PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین هاستیگ برای آپلود فایل در ایران

shahrooztk
March 28th, 2013, 00:07
سلام

من قصد راه اندازی وب سایتی رو دارم برای آپلود. یه سری سوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون می شم.

واسه آپلود اگه سرور داخل ایران باشه سرعت واسه افراد مختلف که از داخل ایران فایل آپلود می کنن بهتره ؟

بخوام بگیرم از کجا بگیرم بهتره ؟

البته این سایت مختص آپلود نیست، یعتی هاست دانلود نمی خوام چون برنامه ام روش هست و asp ام هست.

اگه یه هاست داخل ایران بگیرم با نسبتا فضای کم ، آپلود روش صورت بگیره بعدش فایل رو از رو همون سرور انتقال بدم به یه هاست دانلود چطوره ؟

ممنون

besthosti.com
March 28th, 2013, 00:17
با سلام اگر از ایران میخواهید هاستی برای اپلود و دانلود میخواهید بگیرید من به شما توصیه می کنم که نگیرید چون پهنای باند در ایران کم و گران است .
بهتر است که یک سرور محازی بگیرید و ای ای اس را نصب کنید

shahrooztk
March 28th, 2013, 00:31
ممنون از پاسختون
vps که عالی ولی این قراره یک سایت برای یه مجموعه باشه که افراد مختلف اون مجموعه فایل های مختلف که بیشتر هم ویدئو هستش قراره آپلود کنن چیزی که مهم این وسط سرعت
که با توجه به سرعت آپلود ما تو ایران بهترینش چی می شه ؟
واسه خاطر همینم من به این فکر افتادم که یه هاست بگیرم کاربرا توش آپلود کنن بعد با خود برنامه از رو همون سرور انتقالش بدم به یه هاست دانلود اونجا آرشیو بشه.

RoobinaServer
March 28th, 2013, 01:24
با سلام

درسته بهتر میشه ولی خب هزینتون در ایران خیلی بالا میره با توجه به قیمت و هزینه های ترافیک.

یا حق

parsianweb
March 28th, 2013, 01:40
روی سرور های ایران راه اندازی آپلود سنتر غیر ممکنه!!! (بخاطر پهنای باند فوق العاده گران)

besthosti.com
March 28th, 2013, 01:47
درست است که سرعت لود در ایران بالا میره ولی انجنان زیاد هم بالا نمیره و نباید انتظار معجزه از سرور مجازی داخلی داشت .