PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا hetzner برای وب هاستینگ خوبه ؟

esultanzada
March 30th, 2013, 14:43
سلام دوستان،

من چند روزه دارم در مورد hetzner معلومات جمع آوری میکنم، در فروم تاپیک های زیادی رو خوندم که بعضا مشکلی نداشتن و بعضا هم از گیر دادن های دیتا سنتر زیاد اذیت بودن،

من یه سرور از آی وب دارم که راضیم ازش ولی قیمت هاش یکم بالاست،

روش هاستینگ هم میکنم و یه سایت موزیک هم دارم،

به نظر شما اگر به hetzner انتقال بدم و 3 وی پی اس هم بیشتر نیاز ندارم روش بسازم به مشکل بر میخورم ؟؟ یعنی به چه کار هایی بیشتر گیر میده ؟

لطفا کمی معلومات برام بدین ممنون.

besthosti.com
March 30th, 2013, 14:53
هتزنر خیلی خوب هستش
یکی از دیتاسنتر های محبوب نزد همکاران است و بسیاری از همکاران از این دیتاسنتر استفاده می کنند برای وب هاستینک .
شما به ایکس ال هاست هم می تونی انتقال بدید
قیمت های خوب و آپ تایم شبکه خوبی داره

esultanzada
March 30th, 2013, 14:59
من رو سرورم یه سایت موزیک هم دارم، گیر نمیده براش؟؟

اگه یه زمانی سایت هام مورد حمله هکر ها قرار بگیره و هک بشه سرور رو بسته میکنه ؟

besthosti.com
March 30th, 2013, 15:01
نه من از این دیتاسنتر 2 تا سرور اختصاصی گرفتم برای سایت دانلود 2 تا از مشتری ها که اتفاقا یکیش هم موزیک بود و تا الان گیرنداده

esultanzada
March 30th, 2013, 15:03
vmware رایگان رو هم میتونیم روش نصب کنیم ؟

shahintak
March 30th, 2013, 15:05
مشکلی نداره شما میتونین از اونجا تهیه کنین کیفیت مناسبی هم داره

در مورد خرید راهنمایی یا سرور خواستین در خدمتم

besthosti.com
March 30th, 2013, 15:08
vmware رایگان رو هم میتونیم روش نصب کنیم ؟
بله می توانید نصب کنید
خودمون هم از این دیتا سنتر سرور مجازی ارایه می دهیم

mehrshad.ho
March 30th, 2013, 15:20
1.5 سال هست به عنوان میزبانی و vmware از هترنز استفاده می کنیم
کیفیت آپ تایم پشتیبانی عالی

mizbanplus
March 30th, 2013, 15:32
هتزنر علاوه بر قیمت مناسب در قبال امکاناتی که ارائه میده و مناسب بودنش برای هاستنیگ با توجه به شرایط ایران ، یه خوبیه دیگه هم داره و اون هم اینه که اکثر هاستینگ های ایرانی از هتزنر استفاده می کنن. این باعث میشه که اولا قلقش دست همکاران اومده باشه و در ثانی اگر احیانا شما به مشکلی هم بر بخوری ، دوستان همکار زیادی میتونن شما رو راهنمایی کنن . به یه تعبیر میشه گفت در واقع هتزنر تو ایران کامیونیتی قوی ای داره

razavihost
March 30th, 2013, 16:10
2 سال هست با این دیتاسنتر کار میکنیم و به کاربران خدمات میدیم.
دوست داشتین میتونم بهتون پیشنهادات خوبی بدم.

paradiseserver
March 30th, 2013, 17:54
درود
کیفت هتزنر المان تایید میشه :71:
برای مجازی سازی سرور های خوبی دارند
بدرود

RayanDade
March 30th, 2013, 23:14
دیتاسنتر هتزنر دیتاسنتر خوبی هست

اما برای میزبانی از دیتاسنتر های سافت لایر ، ایکس ال هاست و یا یس آپ استفاده کنید بهتره

دیتاسنتر Yesup که باهاشون بحث شد و حتی سرور گرفتیم و دیدیم واقعا در برابر حملات دیداس و داس کمال همکاری رو انجام میدن
موفق باشید

Parsavps.com
March 30th, 2013, 23:18
سلام
من خودم دارم استفاده می کنم
عالیه

Rz04
March 30th, 2013, 23:59
دو تا ex4 از هتزنر داریم و روش سایت میزبانی میکنیم و مشکلی نداریم اله abuse های سر هم.
هفته یه بار تقریبآ abuse داریم که اکثرشونم به خاطر spam هستش
تو یکی از forum های سرورم < تو یکی از تاپیکها spam خونه شده بود . abuse دادن که تاپیک باید حذف شه .
منم اهمیت ندادم . ولی دیدم بعده 12 ساعت main ip سرورو بلاک کردن . 24 ساعت زمان برد تا تونستیم آیپیو باز کنیم.

esultanzada
March 31st, 2013, 16:48
دو تا ex4 از هتزنر داریم و روش سایت میزبانی میکنیم و مشکلی نداریم اله abuse های سر هم.
هفته یه بار تقریبآ abuse داریم که اکثرشونم به خاطر spam هستش
تو یکی از forum های سرورم < تو یکی از تاپیکها spam خونه شده بود . abuse دادن که تاپیک باید حذف شه .
منم اهمیت ندادم . ولی دیدم بعده 12 ساعت main ip سرورو بلاک کردن . 24 ساعت زمان برد تا تونستیم آیپیو باز کنیم.

یعنی به ایمیل های اسپم هم گیر میده که به ایمیل مشترکین میاد ؟

akbar_syberia
April 16th, 2013, 12:02
دوستان لطف کنن به دور از تعصبات نظر بدن
واقعا وقتی بحث دیتاسنتر عالی و عدم مشکلات قوانین کپی رایت میاد باید اسم هتزنر بیاد ؟!

ezat1
April 16th, 2013, 12:51
بله باید بیاد دیتا سنتر خوبی هست

delta
April 16th, 2013, 13:03
به کپی رایت شدیدا گیر میدند حتی بیشتر از سرورهای امریکایی.. اگر سایتی دارید که حتی یک مطلب کپی رایتی داره رو سرورش نرید..

mobinhost.david@gmail.com
April 20th, 2013, 05:40
اکثر هاستینگ های معتبر که هاست خارجی ارائه میدن روی هتزنر هستن .
تایید میشه
دوست من من خودم 2 سال هست که روی هتزنر هاستینگ دارم . با توجه به کیفیت منابع و همچنین خیلی گیر ندادن به ارسال بالای اسپم خوبه

shingo
April 20th, 2013, 09:45
ابیوزهای بی مورد کیفیت بد هارد.ولی پورت و قیمت خوبی داره

razavihost
April 20th, 2013, 09:55
ابیوزهای بی مورد کیفیت بد هارد.ولی پورت و قیمت خوبی داره

در مورد هارد با شما موافق هستم البته به جز ex6 و ex6s اما در مورد ابیوز ها نه.
چون برای ما قبل این که دیتاسنتر ابیوز بده کسانی که به دیتاسنتر شکایت میکنن به ما ابیوز رو میدن بعد به دیتاسنتر.
عملا دیتاسنتر گیر نمیده.

websazha
April 20th, 2013, 11:52
باید ببینید شما هدفتون از انتقال چی هست دقیقا کاهش هزینه ها مطمئن تا حدودی باعث کاش کیفیت خواهد شد شکی در آن نیست.
اگر 6Tb فضا برای شما کافی هست لیزوب هلند با پهنای باند 100TB و ماهیانه یورو126 گزینه بسیار با کیفیت بالا و مناسبی هست.

Dr.Oxygen
April 20th, 2013, 11:57
در کل هتزنر توصیه نمیشه.
اگر دنبال کیفیت هستید به سراغ هتزنر و دیتاشک نروید.

baamusic
April 24th, 2013, 01:51
پورت و تعرفه خوبی داره
هارد هم کیفیت خوبی نداره

hassan5099
April 24th, 2013, 01:57
سلام من جند وقته دارم استفاده می کنم خیلی هم عالیه
ا

d4rk00b
May 3rd, 2013, 18:32
سرور های من بعد از دو سال هنوز مشکلی نداشتن و همه جور فایلی رو هاستینگم گذاشتم.حملات ddos , exploit هم تست کردم و مشکلی تا امروز نداشتم.

pardishosting
May 3rd, 2013, 20:57
حملاتی که شما داشتید ddos نبود و dos بوده ... حملات ddos سریع بسته میشه
سه تا سرور از این دیتاسنتر داشتم ... اگر روی سرور فشار زیاد باشه اصلا توصیه نمی شه.

Kian
May 4th, 2013, 01:05
سرورهای هتزنر مثل قضیه پراید و هندونه دربسته هستند یکی در میون خراب از آب درمیان مخصوصا مدلهای قدیمی و با سی پی یوهای ضعیف، اگر میگیرید به رم بالا و هارد حجیم وقیمت ارزون شون اهمیت ندید و حتما سرور مدل جدید با سی پی یو و هارد Sas و ... جدید بگیرید ، ضمنا به کوچکترین ریپورت ابیوزی حساس هستند و سریعا باید پیگیری و رفع کنید والا .... ومهمتر از همه به هیچ عنوان از واسطه های سرورهتنزنر نگیرید تا به بلایی که چند وقت شرکت پرشین هویز به سر ما آورد دچار نشید.

esultanzada
May 4th, 2013, 11:35
در مورد هارد با شما موافق هستم البته به جز ex6 و ex6s اما در مورد ابیوز ها نه.
چون برای ما قبل این که دیتاسنتر ابیوز بده کسانی که به دیتاسنتر شکایت میکنن به ما ابیوز رو میدن بعد به دیتاسنتر.
عملا دیتاسنتر گیر نمیده.

جناب رضوی میشه بیشتر توضیح بدین که سرور های ex4 و ex4s هارد هاشون چی مشکلاتی دارند ؟ ممنون

razavihost
May 4th, 2013, 12:34
جناب رضوی میشه بیشتر توضیح بدین که سرور های ex4 و ex4s هارد هاشون چی مشکلاتی دارند ؟ ممنون

مشکلی نداره .اما کیفیت هارد سرور های ex6 و ex6s بهتره.

taghi.karimi
May 6th, 2013, 19:46

هاردها از نوع قدیمی هستند .مثلا هاردهای با دور 5400 بیشتر هست تا 7200.

اگر هنوز کانادا هستید میتونید از یس آپ بگیرید کیفیت فوق العاده ای دارد هزینه هم به نسبت ای وب کمتر هست.

msmhost.net
May 7th, 2013, 15:13
از نظر کیفیت و پشتیبانی من تا حالا باهاش مشکلی نداشتم به شما پیشنهاد می کنم

viasky
May 7th, 2013, 15:23
بهترین پیشنهاد ها

1.OVH
2.Yesup
3.Hessen
4.Xlhost

ahmad.m3710
May 7th, 2013, 23:52
دوستانی که منتقد هستند، لطف کنند بگویند اگر نتوان روی هتزنر وب هاستینگ راه انداخت پس دیگر چه کار غیر کپی رایتی می توان روی آن کرد؟ وی پی اس های بدون کپی رایت؟ تونل؟ ... کلا به چه دردی خواهد خورد پس این دیتاسنتر؟ در ضمن آزاد بودن کپی رایت یا نبودن آن که دلیل بر برتری یا عدم برتری یک دیتاسنتر نیست.
به نظر من که 3 سال هست از هتزنر سرور دارم بسیار عالیه برای وب هاستینگ ... در ضمن هر جایی برای خودش قواعدی دارد که با دانستن آنها در مورد خرید یا عدم خرید باید تصمیم گیری گردد.
موفق باشید

liveserver
May 10th, 2013, 19:02
هتزنر یکی از بهترین و تنها دیتا سنتری بوده که بنده در طول سابقه کارم با ان به مشکل برنخوردم... علت مشکلات به وجود اومده سهل انگاری ئوستان بوده و دیگر هیچ!

Kian
May 10th, 2013, 20:05
هتزنر یکی از بهترین و تنها دیتا سنتری بوده که بنده در طول سابقه کارم با ان به مشکل برنخوردم... علت مشکلات به وجود اومده سهل انگاری ئوستان بوده و دیگر هیچ!یعنی کند و خراب بودن هارد و ضعیف و غیر استاندارد بودن قطعات سخت افزاری سرورها به سهل انگاری ما برمیگرده ؟!

razavihost
May 10th, 2013, 20:07
یعنی کند و خراب بودن هارد و ضعیف و غیر استاندارد بودن قطعات سخت افزاری سرورها به سهل انگاری ما برمیگرده ؟!

گفته های شما در مورد هارد صدق میکنه اما دگر قطعات مشکلی نداشته

smail_f
May 10th, 2013, 20:43
به نظر من هتزنر سخت افزار بسیار خوبی داره

از نظر آپ تایم هم که نیار به تعریف نداره

Kian
May 11th, 2013, 14:44
یعنی کند و خراب بودن هارد و ضعیف و غیر استاندارد بودن قطعات سخت افزاری سرورها به سهل انگاری ما برمیگرده ؟! بله بیشتر هاردها مشکل داشتند البته اینمورد اتفاقی هست یعنی برخی سرور ها مشکل هارد و کندی سرعت دارند که توصیه می کنم از سرورهای مدل بالاتر خریداری شود و همچنین پس از خرید ابتدا سرعت سخت افزارهای سرور مخصوصا هارد را تست کنید و سپس از سرور استفاده کنید

om!d-D
May 11th, 2013, 18:00
با هترنز دو سال کار میکردیم این اواخر جریان گذرگاه پیش اومد و ... قیمت خوب داره فقط.در ضمن اصلا دیتاسنتر در مواردی مثل دیداس همکاری نمیکنه.
با synaptica هم کار شد خوب نبود و قیمت بالا داره اما سرویس خوبی نمیده
الان xlhosti هستیم.دیتاسنتر جدی ای هست و همکاری خوبی هم داره.ضمنا پایداری سطح عالی داره .

liveserver
May 12th, 2013, 03:24
یعنی کند و خراب بودن هارد و ضعیف و غیر استاندارد بودن قطعات سخت افزاری سرورها به سهل انگاری ما برمیگرده ؟!

عزیز بنده جسارت نکردم فقط و فقط تجربه ناچیز 3 ساله بنده با این دیتا سنتر رو عرض کردم...