PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفیگ iis برای وی آی پی

slashflash
March 25th, 2013, 13:23
سلام

کسی از دوستان میتونه iis رو کانفیگ کنه که لینک های دانلود پسورد دار بشند ؟

برای وی آی پی میخوام.

اگر کسی بلده کانفیگ کنه لطفاً هزینه خودش رو یا در همین تاپیک یا به صورت پیام خصوصی ارسال کنه.

خیلی فوری نیاز دارم

hassan5099
March 25th, 2013, 14:03
سلام
ویندوز سرورتون چیه؟

slashflash
March 25th, 2013, 14:51
سلام ویندوز سرور 2008 هستش.

دوستان iis روی سرور کانفیگ هستش ، فقط و فقط میخوام کسی اگه برنامه ای یا راه حلی داره اون رو برام انجام بده.

که بتونم یوزر و پسورد معرفی کنم که لینک ها یوزر و پسورد بخواد موقع دانلود.

با اف تی پی کار کردم اما سرعت دانلود رو میاره پایین و 3 تا کانکشن idm میده ...

babelirani
March 25th, 2013, 15:26
با سلام

خیلی از دوستان گشتن مام گشتیم ولی متاسفانه این امکان در IIS به صورت درست کار نمیکنه

بهتره از Apache روی سرورتون استفاده کنید و یوزر و پسورد بهش بدید

موفق باشید

slashflash
March 25th, 2013, 16:28
سلام دوست عزیز
آپاچی اگر بشه ، میشه ... سرعتش هم بد نیست .

اما باید برنامه هایی مثل wamp نصب کنید ( xammp مشکل داره ).

که اونم جوابگو نیست ، چون خوب نمیتونه ساپورت کنه...

الان هم اف تی پی دارم ، همه چیزش هم چک کردم درست بود اما نمیدونم چرا 3 تا کانکت به IDM میده !

کسی از دوستان راه حلی نداره ؟

به سایت های مشابه که وی آی پی دارند پیام میدیم انگار میخوان چیکار کنند ! حتی زورشون میاد جواب پیام بدند ... ( واقعاً برای بعضی ها متاسف هستم )

babelirani
March 25th, 2013, 17:37
سلام دوست عزیز
آپاچی اگر بشه ، میشه ... سرعتش هم بد نیست .

اما باید برنامه هایی مثل wamp نصب کنید ( xammp مشکل داره ).

که اونم جوابگو نیست ، چون خوب نمیتونه ساپورت کنه...

الان هم اف تی پی دارم ، همه چیزش هم چک کردم درست بود اما نمیدونم چرا 3 تا کانکت به IDM میده !

کسی از دوستان راه حلی نداره ؟

به سایت های مشابه که وی آی پی دارند پیام میدیم انگار میخوان چیکار کنند ! حتی زورشون میاد جواب پیام بدند ... ( واقعاً برای بعضی ها متاسف هستم )

با سلام مجدد

خیر ربطی به برنامه های wamp و غیره نداره خودشو نصب کنید

در مورد FTP هم ما خیلی تست کردیم این مشکل وجود نداشته بهتره از Filezilla server استفاده کنید تا 16 کانکشن که ما گرفتیم

slashflash
March 25th, 2013, 17:42
ممنون از جواب شما ، منظور شما اینه که فقط آپاچی رو به تنهایی نصب کنم ؟ که بتونم فایل های php رو استفاده کنم و دیتابیس بسازم ؟

برنامه filezilla server خیلی خوب هستش ! اما بزرگترین مشکلی که داره یوزر هارو باید دستی دی اکتیو کرد ! یعنی باید حواسمون باشه یوزر کی زمانش تموم میشه ! که این به مرور زمان بسیار سخت میشه...

tab22tab
March 25th, 2013, 17:45
با xampp به راحتی میشه این کار رو کرد!!

slashflash
March 25th, 2013, 18:34
دوست عزیز xampp مشکل داره در دادن کانکشن به IDM ضمناً استفاده از اینگونه برنامه ها مشکل ساز هستش ! چون نمیتونه به خوبی کاربران رو ساپورت کنه !

tab22tab
March 25th, 2013, 20:50
دوست عزیز xampp مشکل داره در دادن کانکشن به IDM ضمناً استفاده از اینگونه برنامه ها مشکل ساز هستش ! چون نمیتونه به خوبی کاربران رو ساپورت کنه !

برای سرور دانلود اصلا شما از nginx استفاده کنید بهتر باید باشه !
روی آی آی اس هم میتونید پی اچ پی نصب کنید و از اسکریپتی که مدیر پرشین اسکریپت فکر کنم نوشته استفاده کنید!

slashflash
March 25th, 2013, 21:40
سلام ، اگر روی آی آی اس بشه پی اچ پی نصب که عالی هستش !

فقط مشکلی که داره.

1- دیتابیس نداره
2- فایل های پی اچ پی که میریزیم و میخواهم اونرو فراخوانی کنیم نمیشه !

tab22tab
March 25th, 2013, 22:07
Install and Configure MySQL for PHP Applications on IIS 7 : The Official Microsoft IIS Site (http://www.iis.net/learn/application-frameworks/install-and-configure-php-on-iis/install-and-configure-mysql-for-php-applications-on-iis-7-and-above)

از این لینک استفاده کن