PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : merg کردن دو جدول در phpmyadmin

nokte
March 29th, 2013, 02:44
با سلام
بنده یک انجمن با مای بی بی دارم و به تازگی این انجمن را به یک سرور دیگر انتقال داده ام ولی نمی دانم چرا دیتابیس من در برخی از جدول ها درست انتقال داده نشده است. البته بنده پس از چند ماه متوجه این موضوع شدم که در برخی از تاپیک ها عنوان موضوع و لینک آن تاپیک هست ولی محتوای تاپیک موجود نیست و می گوید چنین موضوعی موجود نمی باشد. حال می خواهم از بک آپ دیتابیسی که دارم این جدول را پیدا کنم و اطلاعات جدول بک اپ را به اطلاعات موجود اضافه کنم . از آنجایی که چند ماه است که پست های جدید به این جدول اضافه شده است نمی توانم آن را حذف و با جدول بک آپ جایگزین کنم و باید جدول بک آپ را به این جدول اضافه کنم . حالا مشکل اینجاست که اطلاعات مشترکی در دو جدول وجود دارد و حجم جداول هم بالاست . حجم جدول mybb_posts فشرده شده حدود 12 مگابایت است و هنگام اینپورت کردن ممکن است به دلیل اشتراک برخی از مطالب اجازه اینپورت ندهد و یا دیتابیس فعلی را هم خراب کند . دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید چه کار کنم ؟
بنده می خواهم یکیک از جدول ها با نام mybb_posts را با Records=30000 و مشخصات زیر :

mybb_posts 30,077 MyISAM utf8_general_ci 80.2 MiB

را با جدول بک آپ چند ماه گذشته با همین مشخصات مرج ( ترکیب ) کنم .

لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

nokte
March 29th, 2013, 15:39
آقا کسی پست منو ندیده و یا تا به حال این مشکل را نداشتید؟ یه آدم با معرفت پیدا بشه پاسخ حرفه ای بده !!!

Rz04
March 29th, 2013, 16:51
از mysqldumper استفاده کن.
بکاپ چند ماه قبلتو تو msd1.24.4/work/backup قرار بده و از گزینه رستور table مربوطه را رستور کنید.

mizbanplus
March 29th, 2013, 23:32
از mysqldumper استفاده کن.
بکاپ چند ماه قبلتو تو msd1.24.4/work/backup قرار بده و از گزینه رستور table مربوطه را رستور کنید.

با این روش اطلاعات فعلی جدول موجود دور ریخته نمیشه؟
در ضمن id رکوردها که auto increment هستن، به چه صورت در میان؟
من تا حالا این روش رو امتحان نکردم، ولی مطمئن هستید که صحت اطلاعات دچار مشکل نمیشه؟

Rz04
March 29th, 2013, 23:37
با این روش اطلاعات فعلی جدول موجود دور ریخته نمیشه؟
در ضمن id رکوردها که auto increment هستن، به چه صورت در میان؟
من تا حالا این روش رو امتحان نکردم، ولی مطمئن هستید که صحت اطلاعات دچار مشکل نمیشه؟
زیاد مطمئن نیستم.
شما از دیتابیس یه بکاپ بگیرید که اگه مشککلی پیش اومد بکاپ داشته باشید.

nokte
August 26th, 2014, 01:35
آقا کسی مرج کردن دو جدول مشابه رد یک دیتابیس را بلده
از چه کویری باید این کارو بکنیم
کار درست ها و حرفه ای ها جواب بدن ببینم میتونم امیدوارم بشم توی اسن سایت یه کاردرست هست؟!!

- - - Updated - - -

آقا کسی مرج کردن دو جدول مشابه رد یک دیتابیس را بلده
از چه کویری باید این کارو بکنیم
کار درست ها و حرفه ای ها جواب بدن ببینم میتونم امیدوارم بشم توی اسن سایت یه کاردرست هست؟!!