PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک دوستان نیازمندم شدید در دانلود فایل

salem
March 26th, 2013, 23:07
سلام به همه دوستان عزیز و استاتید گرامی من از یه سایتی میخوام ویدئو هاشو دانلود کنم هر چقدر میکنم نمیتون دانلود کنم ویدئو ها پخش میشن اما نمیشه دانلود کرد اینترنت دانلود منیجر هم لینک هاشو نمیشناسه ممنون میشم دوستان کمک کن اینم لین سایت ویدئو ها هست

http://www.startv.com.tr/video-arsiv/1-bolum-meneksenin-mutfagi-antakya

clickchat
March 26th, 2013, 23:25
در صورتی که پخش میشوند شما میتواینید پلیر REAl را دانلود و نصب کنید و بعد از نصب موس خود را روی فایل فلش در حال اجرا ببرید و بعد نرم افزار real برای شما لینک دانلودی بالا می آورد که به راحتی می توانید دانلود کنید

salem
March 26th, 2013, 23:27
روی خود سایت پلی میشه و میشه نیگاه مرد یه چیزی مثل یوتیوب هست

salem
March 26th, 2013, 23:40
ریل پلیر رو نصب کردم اما تو فایرفاکس که نیگاه میکنم ویدئو رو ماوس رو نیگه میدارم روش چیزی باز نمیکنه که دنلود کنم

clickchat
March 27th, 2013, 01:54
ریل پلیر رو نصب کردم اما تو فایرفاکس که نیگاه میکنم ویدئو رو ماوس رو نیگه میدارم روش چیزی باز نمیکنه که دنلود کنم

پلاگینش رو نصب کنید برای نسخه اخر مرورگرتون

salem
March 27th, 2013, 11:04
پلاگین رو نصب کردم هم روی فایرفاکس هم کروم هر چقدر میکنم نمیشه چیزی هم نمباره که با اون لینک اینا بده بشه ئانلود کرد ممنون میشم دوستان کمک کنن

salem
March 27th, 2013, 13:59
کسی نیست کمک کنه

salem
March 27th, 2013, 23:22
up