PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا استفاده از whmcs نال شده خیلی خطر ناکه ؟

sh_edin
March 25th, 2013, 21:31
سلام دوستان اگر سرور خوب کانفیگ امنیتی شده باشه و موارد امنیتی تو whmcs رو هم رعایت کنیم بازیم خطناکه از نسخه نال شدش استفاده کنبم ؟؟ آیا بد ها امکانش هست به اورجینال تغییرش بدیم ؟ اگر اره به چه شکل ?پیشاپیش سپاس از پاسختون

barfhost
March 25th, 2013, 21:48
با سلام و عرض ادب

استفاده از نسحه های تال شده پیشنهاد نمیشه

بهتره نسخه لایسنس داره تهیه بفرمایید

danitfk
March 25th, 2013, 22:07
نسخه نال مثه ماشین بدون ***گیر میمونه ..

اگه میتونی از عهده دستی سکیور کردنش بر بیای استفاده کن..

هر روزم یک باگ جدید ..

besthosti.com
March 25th, 2013, 22:31
نسخه های نال شده خطرناک هستند هیچ وقت هم بدون مشکل نیستند به دلیل این که اپدیت نمیشند و در صورتی که بخواهید به اورجینال تغییر دهید می تونید لایسنس را وارد کنید و بعد از وارد کردن لایسنس میتونید اپدیت کنید
البته اگر کار شما الان به طور جدی دنبال نمیشه و یا این که تازه شروع کرده اید بهتر است از همان نال شده استفاده کنید

parsdrive
March 25th, 2013, 22:42
البته اون زمانی که دلار ارزون بود ارزش خرید رو داشت. اما الان قیمتش گرون در میاد.البته اگر بودجه کافی رو دارید حتما تهیه کنید. برای امنیت هر میزان هزینه کنید سرمایه گذاری است.

Hostine
March 25th, 2013, 22:50
توصیه نمیشه ! اما واسه شروع کار گزینه مناسبیه !

sh_edin
March 25th, 2013, 23:45
امکانش هست ازنال شده به اورجینال تغییر داد ؟ یعنی بعدا بکنیمش اورجینال

shahintak
March 25th, 2013, 23:53
امکانش هست ازنال شده به اورجینال تغییر داد ؟ یعنی بعدا بکنیمش اورجینال

بله میشه

morteza.pr
March 26th, 2013, 02:43
سلام

به نظرم خيلي خطرناك نيست . اگه آموزش هاي امنيتي كه توي نت هم زياده رو رعايت كنيد ميشه از امنيت رضايت داشت ولي هيچ چيزي جاي اصلي رو نميگيره ...

sh_edin
March 26th, 2013, 12:11
سلام

به نظرم خيلي خطرناك نيست . اگه آموزش هاي امنيتي كه توي نت هم زياده رو رعايت كنيد ميشه از امنيت رضايت داشت ولي هيچ چيزي جاي اصلي رو نميگيره ...

منم قصدم اینه که حدودا 3-4 ماه اول رو با نال شروع کنم بعد عوض کنم به اورجینال فقط میخوام بدونم به راحتی عوض میشه ؟ یعنی هنگام تغییر به نسخه اورجینال مشکلی پیش نمیاد ؟ اصلا باید چطوری باید اینکارو کرد ؟

sardarn
March 26th, 2013, 12:31
منم قصدم اینه که حدودا 3-4 ماه اول رو با نال شروع کنم بعد عوض کنم به اورجینال فقط میخوام بدونم به راحتی عوض میشه ؟ یعنی هنگام تغییر به نسخه اورجینال مشکلی پیش نمیاد ؟ اصلا باید چطوری باید اینکارو کرد ؟

سلام
بله می شه.می تونید بعدش نسخه اورجینال نصی کنید بعد دیتابیس قبلی رو ایمپورت کنید تا خیال تون راحت باشه