PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس های ارتباط نوین واگذار شد

mehdi24
February 5th, 2010, 11:11
با سلام،

به استحضار کاربران محترم شرکت ارتباط نوین میرساند، تمامی سرویسهای میزبانی وب و نمایندگی میزبانی وب این شرکت به کاراهاست (شرکت فراکارانت) انتقال یافته است.

لطفا جهت خرید، تمدید و یا پشتیبانی سرویسهای میزبانی وب و یا نمایندگی میزبانی وب با شرکت فراکارانت تماس حاصل فرمایید:

وب سایت: Karait.com

امور مشترکین: پشتیبانی میزبانی وب help webhosting,help domain,help server,آموزش میزبانی درایران،آموزش ثبت دامین،domain iran,iranwebhosting,میزبانی وب ایران (http://support.karait.com)

تلفن: 88676407
قضیه چی بید؟ :-?

IFACO.Net
February 5th, 2010, 11:34
چیز خاصی نیست ، واگذار کرده دیگه همین .

Arashdn
February 5th, 2010, 13:45
هیچی خسته شده از هاستینگ
سرویس هاش رو داره میده یه نفر دیگه که مشتریان رو اداره کنه و سرورش رو در دست بگیره

mehdi24
February 5th, 2010, 14:12
آخه یکی دو نفر نبود که بگیم خسته شده.
جزء چند شرکت هاستینگ اول ایران هم بود :-?

Woshka
February 5th, 2010, 18:52
اول نبود
ادعای اول بودن می کرد
می گفت سوم شده تو تجارت الکترونیک
یا واقعا آماتور بودن خالی می بستن یا مدیر اصلی مرده ورثه هاش این کار رو کردن
قبل از واگذاری اطلاعات مشتری هاش از بین رفت بکاپ هم نداشته

Yashar1989
February 5th, 2010, 21:28
1-2 سال اول فعالیتش واقعاً تک بود

این قضیه واگذاری هم مربوط به 7-8 ماه پیش هست نه الان

AfraWeb.net
February 5th, 2010, 21:37
اول نبود
ادعای اول بودن می کرد
می گفت سوم شده تو تجارت الکترونیک
یا واقعا آماتور بودن خالی می بستن یا مدیر اصلی مرده ورثه هاش این کار رو کردن
قبل از واگذاری اطلاعات مشتری هاش از بین رفت بکاپ هم نداشته

بهتر نیست مقداری درباره این شرکت ها صادقانه تر صحبت کنیم . معمولا شرکت ها برای گسترده شدن در هم ادغام میشن همانند شرکت های خارجی که این کار باعث قوی تر شدن و سرمایه گذاری بیشتر خواهد شد . ولی واقعا کارشون حرفه ای هست و به لیست مشتری ها نگاه بندازید خودتون متوجه میشید چه نهاد ها و ارگان هایی از این شرکت سرویس هاستینگ داشتند و ما هنوز اندر غم ارائه هاستینگ اسپانسری و رایگان به مشتری ها هستیم :71:
Copyright Ertebat Novin Co. LTD 2001-2008

Woshka
February 6th, 2010, 01:48
من مشتری دارم از ارتباط نوین بدش اومد و از ما هست گرفته
یه روز زنگ زد گفت که هاستشون پکید و این قضیه بکاپ روزانه دروغ بودهگفت به ما گفتن واگزار می خواهند بکنند و ادقامی در کار نیست

RezaFH
February 6th, 2010, 11:30
یکی از مشتریای من از enovin.net دامین داشت (براش ثبت کرده بودن)
حالا که ایمیل زده که دی ان اس رو عوض کنن ، هیچ جوابی نمیدن
باید با کاراهاست تماس بگیریم ؟
ساپورت آنلاین کاراهاست هم که جواب نمیده :(

mehdi24
February 6th, 2010, 13:58
یکی از مشتریای من از enovin.net دامین داشت (براش ثبت کرده بودن)
حالا که ایمیل زده که دی ان اس رو عوض کنن ، هیچ جوابی نمیدن
باید با کاراهاست تماس بگیریم ؟
ساپورت آنلاین کاراهاست هم که جواب نمیده :(

تلفن بزنید

karait
February 14th, 2010, 14:07
شما می توانید با تلفن مستقیم بخش پشتیبانی به شماره 88774141 تماس بگیرید و یا در قسمت help desk سایت در ادرس پشتیبانی میزبانی وب help webhosting,help domain,help server,آموزش میزبانی درایران،آموزش ثبت دامین،domain iran,iranwebhosting,میزبانی وب ایران (http://support.karait.com) درخواست خود را ارسال کنید.
تمام سایتها و دامنه های شرکت نوین به شرکت کاراهاست منتقل شده است. و پنلهای cpanel به Plesk تبدیل شده اند.

smseifi
February 14th, 2010, 17:44
یکی از کاربران امروز با ما تماس گرفت و اذعان کرد که قصد انتقال 10 دامین رو از شرکت Enovin به پنل خودش در مایا هاست داره. اما هنگام تماس با شرکت کارا به این شخص گفته شده که پنل دایرکتی تا 60 روز بسته شده و امکان دادن کد EPP وجود نداره و امکان ارایه کنترل پنل به ایشون نیست!!! همچنین ظاهرا دامین ایشون بایستی سریع تمدید می شده.
از متولیان این شرکت خواهشمندم صحت این مطلب را تایید یا آن را تکذیب کنند.

portal1
March 1st, 2011, 15:31
این آخریها واقعا مشکل داشتند و 2 بار هم به دلیل تحریم سی پنل علیه ایران کل هاست های من با بکاپ پریدند . تنها خوبی که شرکت ارتباط نوین داشت این بود که قیمت دومین و هاستش واقعا مفت بود .ولی از نظر کیفیت و پاسخگویی واقعا تعطیل بودند. من حدود 100 سرویس هاستینگ داشتم که با انتقال به شرکت فراکارانت یا بهتره بگم www.karaIT.com (http://www.karaIT.com) حدودا 50 درصد قیمتش نمایندگی فروش هاستشون بالاتر از ارتباط نوین بود ولی واقعا کیفیت خدمات فروش و پس از فروششون حرف نداشت .
اولش با مدیر بازرگانی شرکت دعوام شد چون 1000 تومانم تخفیف نمیداد میخواستم کل سرویسهامو ببرم یه شرکت ارزونتر مثل رادکام یا پارس دیتا ولی ناچار شدم فراکارانت تمدید کنم .
بعد از تمدید هم واقعا با کارت تخفیف دومینشون و نرم افزار اینترانت برای مدیریت خرید مشتریها حال کردم .
نمیدونم دوستان چرا نظرات متناقض میدند راجب شرکتهای هاستینگ معروف چون به نظر من تمام اونهایی که گنده شدن تو بازار لابد یه چیزی داشتن که گنده شدن.

یک خبر جدید دیگه هم داریم اونم اینه که فراکارانت آذر هاست رو هم خرید .
فکر کنم میخواد مثل شرکت آمریکایی ها یکی یکی شرکتهایی که توان سرویس دهی رو ندارند بخره .

نمایندگی حجمی وب هاستینگ کانادا ویندوز و لینوکس . گروه فراکارانت (http://www.karait.com/spkarahost/default.aspx?page=document&app=documents&docid=11740&docparid=11722)