقل من که در این 3 سالی که با اینها کار می کنم مشکلی نداشتم. تمام مشخصات وارد شده هم حقیقی هست و با آی پی ایران هم بارها استفاده کردم )

rezahesami
April 1st, 2013, 12:40
بین این سه مورد قید شده وبمانی با ایران مشکلی نداره اما اونی هم که مشکل نداره با ما ظاهرا ما باهاش مشکل داریم!!!چون زحمت کشیدن عزیزان و ف.... کردنش!

petersool
April 1st, 2013, 13:11
مثلا فروش لیچ دانلود از سایتهای اشتراگذاری که غیر قانونی از نظر کشورهای اروپایی با کدوم سرویس امن تره؟وب مانی امنتره چون تو روسیه است؟

rezahesami
April 1st, 2013, 13:18
مثلا فروش لیچ دانلود از سایتهای اشتراگذاری که غیر قانونی از نظر کشورهای اروپایی با کدوم سرویس امن تره؟وب مانی امنتره چون تو روسیه است؟

فکر می کنم فروش لیچ با وبمانی هم مورد داشته باشه نمی دونم اطلاعاتی ندارم ولی معمولا بچه هایی که کار می کنن با یه واسط کار می کنن نه مستقیم

besthosti.com
April 1st, 2013, 13:21
من هم نظرم روی روسیه هست چون که روسیه ای ها با ایران هیچ مشکلی ندارند نمونه ان هم قرار است که کسپرسکی را به فارسی هم بسازند.
وب مانی هم همین طور است خود من وب مانی استفاده می کردم با ایپی ایران هیچ مشکلی ندارن

petersool
April 1st, 2013, 13:47
فکر می کنم فروش لیچ با وبمانی هم مورد داشته باشه نمی دونم اطلاعاتی ندارم ولی معمولا بچه هایی که کار می کنن با یه واسط کار می کنن نه مستقیم

میشه لطفا بیشتر از واسطه بگید یا کسی و سرویسی رو معرفی کنید.

rezahesami
April 1st, 2013, 14:01
میشه لطفا بیشتر از واسطه بگید یا کسی و سرویسی رو معرفی کنید.

Telecom Expense Management and Telecommunications Expense Management (http://www.click2shop.com)
www.i-koruna.com
PayU | PAYUGROUP (http://www.payu.com)