PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال پشتیبان هاست کاربلد

alieg
March 28th, 2013, 23:13
سلام دوستان. من در حال راه اندازی هاستینگ هستم و دنبال یه پشتیبان قوی هستم.کسی که به سیستم های مدیریت محتوا - هاست و... آشنا باشه.هم بصورت تلفنی و هم به صورت چت وهم به تیکت ها به سوالات مشتریان جواب بده.دستمزدهم به صورت درصدی هستش.هر کس هست یا علی. ایمیل:elshan.75.tab@gmail.com

besthosti.com
March 28th, 2013, 23:15
با سلام حقوق ماهیانه چقدر است ؟

nginxweb
March 28th, 2013, 23:16
در صورت ارائه حقوق ثابت در خدمتیم

به کلیه مباحت هاستینگ و شبکه تسلط داریم

alieg
March 28th, 2013, 23:34
با سلام حقوق ماهیانه چقدر است ؟
به نظر شما حقوق برای یک سایت نوپا که هنوز مشتری نداره چقدر میتونه باشه؟

besthosti.com
March 28th, 2013, 23:44
کار پشتیبانی به این که درآمد سایت چقدر است کاری نداره پشتیبان وظیفه داره که پشتیبانی کنه حتی اگر 10 هزار در ماه درآمد داره یا 10 میلیون
من هم کمتر از 500 هزار تومان نمی گیرم ولی از صبح ساعت 8 هستم تا بعد از ظهر ساعت 5

alieg
March 28th, 2013, 23:46
کار پشتیبانی به این که درآمد سایت چقدر است کاری نداره پشتیبان وظیفه داره که پشتیبانی کنه حتی اگر 10 هزار در ماه درآمد داره یا 10 میلیون
من هم کمتر از 500 هزار تومان نمی گیرم ولی از صبح ساعت 8 هستم تا بعد از ظهر ساعت 5
اتفاقا به درآمد سایت ربط داره. اگه سایت مشتری داشته باشه شما مجبورین کار کنید اگر هم نه بی کار می نشینید.چرا ربط ندراه اون وقت؟

Metalik
March 29th, 2013, 09:06
شما اول باید هاستینگتون رو به درآمد برسونید بعد دنبال استخدام پشتیبان باشید
یا باید سرمایه کافی داشته باشید که بتونید بدون درآمد دستمزد پشتیبان رو پرداخت کنید

seofa
March 29th, 2013, 09:24
سلام
ای دی منو اد کن
hamidreza2012_4@yahoo.com

speedy
March 29th, 2013, 09:40
سلام دوستان. من در حال راه اندازی هاستینگ هستم و دنبال یه پشتیبان قوی هستم.کسی که به سیستم های مدیریت محتوا - هاست و... آشنا باشه.هم بصورت تلفنی و هم به صورت چت وهم به تیکت ها به سوالات مشتریان جواب بده.دستمزدهم به صورت درصدی هستش.هر کس هست یا علی. ایمیل:elshan.75.tab@gmail.com

بهتر نیست خودت سردر بیاری؟
اینجوری اگه گیر یه آدم نامردم بیوفتی سرت کلا نمیره