PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال راجع به قالب

l3aran
March 28th, 2013, 16:01
سلام خسته نباشید
الان داخل این وب که رو ووردپرسه
Http://P30Secret.TK
یه مطلب میزارم
میخوام بقیش بره تو ادامه ی مطلب حالا پایین هر پستی که میدم خودش سمت چپ پایین یه ادامه مطلب داره وقتی میزنه <more....!> یه ادامه مطلب دیگه خودش زیرش اضافه میکنه
اون ادامه مطلب ووردپرس رو چه جوری بر دارم که دیگه 2 تا نشه ؟
و اینکه وقتی میرم ادامه مطلب اون زیرش جعبه دانلود داره که لینک دانلود و پسوورد فایل دانلودی رو میشه توش گذاشت
چه جوری میتونم لینک دانلود رو اونجا بزارم ؟
و اینکه الان نشان دهنده ی آمار بازدیدم 3 تا رو نشون میده بقیه رو نمیده یه افزونه میخواد
اون افزونه چیه که من هر چی میزنم باز این جوری نصفه ست ؟
Statistics
CyStat
Stats
StatPressCN
اما بازم نصفه نشون میده

p30pdf
March 28th, 2013, 16:22
ببین دوست عزیز در مورد <!more> باید کلاس more-link رو در سی اس اس مقدار بدی display:none; کنی تا مشکل رفع بشه با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

p30pdf
March 28th, 2013, 16:25
در مورد سوال دوم باید از زمینه های دلخواه استفاده کنید البته یه تحقیق در گوگل به عمل بیارید طرز استفاده از زمینه های دلخواه اگر به نتیجه نرسیدین با آیدی یاهو بنده در تماس باشید Yahoo ID : info.p30pdf در مورد سوال سوم هم باز هم اگر مشکلی داشتین با آیدی یاهو من در تماس باشید با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

l3aran
March 29th, 2013, 15:25
یه سوال دیگه
امکان داره من بتونم جای ستون ها رو تو قالب عوض کنم ؟
مثلا ستون راست رو ببرم وسط و ستون وسط رو ببرم راست ؟
میخوام موضوعات و بازدید ها رو ببرم سمت راست . پست ها رو بیارم وسط
میشه الان جای ستون ها رو عوض کرد ؟
و آیا میشه آخرین بازدید های انجمن رو اضافه کنم به بالای پست ها ؟
آمار پست های انجمن رو یه تیکه بالای پست ها نمایش بده ؟
اگر میشه کدش رو کدوم قسمت قالب باید اضافه کرد ؟
و اما یک مطلب هدف من یادگیری و نمیخوام پول بدم شما بیاید درستش کنید پس لطفا آیدی یاهو ندید و همین جا اگر بلدید مطلب رو بگید
dibahost
April 2nd, 2013, 14:48
یه سوال دیگه
امکان داره من بتونم جای ستون ها رو تو قالب عوض کنم ؟
مثلا ستون راست رو ببرم وسط و ستون وسط رو ببرم راست ؟
میخوام موضوعات و بازدید ها رو ببرم سمت راست . پست ها رو بیارم وسط
میشه الان جای ستون ها رو عوض کرد ؟
و آیا میشه آخرین بازدید های انجمن رو اضافه کنم به بالای پست ها ؟
آمار پست های انجمن رو یه تیکه بالای پست ها نمایش بده ؟
اگر میشه کدش رو کدوم قسمت قالب باید اضافه کرد ؟
و اما یک مطلب هدف من یادگیری و نمیخوام پول بدم شما بیاید درستش کنید پس لطفا آیدی یاهو ندید و همین جا اگر بلدید مطلب رو بگید
کلا میخواین قالبتون رو از اینن رو به اون رو کنید:d با این حال تمام چیز هایی که گفتید امکان پذیر هست بسیار هم ساده هست و در نت هم آموزش هاش فراوان هست در نهایت اگر موفق نشدید لطفا قالب رو قرار بدید تغییراتی که میخواین درش اعمال بشه رو هم بگید در خدمتم!

SAJJADSAA
April 3rd, 2013, 11:00
برای لود کامل تگ های جلوی وارژه آمار رو پاک کنین
برای اضافه کردن اخرین پست های انجمن میتونید از افزونه استفاده کنین یا اگه مای بی بی نبود میتونین با ار اس اس لود کنین به سادگی اب خوردن

ضمنا شما با این تغییراتی که میخواین اعمال کنین بهتره از قالب های آماده که تو نت هم کم نیست استفاده کنین