PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ****لطفا راهنمایی کنید****

saman_et
March 31st, 2013, 18:01
با سلام به اساتید محترم و دوستان عزیز

من میخواستم یه هاستینگ راه بندازم

ولی اولش باید کار با سرور یاد بگیرم

می خواستم ببینم از کجا شروع کنم چه طوری شروع کنم

یه راهنمایی کامل کنید دوستان عزیز

ممنونم از همه دوستان

saman_et
March 31st, 2013, 20:14
خیلی جالبه من راهنمایی خواستم از دوستان و اساتید محترم که چه طوری کار با سرور یا vps یاد بگیرم

دوستان همه به من پیام خصوصی دادن که سرور بفروشن

درآمد زایی خیلی خوبه ولی نه در هر شرایطی

دوستان سیاست درآمد زایی رو هم بلد نیستن دم از فروش.... سابقه چند ساله شرکت هاشون میزنن

خیلی حرفه ای تر بود شما حسن نیت خودتون ثابت میکردید بعد ما خودمون جذب شرکت شما میشدیم

نه این که با این پیام های خصوصی فروش ذهن مارو نسبت به سایت هاتون خراب کنید

من یه انتقادی به مدیران این سایت دارم

در صورتی من کوچیک تر از اونیم که بخوام انتقاد کنم ولی من خیلی بیشتر از اینها از این فروم توقع داشتم دارم

این انجمن همش به فکر فروختن هستن نه درآمد زایی مدیران عزیز یه نظارت بهتر داشته باشید خیلی عالی میشه

باتشکر از همه مدیران و دوستان عزیز

shivahost
March 31st, 2013, 20:21
برای کار هاستینگ شما به توانایی های مختلفی نیاز دارید. یکی از آنها مدیریت سرور و بهینه سازی آن است. بخش دیگری از آنها آشنایی و تسلط داشتن بر سیستم های مدیریت محتوا و برنامه نویسی آنها برای ارائه پشتیبانی می باشد.

به نظر من ابتدا با یک ریسلر هاست شروع کنید و با خیال راحت از پشتیبانی اصلی شروع به فروش هاست کنید و تجربه پشتیبانی مشتریان را به اندازه کافی کسب کنید. همزمان هم برای آموزش یک سرور مجازی ارزان بگیرید که فقط آن را مدیریت کنید و چند سایت تست روی آن برای خود راه اندازی کنید و مدیریت کنید.

saman_et
March 31st, 2013, 21:35
شیوا هاست عزیز مرسی ممنونم از راهنمایی اولیتون

من الان با ریسلر دارم کار میکنم

می خوام بدونم چه طوری از ریز کارهای کار با سرور مجازی یاد بگیرم یکم جزیات میخوام اگه میشه بگید یا مرجع معرفی کنید که برم بخونم یاد بگیرم

واقعا ممنون میشم از راهنماییتون

Parsavps
March 31st, 2013, 21:55
سلام تو بخش آموزش یه نگاه بندازید دوستان مطالاب خوبی گذاشتن
سوالی هم بود بپرسیدهمه جواب میدن
درباره سورر مجازی سوالی داشتین من در خدمتم

sh3
April 1st, 2013, 00:04
برای اینکه کار با سرور رو یاد بگیری باید اول یه سرور ارزون برای تست بخری
بعد بیای انواع کنترل پنل ها رو روش نصب کنی .
بعد هر کرمی خواستی بریزی توش . این کار نقش مهمی تو آموزش شما داره .

uper
April 1st, 2013, 11:08
ابتدا می تونین یه مجازی ساز روی سیستم خودتون نصب کنین (با این شرط که از لحاظ سخت افزار ساپورت کنه) . در مرحله بعد هم باید ببینید با چه سیستم عاملی قصد دارین کار کنین و سرویس هاتون رو با چه پنلی ارائه بدین. سیستم عامل رو روی مجازی ساز نصب کنید و پنل هم خب بیشترشون دمو دارن دموشون رو که لیمیت زمانی داره نصب کنید. و باهاشون کار کنید تا دستتون راه بیوفته بعد که کمی با اصل قضیه کنار اومدین حالا هزینه کنید و شروع به فعالیت.
اینطوری حداقل نیاز نیست که تا قبل از آشنایی با پنل و سیستم عامل هزینه خاصی انجام بدین.
سوال هاتون هم که بچه ها توی انجمن راهنماییتون می کنند.

موفق باشید.

persianboy
April 1st, 2013, 11:37
سلام

یه سرور مجازی ارزون بخرید.
آموزش های کانفیگ رو پیدا کنید و روی سرور انجام بدید.
کولکسو و سی پنل نصب کنید (15 روز تریال داره)
و آموزش های مختلف رو روی سرور انجام بدید
این تاپیک رو هم ببینید:
www.webhostingtalk.ir/f10/9545/

clickchat
April 1st, 2013, 12:52
شما باید قدرت تحلیل خودتون رو بالا ببرید که نیاز به تجربه کافی است
برای اولین بار شما باید از هاست رایگان شروع کنید