PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی فوری برای ثبت دامنه های .asia

navid_22
March 27th, 2013, 13:14
سلام،

من نمایندگی ثبت دامنه از ریسلرکلاب دارم و حالا یکی از یوزر های میخواد دامنه .asia از طریق api ثبت کنه .
خوب همونطور که میدونید این دامنه های asia یک فیلد اضافی CED هم میخواد که اینطور که تو منابع نوشتن باید از طریق اون اثبات بشه طرف مال آسیاست و اگر فرد جدید هم باشه ازش مدرک هم میخوان.

حالا من میخوام بدونم که:
1- اولا این فیلد رو کجای تنظیمات نمایندگیم باید وارد کنم؟
2- آیا اصن باید همن اول وارد کنم یا نه وقتی یوزر سفارش رو داد بعد ازم درخواست میشه؟
3- CED رو بهتره رو نام خودم تنظیم کنم یا اینکه روی ریسلرکلاب (اینجوری که تو داکیومنتای ریسلرکلاب خوندم ظاهرا میشه این کار رو کرد)

و اینکه هر راهنمایی لازم دیگه ای وجود داره در این رابطه ، دوستانی که آشنایی دارن لطفا بگن.

یه مقدار مورد مهم و قرار دامنه مهمی ثبت بشه ، میخوام یجوری باشه که مشکل ایجاد نشه بعدا ...

j4b3r
March 27th, 2013, 13:22
سلام
باید دامنه رو دستی ثبت کنید.
از سوپر سایت اقدام به ثبت کنید
با api نمیشه ثبت کرد
هنگام ثبت دامنه درخواست میشه
مشخضات درست بدید که اگر چک شد مشکل دار نشید
(برای .eu چک کردند.)

navid_22
March 27th, 2013, 16:06
سلام
با api نمیشه ثبت کرد
(برای .eu چک کردند.)

خوب دامنه های .asia به صورت خاص یه CED contact هم لازم دارن که بعضی جاها دیدم نوشته شده اگه یه کانتکت جدید وارد شه ممکن پاسپورت و ... بخوان
در این مورد اطلاعی دارید؟
آیا اطلاعات خودمون رو بدیم مشکلی ایجاد نمیشه ؟ (چون پاسپورت نداریم)
و اینکه آیا آدرس باید دقیق باشه حتما؟

parsdrive
March 27th, 2013, 17:22
سلام
با api نمیشه ثبت کرد
(برای .eu چک کردند.)

چرا نمیشه ثبت کرد؟
ما برای مشتریانمون با api و بصورت آنلاین و بدون واسطه ثبت می کنیم. یک شماره شناسایی دلخواه می زنند و آنلاین هم ثبت میشه.
آسیا فقط نیاز به یک شماره شناسایی مثل کد ملی خودمون داره. هر عددی بزنید مهم نیست. مثلا یک عدد 5 رقمی 32865
خیلی هم راحت با api ثبت میشه و نیازی به هیچ اطلاعات دیگر مثل پاسپورت و .. هم نیست

navid_22
March 27th, 2013, 17:33
چرا نمیشه ثبت کرد؟
ما برای مشتریانمون با api و بصورت آنلاین و بدون واسطه ثبت می کنیم. یک شماره شناسایی دلخواه می زنند و آنلاین هم ثبت میشه.
آسیا فقط نیاز به یک شماره شناسایی مثل کد ملی خودمون داره. هر عددی بزنید مهم نیست. مثلا یک عدد 5 رقمی 32865
خیلی هم راحت با api ثبت میشه و نیازی به هیچ اطلاعات دیگر مثل پاسپورت و .. هم نیست

خوب اگه دامنش یه مقدار خاص باشه ، بعدا سر احراز هویت گیر نمی افتیم؟
یعنی نام و سایر مشخصات رو هم الکی بزینم مشکلی ایجاد نمیشه بعدا؟

mizbanplus
March 27th, 2013, 22:39
از طریق api قابل ثبت هست و کاربر فقط باید یک کد اضافی هنگام ثبت نام وارد کنه (مثل کد ملی). البته این مورد باید تو domainadditionalfields برای دامنه های آسیاتون تعریف شده باشه،
در حالات عادی هم ازتون مدرکی خواسته نمیشه ،
حداقل تا حالا از کاربرای ما که درخواست نشده