PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاران هاستینگ مواظب باشید - accountsgmail.com !!!!!!!!!

Woshka
March 28th, 2013, 18:29
سلام دوستان و همکاران

چند روز پیش ایمیلی برای من ارسال شد که در متنش گفته بود یه دونه ایمیل اضافه به جی میل خودتون اضافه کنید و نیازه و برای اینکه بتونید ریکارو کنید و اینا
بعد از اینکه روی لینک موس رو نگه داشتم متوجه موضوع شدم و کلا رفتم سراغ ایمیل بعدی
امروز عصر یکم وقت داشتم گفتم بزار ببینم موضوع از چه قراره
اول هدر کل ایمیل رو براتون میزارم تا یکم در مورد این موضوع صحبت کنیم :

Delivered-To: voshkan@gmail.com
Received: by 10.58.38.39 with SMTP id d7csp130139vek;
Tue, 26 Mar 2013 04:18:43 -0700 (PDT)
X-Received: by 10.66.80.66 with SMTP id p2mr23912778pax.184.1364296722820;
Tue, 26 Mar 2013 04:18:42 -0700 (PDT)
Return-Path: <globdate@host382.hostmonster.com>
Received: from outbound-ss-436.bluehost.com (outbound-ss-436.bluehost.com. [69.89.30.151])
by mx.google.com with SMTP id pl5si15902969pbb.147.2013.03.26.04.18.42;
Received-SPF: neutral (google.com: 69.89.30.151 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of globdate@host382.hostmonster.com) client-ip=69.89.30.151;
Authentication-Results: mx.google.com;
spf=neutral (google.com: 69.89.30.151 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of globdate@host382.hostmonster.com) smtp.mail=globdate@host382.hostmonster.com
Message-Id: <51518412.a586440a.50f6.65e1SMTPIN_ADDED_MISSING@mx .google.com>
Received: (qmail 31242 invoked by uid 0); 26 Mar 2013 11:18:42 -0000
Received: from unknown (HELO host382.hostmonster.com) (66.147.240.182)
by cpso*****1.bluehost.com with SMTP; 26 Mar 2013 11:18:42 -0000
Received: from localhost ([127.0.0.1]:57549 helo=host382.hostmonster.com)
by host382.hostmonster.com with esmtp (Exim 4.80)
(envelope-from <globdate@host382.hostmonster.com>)
id 1UKRtp-0006rG-U0; Tue, 26 Mar 2013 05:18:41 -0600
Date: Tue, 26 Mar 2013 05:18:41 -0600
To: voshkan@gmail.com
Subject: alternate email address
X-PHP-Script: alamnama.com/ for 66.147.240.182
MIME-Version: 1.0
Content-type: text/html; charset=UTF-8
From: Email.Settings@gmail.com
Cc:
X-Identified-User: {:host382.hostmonster.com:globdate:host382.hostmon ster.com} {sentby:program running on server}

<h3> Dear user </h3> <br><b>Add an alternate email address to your account</b><br>You can use alternate email addresses to sign in to your Google Account,<br>recover your password, and more.<br>Alternate email addresses can only be associated with one Google Account at a time. In some cases, a person who shares an item with your alternate email address will be able to see your primary email address.<br>Please add an alternate email address:<br><br> <a href=http://accountsgmail.com/Users/Mails/Check?u=dm9zaGthbkBnbWFpbC5jb20=&.pads=ssdfhsdjfhg4534jfsdre5345rfdrs56rtgf>https://accounts.google.com/b/0/EditUserInfo</a>

به طور متوسط هر ماه یه دونه از این مدل ایمیل برای من فرستاده میشه ولی این یکی یکم فرق داشت ! این یکی ملی بود و توسط متخصصین داخلی ساخته شده بود !

اول از همه این ایمیل توسط ایپی 69.89.30.151 فرستاده شده بود که توسط دیتا سنتر Unified Layer میزبانی میشه در واقع همون Bluehost .
ولی این ایمیل از سایت شرکت خدمات مسافرت هوایی عالم نما www.AlamNamaTravel.com (http://alamnama.com/) فرستاده شده بود ! به نظر میاد این سایت هک شده و ربطی به موضوع ولی خالی از لطف هم نیست ذکر بشه اسمش .
وقتی دیدم از این سایت فرستاده شده یکم حساس شدم ببینم موضوع از چه قراره و رفتم یه Whois ساده از این دامین کردم ! AccountsGmail.com - Accounts Gmail (http://whois.domaintools.com/accountsgmail.com)
دیدم به به ! دامین توسط یه شخصی به نام Vahid Bayati ثبت شده ! با شماره تلفن :02122255838 ! البته این شخص کلا وجود فیزیکی نداره !
گفتم شاید از مشتری ها باشه و ایمیل رو سرچ کردم دیدم دیدم نه بین مشتریان ما هم نیست ، ایمیل ایشون : webphp.designer@gmail.com
یه سرچی توی اینترنت زدم ایمیلشو دیدم به به کلا تو این کارند ایشون ! و یه دونه دامین دیگه هم دارند ! AccountsHotmail.com - Accounts Hotmail (http://whois.domaintools.com/accountshotmail.com)
وقتی به شماره 02122255838 زنگ زدم که بگم مرد مومن این چه کاریه داری میکنی دیدم رفت روی پیغام گیر و صحبت از وب رمز شد !
یه سرچی زدم ببینم این وب رمز کیه ؟ رسیدک به سایتشون که هاستینگ هم دارند ! WebRamz.com - هاست و میزبانی وب سایت هاستینگ داخلی و ثبت دامنه | وب رمز (http://whois.domaintools.com/webramz.com)
دامین به اسم شخصی به نام Behzad Nategh بود ولی نکته ای که نظر من رو جلب کرد این بود که جفت دامین های وب رمز و همین دامین های دوست کلاهبردارمون توسط یک شرکت به نام RACKSET HOSTING ثبت شده !
در ضمن دامین های accountsgmail.com بر روی دیتا سنتر quadranet میزبانی میشند که اگر دوستانی که با این دیتا سنتر کار میکنند و با واحد Abuse در ارتباط هستند بهشون اطلاع بدند !

حالا به نظر شما دوستان از نظر قانونی این موضوع رو پیگیری کنیم ؟
خدا میدونه چند تا ایمیل رو از این روش هک کرده !

AmirHosein
March 28th, 2013, 19:46
برای من یه همچین چیزی فرستاده شده بود ولی میگفت اکانت یاهو دی اکتیو شده باید لاگین کنی!

delta
March 29th, 2013, 01:58
اگر دقت کنید روزانه کلی ازا ین ایمیلها میاد.فقط ایشون نیست برای خود من روزانه کلی ایمیل برای هک و.. میاد.حتی ایمیلهایی مثل برنده شدید و پیشنهاد و ...خوب شعور دارم میدونم چه خبره..نیازی نیست پیگیری کنم و ببینم چه خبره..برای همین کلا بازشون نمیکنم..

clickchat
March 29th, 2013, 02:24
جالب بود
میشود پیگیری کرد اگر پولی از شما گرفته باشد و یا اگر به کامپیوتر شما نفوذ کرده باشد صفحه تقلب جیمیل جزو خلاف نیست چون مال ایران نیست

موفق باشید

parsianweb
March 29th, 2013, 02:36
دمت گرم با این پیگیری که انجام دادی.
ولی فکر نکنم شکایت جواب بده!

besthosti.com
March 29th, 2013, 02:46
خیلی دقت کردی ماشالله به این ریز بینی ها
ولی حالبه برای من تا حالا نیومده یا اگر هم اومده من ندیه باشم

nerd
March 29th, 2013, 03:42
میشه اسکرین شات بزارین از ایمیل؟
من درست متوجه نشدم، می خواستند فیشینگ کنند؟

Reza.exe
March 29th, 2013, 05:13
ظاهرا دوستمون اینجا تشریف دارند :)

Not Found The requested URL /Users/Mails/Check was not found on this server.

Apache/2.2.22 (CentOS) Server at accountsgmail.com Port 80

m2n
March 29th, 2013, 12:38
من از خود جی میل هم ایمیل بیاد چیزی بخواد نمیدم فوقش اینه ایمیل مسدود میشه ولی در عوض کسی به ریش آدم نمی خنده که هک کردم :71:

mizbanplus
March 29th, 2013, 13:26
کلیه ایمیل هایی که از جانب گوگل ، فیس بوک ، یاهو و ... برای من میان ، فی الفور به دیار اسپم ها می شتابن و تا حالا حتی یدونشون رو هم نخوندم ،
در نتیجه من از این گونه مشکلات در امانم :113:

Woshka
March 29th, 2013, 13:35
خیلی ها با این نوع اسپم ها قربانی می شوند
خیلی از افراد خانوادتون که ایمیلشون رو چک می کنند ممکنه قربانی بشوند
جهت اطلاع این پست را زدم
همچنین جهت پیگیری دوستان در مورد این دامنه ثبت شده که آیا اطلاعی از این شخص دارید یا خیر

Webramz
April 12th, 2013, 14:41
سلام دوستان و همکاران

چند روز پیش ایمیلی برای من ارسال شد که در متنش گفته بود یه دونه ایمیل اضافه به جی میل خودتون اضافه کنید و نیازه و برای اینکه بتونید ریکارو کنید و اینا
بعد از اینکه روی لینک موس رو نگه داشتم متوجه موضوع شدم و کلا رفتم سراغ ایمیل بعدی
امروز عصر یکم وقت داشتم گفتم بزار ببینم موضوع از چه قراره
اول هدر کل ایمیل رو براتون میزارم تا یکم در مورد این موضوع صحبت کنیم :

Delivered-To: voshkan@gmail.com
Received: by 10.58.38.39 with SMTP id d7csp130139vek;
Tue, 26 Mar 2013 04:18:43 -0700 (PDT)
X-Received: by 10.66.80.66 with SMTP id p2mr23912778pax.184.1364296722820;
Return-Path: <globdate@host382.hostmonster.com>
Received: from outbound-ss-436.bluehost.com (outbound-ss-436.bluehost.com. [69.89.30.151])
by mx.google.com with SMTP id pl5si15902969pbb.147.2013.03.26.04.18.42;
Received-SPF: neutral (google.com: 69.89.30.151 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of globdate@host382.hostmonster.com) client-ip=69.89.30.151;
Authentication-Results: mx.google.com;
spf=neutral (google.com: 69.89.30.151 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of globdate@host382.hostmonster.com) smtp.mail=globdate@host382.hostmonster.com
Message-Id: <51518412.a586440a.50f6.65e1SMTPIN_ADDED_MISSING@mx .google.com>
Received: (qmail 31242 invoked by uid 0); 26 Mar 2013 11:18:42 -0000
Received: from unknown (HELO host382.hostmonster.com) (66.147.240.182)
by cpso*****1.bluehost.com with SMTP; 26 Mar 2013 11:18:42 -0000
Received: from localhost ([127.0.0.1]:57549 helo=host382.hostmonster.com)
by host382.hostmonster.com with esmtp (Exim 4.80)
(envelope-from <globdate@host382.hostmonster.com>)
id 1UKRtp-0006rG-U0; Tue, 26 Mar 2013 05:18:41 -0600
Date: Tue, 26 Mar 2013 05:18:41 -0600
Subject: alternate email address
X-PHP-Script: alamnama.com/ for 66.147.240.182
MIME-Version: 1.0
Content-type: text/html; charset=UTF-8
From: Email.Settings@gmail.com
Cc:
X-Identified-User: {:host382.hostmonster.com:globdate:host382.hostmon ster.com} {sentby:program running on server}

<h3> Dear user </h3> <br><b>Add an alternate email address to your account</b><br>You can use alternate email addresses to sign in to your Google Account,<br>recover your password, and more.<br>Alternate email addresses can only be associated with one Google Account at a time. In some cases, a person who shares an item with your alternate email address will be able to see your primary email address.<br>Please add an alternate email address:<br><br> <a href=http://accountsgmail.com/Users/Mails/Check?u=dm9zaGthbkBnbWFpbC5jb20=&.pads=ssdfhsdjfhg4534jfsdre5345rfdrs56rtgf>https://accounts.google.com/b/0/EditUserInfo</a>

به طور متوسط هر ماه یه دونه از این مدل ایمیل برای من فرستاده میشه ولی این یکی یکم فرق داشت ! این یکی ملی بود و توسط متخصصین داخلی ساخته شده بود !

اول از همه این ایمیل توسط ایپی 69.89.30.151 فرستاده شده بود که توسط دیتا سنتر Unified Layer میزبانی میشه در واقع همون Bluehost .
ولی این ایمیل از سایت شرکت خدمات مسافرت هوایی عالم نما www.AlamNamaTravel.com (http://alamnama.com/) فرستاده شده بود ! به نظر میاد این سایت هک شده و ربطی به موضوع ولی خالی از لطف هم نیست ذکر بشه اسمش .
وقتی دیدم از این سایت فرستاده شده یکم حساس شدم ببینم موضوع از چه قراره و رفتم یه Whois ساده از این دامین کردم ! AccountsGmail.com - Accounts Gmail (http://whois.domaintools.com/accountsgmail.com)
دیدم به به ! دامین توسط یه شخصی به نام Vahid Bayati ثبت شده ! با شماره تلفن :02122255838 ! البته این شخص کلا وجود فیزیکی نداره !
گفتم شاید از مشتری ها باشه و ایمیل رو سرچ کردم دیدم دیدم نه بین مشتریان ما هم نیست ، ایمیل ایشون : webphp.designer@gmail.com
یه سرچی توی اینترنت زدم ایمیلشو دیدم به به کلا تو این کارند ایشون ! و یه دونه دامین دیگه هم دارند ! AccountsHotmail.com - Accounts Hotmail (http://whois.domaintools.com/accountshotmail.com)
وقتی به شماره 02122255838 زنگ زدم که بگم مرد مومن این چه کاریه داری میکنی دیدم رفت روی پیغام گیر و صحبت از وب رمز شد !
یه سرچی زدم ببینم این وب رمز کیه ؟ رسیدک به سایتشون که هاستینگ هم دارند ! WebRamz.com - هاست و میزبانی وب سایت هاستینگ داخلی و ثبت دامنه | وب رمز (http://whois.domaintools.com/webramz.com)
دامین به اسم شخصی به نام Behzad Nategh بود ولی نکته ای که نظر من رو جلب کرد این بود که جفت دامین های وب رمز و همین دامین های دوست کلاهبردارمون توسط یک شرکت به نام RACKSET HOSTING ثبت شده !
در ضمن دامین های accountsgmail.com بر روی دیتا سنتر quadranet میزبانی میشند که اگر دوستانی که با این دیتا سنتر کار میکنند و با واحد Abuse در ارتباط هستند بهشون اطلاع بدند !

حالا به نظر شما دوستان از نظر قانونی این موضوع رو پیگیری کنیم ؟
خدا میدونه چند تا ایمیل رو از این روش هک کرده !

بنده ناطق هستم مدیر وب رمز

اگر نمیدانید هاست وب رمز کیست احتمالا تجربه زیادی در وب ندارید. ولی اگر تجربه زیادی ندارید چگونه هدر های ایمیل را با این دقت چک میکنید؟
لذا بنده توصیه میکنم ادمین فروم در پست ارسال شده تجدید نظر کنند چون این پست عمدا یا سهوا تبلیغ سوء علیه وب رمز است.

لینک ۲۵ هاستینگ اول ایران بر اساس تعداد سایت میزبانی شده:
Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR)

هر کسی در سایتهای هاستینگ میتواند دامین یا هاست ثبت کند؛ اگر چه دادن اطلاعات صحیح الزامیست اگر فردی به عمد یا سهوا اطلاعات ناقص و غلط یا اطلاعات شخصی دیگر را وارد کند چگونه میتوان جلوی آنرا گرفت؟
ما نمیتوانیم هویت تمامی کاربران را بررسی کنیم و از نیت سوء آنها نیز بی خبریم؛ تا زمانیکه با آن برخورد کنیم یا گزارشی مبنی بر سوء استفاده یا محتوای مجرمانه دریافت کنیم.
لذا اینکه دامین توسط رکست هاستینگ ثبت شده و تلفن دفتر وب رمز در مشخصات آن قید شده الزاما بدین معنی نیست که ما مسئول رفتار سوء مشترک هستیم ضمن اینکه هاستینگ آن نیز با وب رمز نبوده.
بنده امروز این پست را دیدم و این کاربر و دامین ها همگی معلق شد. شما میتوانید موارد سو‌ء استفاده از خدمات را با پشتیبانی وب رمز در میان بگذارید.

مجددا بنده توصیه میکنم ادمین فروم در پست ارسال شده تجدید نظر کنند چون این پست عمدا یا سهوا تبلیغ سوء علیه وب رمز است.

Woshka
April 24th, 2013, 17:58
بنده ناطق هستم مدیر وب رمز

اگر نمیدانید هاست وب رمز کیست احتمالا تجربه زیادی در وب ندارید. ولی اگر تجربه زیادی ندارید چگونه هدر های ایمیل را با این دقت چک میکنید؟
لذا بنده توصیه میکنم ادمین فروم در پست ارسال شده تجدید نظر کنند چون این پست عمدا یا سهوا تبلیغ سوء علیه وب رمز است.

لینک ۲۵ هاستینگ اول ایران بر اساس تعداد سایت میزبانی شده:
Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR)

هر کسی در سایتهای هاستینگ میتواند دامین یا هاست ثبت کند؛ اگر چه دادن اطلاعات صحیح الزامیست اگر فردی به عمد یا سهوا اطلاعات ناقص و غلط یا اطلاعات شخصی دیگر را وارد کند چگونه میتوان جلوی آنرا گرفت؟
ما نمیتوانیم هویت تمامی کاربران را بررسی کنیم و از نیت سوء آنها نیز بی خبریم؛ تا زمانیکه با آن برخورد کنیم یا گزارشی مبنی بر سوء استفاده یا محتوای مجرمانه دریافت کنیم.
لذا اینکه دامین توسط رکست هاستینگ ثبت شده و تلفن دفتر وب رمز در مشخصات آن قید شده الزاما بدین معنی نیست که ما مسئول رفتار سوء مشترک هستیم ضمن اینکه هاستینگ آن نیز با وب رمز نبوده.
بنده امروز این پست را دیدم و این کاربر و دامین ها همگی معلق شد. شما میتوانید موارد سو‌ء استفاده از خدمات را با پشتیبانی وب رمز در میان بگذارید.

مجددا بنده توصیه میکنم ادمین فروم در پست ارسال شده تجدید نظر کنند چون این پست عمدا یا سهوا تبلیغ سوء علیه وب رمز است.

لطفا اطلاعاتی که از این شخص دارید
نظیر اسم فامیل آدرس...
و همچنین نحوه ی پرداخت تا بتونیم پیگیری کنیم

AMIN_RPG
June 3rd, 2013, 02:20
من یکی از مشتریان وب رمز هستم و خیلی هم راضیم ٬ دلیل نمیشه واسطه یا شرکت ارایه دهنده رو به خاطر این که یه دامینی توسط یه مشتری ثبت شده و استفاده نادرست کرده رو زیر سوال برد.
همین جا از وب رمز حمایت میکنم و از سرویس دهی خوبشون کمال تشکر رو دارم.

shazo
June 3rd, 2013, 02:22
من یکی از مشتریان وب رمز هستم و خیلی هم راضیم ٬ دلیل نمیشه واسطه یا شرکت ارایه دهنده رو به خاطر این که یه دامینی توسط یه مشتری ثبت شده و استفاده نادرست کرده رو زیر سوال برد.

فکر کنم برای یک ماه پیش تاپیک...

abbas141
June 3rd, 2013, 10:29
جالب بود !
اگر ضرری بهتون رسونده میتونید پیگری کنید .
از این جور ایمیل ها زیاد ارسال میشه.

Woshka
June 3rd, 2013, 21:07

وبرمز جرات نداشت اطلاعات این شخص را بده پیگیری کینم!
شما از سرویس ایشون راضی باشی چه ربطی داره به اینکه نقض قوانین می کنند!

m.s.i
May 19th, 2014, 16:25
خیلی ها با این نوع اسپم ها قربانی می شوند
خیلی از افراد خانوادتون که ایمیلشون رو چک می کنند ممکنه قربانی بشوند
جهت اطلاع این پست را زدم
همچنین جهت پیگیری دوستان در مورد این دامنه ثبت شده که آیا اطلاعی از این شخص دارید یا خیر
جناب وشکا
قضیه یه خورده جدی تر ای حرفاست انشا الله هفته آینده تهران دیدمتون با هم صحبت می کنیم
همون طوری که گفتید آی پی اینترانت ارسال شده و این هویت شخص رو تا یه حدی معلوم می کنه

mad-adwords
May 19th, 2014, 17:18
چند ما ه پیش که کارت های بانکی ما هک شد سایت صفحه ساختگی بانکی طرف باهمین مشخصات که دادی بود و حتی هاستش هم از وب رمز میزبانی گرفته بود به انها اطلاع دادم که گفتند قانونی اقدام کنم پلیس فتا شکایت کردم اونا هم تا الان توی پگیری هستند 6 ماه گذشته هنوزی هیچ خبری نشد اگر این اپی واقعی باشه از طرف فرستند باشه از سرور مجازی ایرانی استفاده نکرده باشه ممکنه ای پی مال سرور ایرانی گرفته باشه می تونی پگیری کن

ided
May 19th, 2014, 20:07
اونجا که شاعر میگه چند تا ایمیل داشته باشین و هر کدوم واسه هر کاری اینجا صدق میکنه :d
به عنوان مثال : شما یه ایمیل پابلیک داشته باشین ، یه ایمیل واسه امورات با دیتاسنتر و ... ، یه ایمیل شخصی

Woshka
May 19th, 2014, 20:10
شاعر بخود شعر بگه
علم مدیریت زمان میگه Limit Your Gathering point

mh1376
May 19th, 2014, 20:19

تو خود وبرمز هستی عزیزم مشتریش نیستی !!!

Webramz
May 20th, 2014, 19:45
وبرمز جرات نداشت اطلاعات این شخص را بده پیگیری کینم!
شما از سرویس ایشون راضی باشی چه ربطی داره به اینکه نقض قوانین می کنند!

شما چه کاره حسنی که اطلاعات از یک شرکت هاستینگ میخوای؟ موردی اگر از بی قانونی یا کلاهبرداری هست راهش مشخصه شکایت کنید؛ پلیس فتا رو واسه همین ساختن؛ اگر هم ادعای الکی دارید که ظاهرا همینطوره خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه...

- - - Updated - - -

تو خود وبرمز هستی عزیزم مشتریش نیستی !!!

وب رمز لوگو داره آی.دی داره؛ اینقدر یعنی آدم باید کوته فکر باشه که فکر کنه یک شرکتی با بیش از ۱۲/۰۰۰ مشتری این بچه بازی ها رو در بیاره که چی؟
بیخود و بی جهت و ندونسته حرفی که اطمینان از صحت اون ندارید نزنید و تهمت نزنید.
برو از خدا بترس؛

viva
May 20th, 2014, 20:02
باید بری فتا شکایت بکنید . اونها پیگیری میکنند.

Woshka
May 20th, 2014, 20:06
شما چه کاره حسنی که اطلاعات از یک شرکت هاستینگ میخوای؟ موردی اگر از بی قانونی یا کلاهبرداری هست راهش مشخصه شکایت کنید؛ پلیس فتا رو واسه همین ساختن؛ اگر هم ادعای الکی دارید که ظاهرا همینطوره خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه...

- - - Updated - - -

وب رمز لوگو داره آی.دی داره؛ اینقدر یعنی آدم باید کوته فکر باشه که فکر کنه یک شرکتی با بیش از ۱۲/۰۰۰ مشتری این بچه بازی ها رو در بیاره که چی؟
بیخود و بی جهت و ندونسته حرفی که اطمینان از صحت اون ندارید نزنید و تهمت نزنید.
برو از خدا بترس؛

شرکت های زیادی هستند با چندین میلیون کاربر تخلف می کنند ;) این دلیل نمیشه

زمان زیادی از این تخلف گذشته خود وبرمز هم که همکاری نکرد برای همین پیگیریش مشکل هست ولی بله باید شکایت انجام بشه

تمام حرف هایی که زده شد با مستندات کامل و هدر ایمیل و آی پی ها به صورت کامل هست اگر اشتباه هست لطفا بفرمایید

smhnw
May 20th, 2014, 20:20
معمولا اینجاست که آدم کم میاره!

دستت به هیچ جا بند نیست
فتا هم که قربونش برم!

2 راه دارید

1 . آی پی رو بدی به یه waker یا black hat یا خودت اقدام کنی
2 . از روشی که ما لرا استفاده میکنیم استفاده کنید که اکثر اوقات جواب میده که نیازمند داشتن اطلاعات کافی درباره ی فرده!

البته اینو بگم که من این وسط کسیو محکوم نمیکنم و به کسی تحمت نمیزنم.
راه حل کلی رو گفتم :D