PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در باره ی تأسیس شرکت هاستبنگ ؟!

amirhosseinmt
March 31st, 2013, 20:34
سلام دوستان
می خواستم نظرتون رو بدونم !‌
ایا اگه شروع به هاست فروختن بکنم سود داره ؟ (هاست نمایندگی) یا نه ! ؟

نظر شما چیه ؟ ممنون میشم کمکم کنید !

parsdrive
March 31st, 2013, 20:39
درود
برای شروع بهتر هست نمایندگی بگیرید اگر تجربه کاری دارید و از پس مدیریت سرور بصورت کامل برمیاین سرور اختصاصی تهیه کنید.
در ضمن اگر چه هدف از هر سرمایه گذاری کسب درآمد است اما هیچگاه در آغاز به سود فکر نکنید. شما کار رو شروع کنید اونهم با کیفیت عالی تا اعتبار کسب کنید. حتی اگر چند سال طول بکشه. اعتبار که کسب شد، سود همیشگی هم در جریان خواهد بود.

موفق باشید.

besthosti.com
March 31st, 2013, 20:45
با سلام برای شروع نظر من همان نمایندگی است که بعد از این که فروش و تجربه شما زیاد شد اقدام به تهیه سرور مجازی و بعد ها سرور اختصاصی بکنید .
در کنار هاست نمایندگی به دنبال یادگیری کار با مجازی ساز ها باشید
تا بتونید سریع راه بیفتید .

amirhosseinmt
March 31st, 2013, 20:50
با سلام برای شروع نظر من همان نمایندگی است که بعد از این که فروش و تجربه شما زیاد شد اقدام به تهیه سرور مجازی و بعد ها سرور اختصاصی بکنید .
در کنار هاست نمایندگی به دنبال یادگیری کار با مجازی ساز ها باشید
تا بتونید سریع راه بیفتید .

دوستان نگفتید :71: اخر سود داره یا نه ؟

morteza.pr
March 31st, 2013, 20:56
سلام و عرض ادب

دوست عزيز ، با توجه به افزايش چشمگير سايت هاي هاستينگ و ريسلر اگه براي شروع و همين الان چن تا مشتري دم دست نداريد بنظرم وارد اين كار نشيد خيلي بهتره . چون هم بايد حداقل دو نفر باشيد تا پشتيباني بديد كه اين يعني روزي بالاي 5 الي 8 ساعت آنلاين باشيد (در كل فصول) و همچنين بايد دانش فني بسيار بالا در زمينه هاست و سرور اين مسائل داشته باشيد و ...

بيشتر تحقيق كنيد ...

آرزوي موفقيت براي شما دارم

يا علي

besthosti.com
March 31st, 2013, 20:58
دوستان نگفتید :71: اخر سود داره یا نه ؟
در ابتدا به هیچ وجه سود نداره ولی در اینده و همچنین کسب تجربه بازار یابی و ... سود خواهد داشت

Parsavps
March 31st, 2013, 21:13
سلام
بستگی به خودتان داره از نظر کیفیت وتبلیغات و پشتیبانی

amirhosseinmt
April 1st, 2013, 17:21
up

mailgenral
April 1st, 2013, 20:01
با علم به کار و کسب تجربه و پشتکار قطعا میتونید موفق بشین در غیر اینصورت نچ:d

GoldenHost
April 1st, 2013, 21:09