PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویزا کارت مجازی برای اتصال به پیپال

besthosti.com
March 28th, 2013, 20:00
با سلام یه چند وقتی است که از پیپال خودم نمی تونم خرید کنم و به این خاطر است که تاریخ انقضا کارت ویزایی که به حساب پیپال من متصل بود تمام شده است الان نیاز به کارت جدید برای اتصال دارم دوستانی که در این زمینه هستند می خواستم که قیمت های خودشون را اعلام کنند با تشکر

hadi2002
March 28th, 2013, 21:13
قابل شارژ می خواهید یا غیر قابل شارژ؟

besthosti.com
March 28th, 2013, 22:04
غیر قابل شارژ باشه

Metalik
March 29th, 2013, 09:15
سلام
ویزاکارت مجازی با اعتبار 1 ساله جهت وریفای پی پال با قیمت 30 هزار تومان موجود می باشد.

besthosti.com
March 29th, 2013, 21:38
سلام
ویزاکارت مجازی با اعتبار 1 ساله جهت وریفای پی پال با قیمت 30 هزار تومان موجود می باشد.
با سلام ممکن است آیدی یاهو خود را بدهید .

Parsavps.com
March 29th, 2013, 21:43
سلام

سلام چند روز زمان میبره که اکتیو بشه

besthosti.com
March 29th, 2013, 21:54
من فکر می کنم که نهایت 4 روز زمان ببره

WUBIAN
March 30th, 2013, 03:09
با سلام

از ایجاد کننده این تاپیک میخواستم خواهش کنم مقداری در ارتباط با وریفای کردن پی پال با کارت مجازی برام توضیح بدند البته در صورت امکان.

به طور مشخص سوال هام اینها هستن:

آیا با کارت مجازی میشه وریفای کرد؟
بعد از وریفای کردن با کارت مجازی نیازی به ارسال مدارک تعیین هویت هم هست؟
من شنیدم که پی پال برای اینکه وریفای کنه حساب رو یک مبلغ جزیی رو به حساب بانکی یا کارت منتقل میکنه و بعد ما باید بگیم چقدره، این کارت های مجازی از چه طریقی وریفای میشن؟ آیا امکان واریز وجه بهشون هست؟

و مورد آخر اینکه بعد از وریفای شدن لیمیت اکانت برای برداشت از اون در هر ماه چقدر هست؟

باتشکر از شما،
بدرود

besthosti.com
March 30th, 2013, 03:19
با سلام :
بله با کارت مجازی ویزا یا مستر کارت می توان حساب پیپال را وریفای کرد و چند کارت دیگه هم است که با انها هم می توان وریفای کرد ولی این دو از بقیه مشهور تر و برتر است .
الزاما نیاز نیست که تعیین هویت مانند اسکن پاسپورت و .... ارسال بشه ولی بهتر است انجام بشه چون درصد احتمال لیمیت کاهش پیدا می کنه
بله در واقع شما تا زمانی که کارت اعتباری اکسپایر نشده باشه می تونید از پیپال استفاده کنید ولی وقتی که اکسپایر شد دیگه نمیشه و می بایست کارت دیگه وارد کنید و یا همان کارت را دوباره تمدید کنید .
بعضی کارت های مجازی هستند که برای وریفای اکنت پیپال هستند .این نکته مهمی است که باید برای خرید کارت وریفای پیپال دقت کنید .پس از این که مشخصات کارت را در اکانت پیپال وارد کردید و پیپال هم ان را ثبت کرد بعد از چند روز معمولا 3 یا 4 روز یک کدی را به صاحب کارت ارسال می کنه و بعد شما با وارد کردن ان کد می توانید کارت را به حساب متصل کنید
بعد از این که اکانت کامل وریفای شد برداشت و دریافت روزانه بیش از 30 دلار نشه بهتر است البته برای گاهی اوقات بالاتر از این مقدار بشه مشکلی ایجاد نمی کنه ولی بهتر است که همیشه پایین تر باشه چون پیپال شک می کنه و لیمیت می کنه

parsdrive
March 30th, 2013, 04:03
درود
برای افتتاح حساب پی پال باید مراحل زیر را دنبال نمود:

1- ثبت نام رایگان در سایت Paypal.com

انتخاب نوع اکانت=> اگر فروشنده هستید و قصد فروش اینترنتی محصولات رو دارید اکانت پریمیر رو انتخاب کنید. هزینه ای برای شما در بر نداره. آی پی ثبت نامیتون هم قطعا نباید از ایران باشه. پس بهتره از آی پی آمریکا استفاده کنید تا در آینده برای تهیه آی پی آمریکا که فراوانترین آی پی هست و میشه با .... تهیه کرد مشکلی نداشته باشید.

2- پس از ورود اکانت شما وریفای نشده هست و مجدودیت در حجم تراکنش داره. یعنی بیش از 500 دلار در روز نمی تونید جابجا کنید. پس باید اکانت وریفای بشه.

برای وریفای کردن اکانت باید یک کارت مجازی مثلا ویزا تهیه کرد. در قسمت مربوطه کارت رو به حساب متصل می کنید.(حتما حتما کارتی که تهیه می کنید از یک فروشنده معتبر باشه علت رو در ادامه ذکر می کنم)

بعد از اتصال کارت به پی پال، پی پال مبلغی رو از حساب شما جهت تائید کارت کسر می کنه و پس از تائید به حساب شما بر میگردونه. شما باید یک کد 4 رقمی رو که شماره تراکنش پی پال هست و فقط در اختیار صاحب حساب اصلی کارت پی پال هست و از طریق بررسی ریز تراکنش های حساب قابل مشاهده هسا رو بگیرید(برای همین گفتم مطمئن باشه تا بتونید بعد از تراکنش اون کد رو بگیرید نه اینکه طرف بفروشه و فرار!) اون کد 4 رقمی رو در پی پال وارد می کنید و تمام! حساب میشه وریفای شده.

اما:

توجه داشته باشید که شمایی که در ایران زندگی می کنید و هنگام ثبت نام مثلا مشخصات هر کشور و هر آدرس و هر شماره تماسی رو ذکر می کنید، اگر بر حسب مثال در تراکنش خود دچار مشکلی شوید، فرض محال(خدا اون روز رو نیاره که کسی آدرس ایمیلتون رو بدونه!) شخصی به قصد آزار با اطلاع از آدرس ایمیل شما در پی پال اون رو به پی پال گزارش کنه که شما ایرانی هستید یا هر اتفاق دیگری که منجر به لیمیت شدن حساب شما بشه، اونوقت پی پال از شما مدارک شامل مستندات و اسناد محل سکونت و شماره تماستون رو میخواد تا با شما صحبت کنه انوقت هست که سرمایه و زحماتتون بر باد میره. آشنایی داشتم که به همین دلیل 500 دلارش از دست رفت!

بنابر این حتما حتما از شخصی تهیه کنید که یک سیمکارت متعلق به اون کشور عضویت پی پال و همچنین اسناد محل سکونت رو برای شما ارسال کنه.

البته نکته دیگری هم وجود داره برای وریفای اکانت پی پال.

هر کارت مجازی قابلیت وریفای در پی پال رو نداره. یعنی اینکه هر کارتی تهیه نکنید به امید وریفای کردن حساب پی پال. بسیاری از همین کارت های مجازی که فروخته میشه قابلیت اتصال به پی پال رو ندارند و به هیچ عنوان فروشنده هم پس از فروش مسئولیتش رو به عهده نمی گیره.

پس قبلش حتما با فروشنده طی کنید.

موفق باشید.

besthosti.com
March 30th, 2013, 04:25
درود
برای افتتاح حساب پی پال باید مراحل زیر را دنبال نمود:

1- ثبت نام رایگان در سایت Paypal.com

انتخاب نوع اکانت=> اگر فروشنده هستید و قصد فروش اینترنتی محصولات رو دارید اکانت پریمیر رو انتخاب کنید. هزینه ای برای شما در بر نداره. آی پی ثبت نامیتون هم قطعا نباید از ایران باشه. پس بهتره از آی پی آمریکا استفاده کنید تا در آینده برای تهیه آی پی آمریکا که فراوانترین آی پی هست و میشه با .... تهیه کرد مشکلی نداشته باشید.

2- پس از ورود اکانت شما وریفای نشده هست و مجدودیت در حجم تراکنش داره. یعنی بیش از 500 دلار در روز نمی تونید جابجا کنید. پس باید اکانت وریفای بشه.

برای وریفای کردن اکانت باید یک کارت مجازی مثلا ویزا تهیه کرد. در قسمت مربوطه کارت رو به حساب متصل می کنید.(حتما حتما کارتی که تهیه می کنید از یک فروشنده معتبر باشه علت رو در ادامه ذکر می کنم)

بعد از اتصال کارت به پی پال، پی پال مبلغی رو از حساب شما جهت تائید کارت کسر می کنه و پس از تائید به حساب شما بر میگردونه. شما باید یک کد 4 رقمی رو که شماره تراکنش پی پال هست و فقط در اختیار صاحب حساب اصلی کارت پی پال هست و از طریق بررسی ریز تراکنش های حساب قابل مشاهده هسا رو بگیرید(برای همین گفتم مطمئن باشه تا بتونید بعد از تراکنش اون کد رو بگیرید نه اینکه طرف بفروشه و فرار!) اون کد 4 رقمی رو در پی پال وارد می کنید و تمام! حساب میشه وریفای شده.

اما:

توجه داشته باشید که شمایی که در ایران زندگی می کنید و هنگام ثبت نام مثلا مشخصات هر کشور و هر آدرس و هر شماره تماسی رو ذکر می کنید، اگر بر حسب مثال در تراکنش خود دچار مشکلی شوید، فرض محال(خدا اون روز رو نیاره که کسی آدرس ایمیلتون رو بدونه!) شخصی به قصد آزار با اطلاع از آدرس ایمیل شما در پی پال اون رو به پی پال گزارش کنه که شما ایرانی هستید یا هر اتفاق دیگری که منجر به لیمیت شدن حساب شما بشه، اونوقت پی پال از شما مدارک شامل مستندات و اسناد محل سکونت و شماره تماستون رو میخواد تا با شما صحبت کنه انوقت هست که سرمایه و زحماتتون بر باد میره. آشنایی داشتم که به همین دلیل 500 دلارش از دست رفت!

بنابر این حتما حتما از شخصی تهیه کنید که یک سیمکارت متعلق به اون کشور عضویت پی پال و همچنین اسناد محل سکونت رو برای شما ارسال کنه.

البته نکته دیگری هم وجود داره برای وریفای اکانت پی پال.

هر کارت مجازی قابلیت وریفای در پی پال رو نداره. یعنی اینکه هر کارتی تهیه نکنید به امید وریفای کردن حساب پی پال. بسیاری از همین کارت های مجازی که فروخته میشه قابلیت اتصال به پی پال رو ندارند و به هیچ عنوان فروشنده هم پس از فروش مسئولیتش رو به عهده نمی گیره.

پس قبلش حتما با فروشنده طی کنید.

موفق باشید.

خرف های پارس درایو کاملا تایید میشه

WUBIAN
March 30th, 2013, 04:32
درود دگربار

مرسی دوست عزیزم از پاسخ شما، حالا اگه من بجای روزی سی دلار هر هفته پانصد تا هزار دلار برداشت کنم چی؟ آیا اساسا راهی برای انجام اینکار هست؟ و مورد بعدی اینکه اگه با یک حساب بانکی واقعی اکانت رو وریفای کنم چی؟ بازهم محدودیت برداشت خواهم داشت؟

ببخشید که وقت شما رو هم میگیریم

باتشکر
بدرود

besthosti.com
March 30th, 2013, 04:44
در صورتی که اطلاعات شما معتبر باشند مانند حساب به نام خودتون باشه و اسکن پاسپورت و... هم برای شما باشه در اینصورت هیچ لیمیتی ندارید و شما می توانید به هر مقدار که میخواهید دریافت و پرداخت کنید و اگر هم لیمیت شد می تونید که از لیمیت در بیارید به راحتی

Metalik
March 30th, 2013, 09:03
با سلام ممکن است آیدی یاهو خود را بدهید .

hojjatmr

سلام چند روز زمان میبره که اکتیو بشه

همون لحظه انجام می شه

persianview
March 30th, 2013, 14:05
شما خودتون می تونین یک کارت 3.5 دلاری از طریق این لینک (http://www.plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1464368&ai=170730) تهیه کنید . سپس این کارت را به paypal اضافه کنید که مبلغ 2 یا 3 دلار از کارت کسر میشه و paypal ازتون می خواهد که کد 5 رقمی که در صورتحساب درج شده رو بهش بدین . برای اینکار با آیدی ICQ به شماره 753157 یا اسکایپ megaromnik تماس بگیرین و بگین من از شما کارتی خریدم و به paypal متصل کردم و لطفا اون کد وریفای رو به من بدهید.
برای خرید از سایت مربوطه حساب وبمانی نیاز دارین و اگر هم سوالی بود در خدمتم

Parsavps.com
March 30th, 2013, 14:13
hojjatmr

همون لحظه انجام می شه
اکتیو کد را همان لحظه شما میدین

Metalik
March 30th, 2013, 16:24
اکتیو کد را همان لحظه شما میدین

سلام
بله همون لحظه تحویل داده می شه