PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه از همکاری در فروش کسب درآمد کنم؟

aminreza
March 28th, 2013, 17:51
سلام دوستان
من یه سایت دارم روزی حداقل 500 تا بازدید و 300 تا آیپی داره. اما نمیدونم چرا ازم هیچی نمیخرن !
فقط دوتا پست ثابت واسه فروش محصول گذاشتم. دوستانی که تجربه دارن امکانش هست راهنماییم کنن که چطوری میشه کاری کرد که ازم بخرن ؟
تو این 3 ماه یه محصول هم نفروختم

parsdrive
March 28th, 2013, 18:27
درود
صرف نظر از نوع محصول باید بدونید که هر فروشی به بازدید اون ارتباطی نداره. خودمون مالک سایتی هستیم که بدون تبلیغات در هیچ سایتی و بازدید حداکثر 20 الی 30 کاربر واحد، حداقل یک فروش رو در یک روز یا یک روز در میون داره.(البته با توجه به قیمتش درآمد ماهیانه بسیار خوبی داره) اما سایتی هم داشتیم با هزاران بازدید در روز اون میزان درآمد لازم رو نداشته.

باید بدونید هر محصولی که ارائه میشه علاوه بر پشتیبانی که شرط لازم موفقیت و کسب اعتبار هست، باید به نوعی متمایز با محصولات مشابه باشه و حتی الامکان اولین ارائه دهنده در اون نوع تفاوت محصول باشید. شرط موفقیت همیشه ایده بکر هست. امروزه هزاران سایت هستند که رقیب شما در فروش اون نوع محصول هستند. شما باید به نوعی با یک ایده خاص جذابیت و پایبندی رو برای کاربران خودتون بوجود بیارید. ضمن اینکه تبلیغات موثر در سایت های مناسب قطعا در بازدید بیشتر موثره.

موفق باشید.

aminreza
March 28th, 2013, 18:39
واقعا تشکر میکنم خیلی عالی بود
سایت من تفریحیه فروشگاهی نیست. پس پیشنهاد شما اینه که دنبال محصولات جدید باشم؟

parsdrive
March 28th, 2013, 18:46
قطعا همینطوره. اگر سایت تفریحی دارید با افزودن امکانات رایگان و منحصر بفردی که در سایت های دیگر هزینه ای است مشتریان خود را جلب کنید.
اگر هزینه کنید هم ارزشش رو در آینده نشون میده.

sarwhost
March 28th, 2013, 18:52
سایتتونو برای من بفرستید

aminreza
March 29th, 2013, 11:44
سایتتونو برای من بفرستید

ارسال شد دوست عزیزم
حالا چرا ؟