PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز شدید به ویزا کارت فیزیکی

hadi_am
March 30th, 2013, 22:56
سلام

به یه ویزا کارت فیزیکی با اعتبار 5 ساله با قابلیت اتصال به پی پال نیاز مندم لطفا افر بدید

Parsavps.com
March 30th, 2013, 23:22
سلام
عزیز یه حساب پی پال معتبر باز کنید راحت می تونید دلار واریزش کنید دلارش هم اروزنتر براتون درمیاد
هزینه ویزا کارت زیاده

parsdrive
March 31st, 2013, 00:53
ویزا مجازی با اعتبار 2 ساله داریم قیمت هم ارزونتر در میاد خیلی اگر فقط برای ی پال میخواین

دارای شماره حساب قابل واریز وجه از صرافی ها

موفق باشید

besthosti.com
March 31st, 2013, 00:56
ویزا مجازی با اعتبار 2 ساله داریم قیمت هم ارزونتر در میاد خیلی اگر فقط برای ی پال میخواین

دارای شماره حساب قابل واریز وجه از صرافی ها

موفق باشید
با اجازه استارتر :
این ویزا ها چجوری است میشه باهاش خرید هم انجام داد یا فقط برای وریفای پیپال هستش

parsdrive
March 31st, 2013, 00:58
خیر میشه خرید هم انجام داد، میشه برای پی پال هم وریفای کرد و میشه از طریق صرافی هم شارژ کرد(دارای شماره حساب)

SV24.CO
March 31st, 2013, 01:02
خیر میشه خرید هم انجام داد، میشه برای پی پال هم وریفای کرد و میشه از طریق صرافی هم شارژ کرد(دارای شماره حساب)

سقف دارن؟
مثلا ماهانه میشه باهاش 10000$ تراکنش داشت؟

parsdrive
March 31st, 2013, 01:03
سقف حداکثریش 5000 هست در ماه.

besthosti.com
March 31st, 2013, 01:12
قیمت چند هستش ؟

parsdrive
March 31st, 2013, 01:15
کارمون فروش کارت و پرداخت اینترنتی نیست با این وجود اگر کاربری نیاز داشته باشه مخصوصا برای وریفای پی پال که دائم کارت تعویض نکنه و هزینه نکنه کارت مجازی ارائه میدیم. قیمت پ.خ شد.

mizbanplus
March 31st, 2013, 01:22
با اجازه استارتر ، لطفا قیمت رو برای من هم پ.خ کنین + اینکه بفرمایید این حساب های پی پال وریفای شده ریسکشون چقدره و چه مراحلی برای تهیشون باید طی بشه

parsdrive
March 31st, 2013, 01:26
با اجازه استارتر ، لطفا قیمت رو برای من هم پ.خ کنین + اینکه بفرمایید این حساب های پی پال وریفای شده ریسکشون چقدره و چه مراحلی برای تهیشون باید طی بشه

درود
برای افتتاح حساب پی پال باید مراحل زیر را دنبال نمود:

1- ثبت نام رایگان در سایت Paypal.com

انتخاب نوع اکانت=> اگر فروشنده هستید و قصد فروش اینترنتی محصولات رو دارید اکانت پریمیر رو انتخاب کنید. هزینه ای برای شما در بر نداره. آی پی ثبت نامیتون هم قطعا نباید از ایران باشه. پس بهتره از آی پی آمریکا استفاده کنید تا در آینده برای تهیه آی پی آمریکا که فراوانترین آی پی هست و میشه با .... تهیه کرد مشکلی نداشته باشید.

2- پس از ورود اکانت شما وریفای نشده هست و مجدودیت در حجم تراکنش داره. یعنی بیش از 500 دلار در روز نمی تونید جابجا کنید. پس باید اکانت وریفای بشه.

برای وریفای کردن اکانت باید یک کارت مجازی مثلا ویزا تهیه کرد. در قسمت مربوطه کارت رو به حساب متصل می کنید.(حتما حتما کارتی که تهیه می کنید از یک فروشنده معتبر باشه علت رو در ادامه ذکر می کنم)

بعد از اتصال کارت به پی پال، پی پال مبلغی رو از حساب شما جهت تائید کارت کسر می کنه و پس از تائید به حساب شما بر میگردونه. شما باید یک کد 4 رقمی رو که شماره تراکنش پی پال هست و فقط در اختیار صاحب حساب اصلی کارت پی پال هست و از طریق بررسی ریز تراکنش های حساب قابل مشاهده هسا رو بگیرید(برای همین گفتم مطمئن باشه تا بتونید بعد از تراکنش اون کد رو بگیرید نه اینکه طرف بفروشه و فرار!) اون کد 4 رقمی رو در پی پال وارد می کنید و تمام! حساب میشه وریفای شده.

اما:

توجه داشته باشید که شمایی که در ایران زندگی می کنید و هنگام ثبت نام مثلا مشخصات هر کشور و هر آدرس و هر شماره تماسی رو ذکر می کنید، اگر بر حسب مثال در تراکنش خود دچار مشکلی شوید، فرض محال(خدا اون روز رو نیاره که کسی آدرس ایمیلتون رو بدونه!) شخصی به قصد آزار با اطلاع از آدرس ایمیل شما در پی پال اون رو به پی پال گزارش کنه که شما ایرانی هستید یا هر اتفاق دیگری که منجر به لیمیت شدن حساب شما بشه، اونوقت پی پال از شما مدارک شامل مستندات و اسناد محل سکونت و شماره تماستون رو میخواد تا با شما صحبت کنه انوقت هست که سرمایه و زحماتتون بر باد میره. آشنایی داشتم که به همین دلیل 500 دلارش از دست رفت!

بنابر این حتما حتما از شخصی تهیه کنید که یک سیمکارت متعلق به اون کشور عضویت پی پال و همچنین اسناد محل سکونت رو برای شما ارسال کنه.

البته نکته دیگری هم وجود داره برای وریفای اکانت پی پال.

هر کارت مجازی قابلیت وریفای در پی پال رو نداره. یعنی اینکه هر کارتی تهیه نکنید به امید وریفای کردن حساب پی پال. بسیاری از همین کارت های مجازی که فروخته میشه قابلیت اتصال به پی پال رو ندارند و به هیچ عنوان فروشنده هم پس از فروش مسئولیتش رو به عهده نمی گیره.

پس قبلش حتما با فروشنده طی کنید.

در ضمن پی پال افتتاح نمی کنیم چون مراحلش بالا ذکر شده. کارمون هم فروش ویزا کارت نیست فقط دوستانی که نیاز به تیهه مداوم کارت برای وریفای پی پال دارند می تونیم بهشون ویزا 2 ساله بدیم که راحت باشند.

موفق باشید.

mizbanplus
March 31st, 2013, 01:32
ممنون ، اما فکر میکنم این توضیحاتی که نوشتین مربوط به نحوه وریفای کردن یک حساب هست ، ولی سوال من در مورد حساب های وریفای شده بود

parsdrive
March 31st, 2013, 01:35
حساب وریفای شده اگر شما شماره تماس، سند محل سکونت و تسلط به زبان انگلیسی برای گفتگو با پی پال نداشتید بسیار ریسکش بالاست یعنی هر 3 مورد رو باید حداقل داشته باشید. در غیر اینصورت سرمایتون بر باد میره.

mizbanplus
March 31st, 2013, 01:39
خوب فرقش با وقتی که خودمون وریفای کنیم چی هست؟ اگه ممکنه در اون صورت تماس بگیرن ، در صورتی که خودمون وریفای کنیم هم ممکنه تماس بگیرن.

besthosti.com
March 31st, 2013, 01:41
ولی بدید به کسی که با تجربه تر است بهتر هستش و ریسکش کمتر

parsdrive
March 31st, 2013, 01:42
اصلا بعد از وریفای که تماس نمیگیرن
اگر مشکلی در تراکنش ها پیش بیاد یا مهمتر و وافر تر از اون! کاربری ایران دست برقضا آدرس اکانت پی پالتون رو بدونه و ریپورت شما روبه پی پال بده(از ماست که بر ماست!) اونوقت دیگه راهی برای دور زدنشون ندارید. پس تا اونجا که می تونید حساب پی پالتون رو از بقیه مخفی نگه دارید. خودمون سایت فروش هاست و دامنه بین المللی داریم باور کنید حتی من نامش رو هم نمی دونم چی هست. فقط یک پشتیبان و مدیر پارس درایو می دونن برای جلوگیری از همین زیرآبی رفتن برخی دوستان کم لطف.

mizbanplus
March 31st, 2013, 01:54
خوب این مشکلات در هر دو مورد وجود داره ، یعنی چه خودمون وریفای کنیم و چه اینکه از قبل وریفای شده باشه. از این جهت فکر نکنم تفاوتی وجود داشته باشه

parsdrive
March 31st, 2013, 01:56
تفاوت اینجاست اگر شخص مطمئنی برای شما حساب پی پال رو باز کنه می تونه مدارک مانند شماره تماس و اسناد سکونت در آدرس ثبت نامی در پی پال رو در اختیار شما بگذاره تا برای رفع لیمیت پی پال از اون استفاده کنید.

aligoli
March 31st, 2013, 02:10
کارمون فروش کارت و پرداخت اینترنتی نیست با این وجود اگر کاربری نیاز داشته باشه مخصوصا برای وریفای پی پال که دائم کارت تعویض نکنه و هزینه نکنه کارت مجازی ارائه میدیم. قیمت پ.خ شد.

قیمت را برای بنده هم پیام خصوصی کنید.

hadi_am
March 31st, 2013, 18:51
استارتر تاپیک من بودم ولی اصلا کسی واسه ما قیمت نداد خیلی جالب بود:71:

اگه کسی از دوستان میتونه بدون هیچ مشکلی برامون هم کارت رو اوکی کنه و هم پی پال رو وریفای کنه که خیلی عالی میشه لطفا قیمتایی رو که میدین اول واسه من بفرستین8-|

نا سلامتی استارتر من بدبخت بودما:113:

besthosti.com
March 31st, 2013, 18:52
استارتر تاپیک من بودم ولی اصلا کسی واسه ما قیمت نداد خیلی جالب بود:71:

اگه کسی از دوستان میتونه بدون هیچ مشکلی برامون هم کارت رو اوکی کنه و هم پی پال رو وریفای کنه که خیلی عالی میشه لطفا قیمتایی رو که میدین اول واسه من بفرستین8-|

نا سلامتی استارتر من بدبخت بودما:113:
دیر اومدی ته دیگشم خوردیم :">
به پارس درایو میگم قیمت را برای شما ارسال کنه

parsdrive
March 31st, 2013, 18:54
دوست عزیز جسارتا ببخشید در تایپک شما یکمی شلوغ شد و پاسخ شما داده نشد.

بنده هم برای شما پست دادم که اگر فقط برای پی پال بخواین کارت مجازی به صرفه تر هست اون هم با اعتبار 2 ساله. یعنی تا 2 سال آینده نیازی به ادد کردن کارت ندارید از طرفی قابل شارژ با کارت های دیگر و صرافی ها می باشد.

موفق باشید.

hadi_am
March 31st, 2013, 19:19
دوست عزیز جسارتا ببخشید در تایپک شما یکمی شلوغ شد و پاسخ شما داده نشد.

بنده هم برای شما پست دادم که اگر فقط برای پی پال بخواین کارت مجازی به صرفه تر هست اون هم با اعتبار 2 ساله. یعنی تا 2 سال آینده نیازی به ادد کردن کارت ندارید از طرفی قابل شارژ با کارت های دیگر و صرافی ها می باشد.

موفق باشید.

خب هزینه؟؟؟

شما اگه بخواید اینو به پی پال وصل کنید هزینشم لطف کنید و یه تضمین

centralhop
April 1st, 2013, 05:09
برای سفارش لطفا از یاهو ای دی یا اسکایپ اقدام کنید
Yahoo ID:Wiki.online@att.net
Email:wiki.online@mail.com
Mobile:9362753675

قیمت ویزا کارت فیزیکی قابل شارژ با سیم کارت مالزی 50 رینگت شارژ اولیه و .... 250 هزار تومان

ویزا کارت فیزیکی - 5 ساله (http://www.shop.sourol.com/index.php?route=product/product&product_id=60)

besthosti.com
April 1st, 2013, 05:13
با سلام به جز ایران به کشور های دیگه هم می تونید تحویل بدید ؟

centralhop
April 1st, 2013, 06:34
با سلام به جز ایران به کشور های دیگه هم می تونید تحویل بدید ؟

می تونم پست کنم هزینه پستی با شماست چه کشوری ؟

Parsavps.com
April 1st, 2013, 10:18
سلام من یه ویزاکارت از کشو کویت دارم واسه شارژهش چقدر هزینه میگیرید