PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح حساب پیپال وریفای شده

mailgenral
March 29th, 2013, 12:57
با سلام
دوستان من نیاز به یک حساب پیپال وریفای شده دارم افراد معتبری که میتونند این حسابو با کمترین هزینه ممکن برای من باز کنند پ.خ کنند

besthosti.com
March 29th, 2013, 13:07
با سلام من با مبلغ 65 هزار تومان می توانم این کار را برای شما انجام دهم با وریفای کامل و در صورت محدودیت به صورت رایگان برای شما رفع لیمیت خواهد شد (البته تا الان برای هیچ یک از کاربرانی که من اکانت پیپال ساختم این مشکل پیش نیومده ) اگر خواستید ایدی یاهو خود را برای من ارسال کنید تا من با شما ارتباط برقرار کنم

mailgenral
March 29th, 2013, 13:27
با سلام من با مبلغ 65 هزار تومان می توانم این کار را برای شما انجام دهم با وریفای کامل و در صورت محدودیت به صورت رایگان برای شما رفع لیمیت خواهد شد (البته تا الان برای هیچ یک از کاربرانی که من اکانت پیپال ساختم این مشکل پیش نیومده ) اگر خواستید ایدی یاهو خود را برای من ارسال کنید تا من با شما ارتباط برقرار کنم

منتظر پیشنهادات دیگه نیز هستیم...

mailgenral
March 29th, 2013, 15:02
up

parsdrive
March 29th, 2013, 18:09
درود
برای افتتاح حساب پی پال باید مراحل زیر را دنبال نمود:

1- ثبت نام رایگان در سایت Paypal.com

انتخاب نوع اکانت=> اگر فروشنده هستید و قصد فروش اینترنتی محصولات رو دارید اکانت پریمیر رو انتخاب کنید. هزینه ای برای شما در بر نداره. آی پی ثبت نامیتون هم قطعا نباید از ایران باشه. پس بهتره از آی پی آمریکا استفاده کنید تا در آینده برای تهیه آی پی آمریکا که فراوانترین آی پی هست و میشه با .... تهیه کرد مشکلی نداشته باشید.

2- پس از ورود اکانت شما وریفای نشده هست و مجدودیت در حجم تراکنش داره. یعنی بیش از 500 دلار در روز نمی تونید جابجا کنید. پس باید اکانت وریفای بشه.

برای وریفای کردن اکانت باید یک کارت مجازی مثلا ویزا تهیه کرد. در قسمت مربوطه کارت رو به حساب متصل می کنید.(حتما حتما کارتی که تهیه می کنید از یک فروشنده معتبر باشه علت رو در ادامه ذکر می کنم)

بعد از اتصال کارت به پی پال، پی پال مبلغی رو از حساب شما جهت تائید کارت کسر می کنه و پس از تائید به حساب شما بر میگردونه. شما باید یک کد 4 رقمی رو که شماره تراکنش پی پال هست و فقط در اختیار صاحب حساب اصلی کارت پی پال هست و از طریق بررسی ریز تراکنش های حساب قابل مشاهده هسا رو بگیرید(برای همین گفتم مطمئن باشه تا بتونید بعد از تراکنش اون کد رو بگیرید نه اینکه طرف بفروشه و فرار!) اون کد 4 رقمی رو در پی پال وارد می کنید و تمام! حساب میشه وریفای شده.

اما:

توجه داشته باشید که شمایی که در ایران زندگی می کنید و هنگام ثبت نام مثلا مشخصات هر کشور و هر آدرس و هر شماره تماسی رو ذکر می کنید، اگر بر حسب مثال در تراکنش خود دچار مشکلی شوید، فرض محال(خدا اون روز رو نیاره که کسی آدرس ایمیلتون رو بدونه!) شخصی به قصد آزار با اطلاع از آدرس ایمیل شما در پی پال اون رو به پی پال گزارش کنه که شما ایرانی هستید یا هر اتفاق دیگری که منجر به لیمیت شدن حساب شما بشه، اونوقت پی پال از شما مدارک شامل مستندات و اسناد محل سکونت و شماره تماستون رو میخواد تا با شما صحبت کنه انوقت هست که سرمایه و زحماتتون بر باد میره. آشنایی داشتم که به همین دلیل 500 دلارش از دست رفت!

بنابر این حتما حتما از شخصی تهیه کنید که یک سیمکارت متعلق به اون کشور عضویت پی پال و همچنین اسناد محل سکونت رو برای شما ارسال کنه.

بنابرای بنده به شما فقط سایت زیر رو پیشنهاد می کنم که سابقه مفیدی دارند و اهل فرار! هم نیستند:

وب سایت ویزا اند مستر (http://www.visaandmaster.com/fa/)

موفق باشید.

ahsanjan
March 29th, 2013, 18:45
سلام
پیام خصوصی شد

mailgenral
March 29th, 2013, 20:16
درود

انتخاب نوع اکانت=> اگر فروشنده هستید و قصد فروش اینترنتی محصولات رو دارید اکانت پریمیر رو انتخاب کنید. هزینه ای برای شما در بر نداره. آی پی ثبت نامیتون هم قطعا نباید از ایران باشه. پس بهتره از آی پی آمریکا استفاده کنید تا در آینده برای تهیه آی پی آمریکا که فراوانترین آی پی هست و میشه با .... تهیه کرد مشکلی نداشته باشید.

2- پس از ورود اکانت شما وریفای نشده هست و مجدودیت در حجم تراکنش داره. یعنی بیش از 500 دلار در روز نمی تونید جابجا کنید. پس باید اکانت وریفای بشه.

برای وریفای کردن اکانت باید یک کارت مجازی مثلا ویزا تهیه کرد. در قسمت مربوطه کارت رو به حساب متصل می کنید.(حتما حتما کارتی که تهیه می کنید از یک فروشنده معتبر باشه علت رو در ادامه ذکر می کنم)

بعد از اتصال کارت به پی پال، پی پال مبلغی رو از حساب شما جهت تائید کارت کسر می کنه و پس از تائید به حساب شما بر میگردونه. شما باید یک کد 4 رقمی رو که شماره تراکنش پی پال هست و فقط در اختیار صاحب حساب اصلی کارت پی پال هست و از طریق بررسی ریز تراکنش های حساب قابل مشاهده هسا رو بگیرید(برای همین گفتم مطمئن باشه تا بتونید بعد از تراکنش اون کد رو بگیرید نه اینکه طرف بفروشه و فرار!) اون کد 4 رقمی رو در پی پال وارد می کنید و تمام! حساب میشه وریفای شده.

اما:

توجه داشته باشید که شمایی که در ایران زندگی می کنید و هنگام ثبت نام مثلا مشخصات هر کشور و هر آدرس و هر شماره تماسی رو ذکر می کنید، اگر بر حسب مثال در تراکنش خود دچار مشکلی شوید، فرض محال(خدا اون روز رو نیاره که کسی آدرس ایمیلتون رو بدونه!) شخصی به قصد آزار با اطلاع از آدرس ایمیل شما در پی پال اون رو به پی پال گزارش کنه که شما ایرانی هستید یا هر اتفاق دیگری که منجر به لیمیت شدن حساب شما بشه، اونوقت پی پال از شما مدارک شامل مستندات و اسناد محل سکونت و شماره تماستون رو میخواد تا با شما صحبت کنه انوقت هست که سرمایه و زحماتتون بر باد میره. آشنایی داشتم که به همین دلیل 500 دلارش از دست رفت!

بنابر این حتما حتما از شخصی تهیه کنید که یک سیمکارت متعلق به اون کشور عضویت پی پال و همچنین اسناد محل سکونت رو برای شما ارسال کنه.

بنابرای بنده به شما فقط سایت زیر رو پیشنهاد می کنم که سابقه مفیدی دارند و اهل فرار! هم نیستند:

موفق باشید.

مرسی از راهنماییتون
مثله همیشه موفق و پیروز باشید.

amirizadi
March 29th, 2013, 20:21
با سلام
دوستان من نیاز به یک حساب پیپال وریفای شده دارم افراد معتبری که میتونند این حسابو با کمترین هزینه ممکن برای من باز کنند پ.خ کنند

در خدمتم
75000 تومان با یک مستر کارت 10 دلاری

pashkan
March 29th, 2013, 20:26
در خدمتم

من از سرویس ایشون استفاده میکنم و واقعا راضی هستم
خیلی سریع سرویس تحویل داده شد و هیچگونه مشکلی هم نداشت
اگر کسی قصد خرید داره از ایشون خرید کنه هزینه اش هم مناسب است

sniper000man
March 29th, 2013, 20:44
درود

اما:

موفق باشید.
با سلام
چقدر به سایت زیر اطمینان دارین ؟
با تشکر

sniper000man
March 29th, 2013, 20:45
در خدمتم
مستر کارتتون قیزیکی هستش از کدوم شکور و کدوم بانک ؟ با تشکر

amirizadi
March 29th, 2013, 21:05
نه قربان
virtual هست

از روسیه هست

sniper000man
March 29th, 2013, 21:17
نه قربان
virtual هست

از روسیه هست

با سلام
مدارک برای هویت پی پال هم ارئه میدین
با تشکر

amirizadi
March 29th, 2013, 21:21
توسط خودمان یک سری موارد مثل قبض تلفن اراءه میشه

اما مثلا ای دی کارت نمیتونیم بسازیم براتون d:

Parsavps.com
March 29th, 2013, 21:26

سلام شماره تماس یا ای دی یاهو پ.خ می کنید

parsdrive
March 29th, 2013, 22:06
با سلام
چقدر به سایت زیر اطمینان دارین ؟
با تشکر

ما جساب پی پال رو خودمون شخصا تهیه کردیم. اما دلار مورد نیازمون رو اگر کسری بیاریم از ایشون تهیه می کنیم تا بحال موردی از ایشون ندیدم که بخوام به بدی عرض کنم. پاسخگو بودن همیشه قیمت هاشون هم به نسبت بازار منطقی هست.

parsdrive
March 29th, 2013, 22:08
البته نکته دیگری هم وجود داره برای وریفای اکانت پی پال.

هر کارت مجازی قابلیت وریفای در پی پال رو نداره. یعنی اینکه هر کارتی تهیه نکنید به امید وریفای کردن حساب پی پال. بسیاری از همین کارت های مجازی که فروخته میشه قابلیت اتصال به پی پال رو ندارند و به هیچ عنوان فروشنده هم پس از فروش مسئولیتش رو به عهده نمی گیره.

پس قبلش حتما با فروشنده طی کنید.

tak~vps
March 29th, 2013, 22:40

شماره تماس برامون ارسال کنید

mailgenral
March 29th, 2013, 23:48
دوستان نظرتون نسبت به این سایت چیه؟
epay.ir
تایید میشن؟

WUBIAN
March 30th, 2013, 03:08
با سلام

ببخشید اشتباه ارسال کردم

بدرود

zenith
May 7th, 2013, 01:18
....

paya2
September 3rd, 2013, 12:41
دوستان اگه حساب پی پال رو بدون وریفای کردن با کارت مستر یا ...
شارژ کنیم میشه در حد 100 دلار ماهانه باهاش خرید کرد؟

من برای خرید از زمفو که نیاز به suscription داره این مورد رو نیاز دارم