PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیران سایتهای موزیک و فیلم دستگیر می شوند ؟!

aminreza
March 27th, 2013, 21:56
سلام دوستان
از عنوان تاپیک همه چی مشخصه
من شنیدم مدیرای سایتای موزیک و فیلم و سریال رو اگه داخل ایران باشن میگیرن و تا یه تعهد خفن و جریمه ازشون نگیرن ولشون نمیکنن !
آیا این موضوع صحت داره ؟ یعنی تا این حد شدیده ؟

پ.ن : خودم فقط شنیدم دیگه نمیدونم راسته یا دروغ !

alidini
March 27th, 2013, 22:08
دادا ما هم تاحدودی شنیدیم ولی فکر نمی کنم به همه گیر بدن فقط اونایی که سایتاشون چیز های .... میزارن و ... میزارن رو شاید بگیرن.

MehrganWeb
March 27th, 2013, 22:15
فکر نکنم به سایت های موزیک گیر بدن
اما سایت های فیلم رو که زیاد روی پ ... و ... ر ... ن مانور میدن اگه گیرشون بیارن
پرونده تشکیل میشه بعدشم دادسرا

shahintak
March 27th, 2013, 22:30
سایت های موزیک نه

ولی سایت های دانلود و فروش فیلم

بله درست شنیدید

parsianweb
March 28th, 2013, 01:52
بستگی به پلیس فتا هر استان داره.
خراسان رضوی سخت گرفته

ehsanriahi
March 28th, 2013, 02:20
نه بابا اين حرفا چيه...پس اين همه سايت فيلم و موزيك هست تو ايران همه ي ادميناشون خارج از كشورن!!!
به قول دوستمون در صورتي مشكل سازه ك رو فيلماي ***** مانور بدن...

besthosti.com
March 28th, 2013, 02:24
نه اتفاقا یکی از دوستان من سایت موزیک داه و همچنین میخواد یک سایت فیلم راه بندازه بهش گیر ندادن

≡ ALEX ≡
March 28th, 2013, 03:13
بله دوست عزیز، در صورت شناسایی و مخصوصا بروز مشکل به سرعت دستگیر و جلب خواهند شد. برای چند نمونه از دوستان رخ داده و شاهد بوده ایم. البته این رو هم بگم که بستگی به شرایطی داره، مثلا در شهر های مذهبی همچون قم سختگیری ها بیشتر هستش و یا اگر تو سایت تون محتویات مستهجن (حتی یک نمونه ناخواسته) قرار داشته باشد باز هم حساسیت در مورد شما بیشتر خواهد بود و احتمال احضار یا جلب جهت ایراد توضیحات، بالا خواهد رفت.

در صورت تمایل به فعالیت در چنین حوزه هایی سعی کنید حتی الامکان رد پایی از خود بر جای نگذارید (حتی یک مورد کوچک) که بعدا برایتان دردسر ساز شود و سر نخ برای مامورین دولتی...

موفق باشید

aminreza
March 28th, 2013, 07:35
متاسفانه وقتیم بگیرنت چارتا انگ دیگه هم بهت میچسبونن یه جریمه میلیونی خوب واست میبرن !
ولش کن اصن سایت موزیک و فیلم نخواستیم :71:

PCcamp.Ir
March 28th, 2013, 13:21
سلام
تو سایتم یه مقاله زدم به نام اموزش هک که نه نویسنده ان بودم و نه توسعه دهنده فقط از اشیانه کپی کردم بودم و حتی منبع رو هم اشاره کرده بودم.
اولای پاییز بود یه نامه از اگاهی اومد که تشریف بیارید اینجا!!رفتم پرسیدم جریان چیه؟گفتن که کار مجرمانه انجام دادم و کلی پرونده سازی کردن و فرستادنم دادگاه.
یه قاضی شمالی کم سن و کم جنبه و .... صد هزار تومن جریمه ام کرد!!
من هم یه اعتراض کوبنده!! نوشتم رفت دادستانی بهد یه ماه جواب تبرئه اومد خوشبختانه!!
اگه بخان ، گیر میدن از نوع سه پیچ!!!
میگم اقای قاضی دروغ و شایعه پراکنی و توهین به یه نفر جرم هست؟میگه قطعا بله!!
میگم پس اینو ببین:
شناسایی سایت آموزش هک و خرابکاری در زنجان (http://zanjan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=38142)
میگه نه این جزو اون تبصره هست!!!!

یه جمله کوچولویی دیدم یه جا که اولش برام بی معنی بود ولی تازه فهمیدم چیه!!
"مملکته داریم ها..."

اشکان
March 28th, 2013, 19:49
پس من سایت موزیکم رو چی کار کنم بنظرتون؟
موزیک ویدئو هم شامل مستحجن میشه؟
پس اگه این طوره چرا مدیران سایت های و -ی پی *ا*ن که درگاه هم می گیرند دستگیر نمی شند. یا در سایت های فیلم طرف خیلی راحت شماره کارت و حساب و اسمش رو می ده.

hostorder
March 29th, 2013, 00:48
اون ها یه پنل از سایت های مثل زدین پال برای یه سایت کارت شارز میگیرند بعد رو همون ایپی یه سایت دیگری میزنن بعد کد پرداخت رو تو اون سایت میزارند به همین راحتی

speedy
March 29th, 2013, 01:19
والا همین پارسال 10 - 20 نفر و که من میشناختم گرفته بودن / البته اینا تو سایتشون مورد هم داشتن :دی

seofa
March 29th, 2013, 08:37
سلام
من خودم قبلا سایت دانلود فیلم داشتم مشکلی برام پیش نیومد تا زمانی که چند تا عکس گذاشتم تو سایت(حالا بماند چی;) )
بعد از یک ماه اومدن کیس هامو بدن و 2.5 جریمه کردن
البته این ماله 18 ماه پیشه
ولی اگه فقط دانلود فیلم و سریال بذاری نه از اون فیلمااا
فک نکنم مشکلی برات پیش بیاد حتی با دومین ای ار
نمونش سایت فیلم ها
دانلود فیلم ها (http://www.filmha30.ir)

mirhendi
March 29th, 2013, 11:44
پس من سایت موزیکم رو چی کار کنم بنظرتون؟
موزیک ویدئو هم شامل مستحجن میشه؟
پس اگه این طوره چرا مدیران سایت های و -ی پی *ا*ن که درگاه هم می گیرند دستگیر نمی شند. یا در سایت های فیلم طرف خیلی راحت شماره کارت و حساب و اسمش رو می ده.
ممکنه با یه اسم دیگه درگاه بگیرند
مثلا به اسم فروش کارت شارژ
اگه 2 تا سایت رویه یک سرور باشه مشکلی پیش نمیاد ;)

aminreza
March 29th, 2013, 11:47
خب دوستان حالا بنظره شما سایت موزیک بهتره یا فیلم ؟ البته از نظر گیر دادن مراجع دولتی میگم
البته ناگفته نماند که این روزا سایتای موزیک به 1 تیر 2 نشون میزنن
چون داخلشون فیلم و سریال هم پیدا میشه.

اشکان
March 29th, 2013, 11:51
اونوقت بنظرتون پول تبلیغات رو چه جوری بگیریم؟

zoheir31
December 13th, 2013, 01:48
راستشو بخواین این خبر درسته ... خود منو چند ماه پیش اطلاعات احضار کرد ... رفتم برام پرونده تشکیل شد و دادگاهی شدم ... البته چون سن کمی داشتم بعد از بازجویی گفتن یه جریمه ای میشم و تبرئه میشم ... گفتن این سایت رو تو راه انداختی و مسئولش توئی درصورتی که فقط دامین به اسم من بود ... من برای خودم متأسفم که تو کشوری زندگی میکنم که پخش موسیقی جرمه !!!

abasaqa
December 13th, 2013, 02:21
اگه همه جمع کنند, روز به روز سخت تر میگیرن. کاری کنید عادی شه.

شما یادتون نمیاد ولی یه زمانی شطرنج جرم داشت!

rules
December 13th, 2013, 05:17
مهندس های های عزیز این قضیه مثل دی ش های ماهو ا ر ه هست داشتنش جرمه اما مگه میتونن جلوشو بگیرن؟ حالا هرکی میاد اینجا یک تفسیر از خودش ول میکنه:-|

mehdi.gh
December 13th, 2013, 18:45
سایت ساماندهی برای همین هستش
الان سایت ها موزیک که فقط کار های مجاز میزارن کاری بهشون ندارن
اگر پستی مثلا از خواننده های زن گذاته باشند ساماندهی بهشون اخطار میده که این پست رو بردارد
جالبش اینجاست به یه هفته هم نمیکشه که اخطاریه میفرستن
الان سایت های موزیک زیادی میشناسم که به هیچ عنوان ***** نشده از اول کارش که یک سال میشه

پست های چیز دار نزارید گیر نمیدن :d

موفق باشید