PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامین .ir و سایت دانلود فیلم

alone
March 27th, 2013, 12:17
سلام دوستان من یه سوال داشتم.

این سایت های دانلود فیلم که دامینشون .ir هست. که توی سایت ایرانیک ثبت شده اند. بعد اینا که هی ل تر میشن. و میرن میزنن همون سایت با یه عدید جلوش و دوباره توی سایت ایرنیک ثبت میکنن برای اونا مشکل خاصی پیش نمیاد؟؟ مشکل قضایی چیزی؟؟
مثلا : mysite.ir
mysite1.ir
mysite2.ir
اینا که همه ثبت میشن مشکلی قانونی پیش نمیاد؟چون توی سایت ایرانیک مشخصاتضون ثبت میشه که.
ممنون میشم جواب بدید مهمه
ممنون./

shazo
March 27th, 2013, 12:48
سلام.. همه چی به شانس شما بستگی داره عزیز.. یه ذفعه دیدی کارت گرفت و سود خوبی کردی و یه موقع دیدی فتا اومد دم در خونتون و گفت جمع کن بریم..!!!

از دید بنده به ریسکش نمی ارزه..

alone
March 27th, 2013, 12:51
اها.منم تو همین فکر بودم.بعد اگه دامین های دیگه باشه مشکلی نداره درسته؟؟ مثلا .asia یا هر چیز دیگه ای که بدرد این نوع کار بخوره (چون این دامین ها خیلی عمر نمیکنن)
اونا چی؟؟ اونا مشکل ندارن درسته؟؟

shazo
March 27th, 2013, 12:59
دامنه ir ّهمه مشخصات شما هست ولی خوب روی دامنه های دیگه میشه یه کارایی کرد .. مثلا دامین رو پریویت کرد و..

ولی در کل بازم ریسکش نمی ارزه.. هزینه زیاد و استرس زیاد..

alone
March 27th, 2013, 15:01
اها که اینطور. بعد اگه دامنه رو بدم به یکی از دوستام که خارج هست چی؟؟ به اسم اون ثبت بشه چی؟؟
اینهمه سایتی که وجود دارن اونا چیکار میکنن؟؟ با ریسک کار میکنن؟؟
در کل یعنی هیچ راه وجود نداره که امن باشه؟؟

alone
March 28th, 2013, 17:16
دوستان هیچ کس دیگه ای نیست یه راهنمایی کنه؟ اگه من دامین رو بدم به کسی که خارج از کشور هست بگیره و ثبت کنه بازم ممکنه برای من مشکلی پیش بیاد؟؟ مثلا بگم برام از سایت godaddy برای ثبت کنه؟

shingo
March 28th, 2013, 17:54
سلام

خیر عزیز مشکلی پیش نمیاد با شما چیکار دارن

شما دامنه هم به اسم خودت بزنی مشکلی پیش نمیاد استرسی هم نداره مگه اینکه سایت خیلی مشهور بشه بازدیدش بالا بره.تا حالا هم به خاط سایت دانلود فیلم کسی رو بازداشت نکردن

موفق باشید

:53:

alone
March 28th, 2013, 17:58
خب این دوستمون shazo مگیه مشکل داره.چون دامین .ir توی سایت ایرانیک ثبت میشه اونا هم همه اطلاعات شما رو دارن. ولی .asia رو نمیدونم جریانش دقیقا چیه.

.K.H.A.
March 28th, 2013, 18:48
خب این دوستمون shazo مگیه مشکل داره.چون دامین .ir توی سایت ایرانیک ثبت میشه اونا هم همه اطلاعات شما رو دارن. ولی .asia رو نمیدونم جریانش دقیقا چیه.

irnic هم مشخصات الكي بده :دي

alone
March 28th, 2013, 18:55
اها پس اینجوری هم هست:71:
خب اینا نمیتونن ایپی رو ردیابی کنن؟(من بیشتر نگزانیم از ردیابی ایپی هست8-|)
اها. پس در کل تایید میکنید که مشکلی پیش نمیاد؟
همون .asia بگیرم شاید یکم امنیتش بهتر باشه.نیست؟
بعد یه چیز دیگه این
پریویت کردن چجوری هست؟؟ باید هزینه کنم بابت شخصی سازی؟
ممنون میشم اینا رو هم جواب بدید

.K.H.A.
March 28th, 2013, 19:08
شما هر داميني بگيري
هر فيلتر شكني هم وصل باشي ، اگه بخوان بگيرنت »» ميگيرن
فقط سعي كُن زياد كارت مورد دار نباشه . توكل به خدا :دي

alone
March 28th, 2013, 19:13
خب پس اینجوریا هست:D
نه من برای یکی از دوستام میخوام اونم فقط میخواد که سایت فیلم معمولی مثل همه سایت ها بزنه کار مورد دار نمیخواد انجام بده.
فقط چون من دامین .ir دارم توی سایت ایرانیک میخواست که دامینش رو توی پنل من ثبت کنه واسه همین میخواستم بدونم.
خب پس به صورت کلی خیلی مشکلی نداره باشه توکل به خدا ببینیم چی میشه
بازم ممنون بابت راهنمایی های همه بچه ها./