PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ های معروف

only-only
March 25th, 2013, 00:28
سلام
سه تا از هاستینگ های معروف که واقعا سرویس هاشون خوبه و پشتیبانیشون خوبه را نام ببرین ؟ ( 20 نمره ) :d
به خصوص اگه سرور مجازی گرفتین ازشون و خدایی ازشون راضی هستین

0060
March 25th, 2013, 00:32
درود

عالی

بیش از یک سال همکاری

پرشین کلود - سرور مجازی ، میزبانی وب ، هاست لینوکس (http://persiancloud.ir/)

حدود 7-8 ماه همکاری

هایپرسرور - خدمات حرفه ای ثبت دامنه، میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی (http://www.hyperserverco.com/)

m2n
March 25th, 2013, 00:33
چند جور خوب داریم

1-استفاده یک آماتور برای اولین بار از سرویس (تقریبا با وارد شدن به پنل خون بالا میاره)

2-استفاده از کنترل پنل Cpnael (من زیاد دیدم گفتن خوبه خوبه پرسیدم چیش خوبه گفته Cpanel)

3-ارائیه قیمت ارزان

4-پشتیبانی 24 ساعته

5-ثبت شده در سایت های رتبه بندی (اینو کلا بی خیال بشین خوبه)

و.......................

نتیجه گیری: شما باید تک تک مشتریان رو پیدا کنید و ازشون سئوال کنید گرچه انسان رو خدا نتونسته راضی کنه چه برسه به خلق خدا

besthosti.com
March 25th, 2013, 00:47
من تا الان بیش از 10 شرکت مختلف را تست کردم و همگی یا از نظر کیفیت و اپ تایم و یا از نظر پشتیبانی مشکل داشته اند ولی از وقتی که بر روی میزبان سایت هستم بدون هیچ مشکلی دارم ادامه می دهم یکی از بهترین ها هستند از نظر پشتیبانی و اپ تایم

majidisaloo1
March 25th, 2013, 00:55
چند جور خوب داریم

1-استفاده یک آماتور برای اولین بار از سرویس (تقریبا با وارد شدن به پنل خون بالا میاره)

2-استفاده از کنترل پنل Cpnael (من زیاد دیدم گفتن خوبه خوبه پرسیدم چیش خوبه گفته Cpanel)

3-ارائیه قیمت ارزان

4-پشتیبانی 24 ساعته

و.......................

نتیجه گیری: شما باید تک تک مشتریان رو پیدا کنید و ازشون سئوال کنید گرچه انسان رو خدا نتونسته راضی کنه چه برسه به خلق خدا

من تشکر رو هم زدم اما این حرفشون انقدر عالی بود که فراتر از تشکر بود
این حرف صد در صد تایید میشه

3245
March 25th, 2013, 01:10
چند جور خوب داریم

3-ارائیه قیمت ارزان

4-پشتیبانی 24 ساعته

و.......................

عجب حرف خوبی...