PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست نامحدود Cpanel/DirectAdmin سالیانه 25000 تومان

bamba
March 24th, 2013, 23:33
زیگما هاست (http://www.zigmahost.com/)

هاست نامحدود لینوکس CPanel
فضای میزبانی نامحدود
پهنای باند نامحدود
پایگاه داده نامحدود
اکانت ایمیل نامحدود
سایر امکانات نامحدود
کنترل پنل: سی پنل
وب سرور لایت اسپید
محل سرور آلمان
سرعت و آپتایم بالا
هماهنگی کامل با انواع اسکریپت
استفاده به عنوان هاست دانلود و آپلود اکیدا ممنوع می باشد
25,000 تومان سالانه

لینک سفارش (http://zigmahost.com/user/cart.php?gid=11)

هاست نامحدود لینوکس Direct Admin
فضای میزبانی نامحدود
پهنای باند نامحدود
پایگاه داده نامحدود
اکانت ایمیل نامحدود
سایر امکانات نامحدود
کنترل پنل: دایرکت ادمین
وب سرور آپاچی
محل سرور کانادا
سرعت و آپتایم بالا
هماهنگی کامل با انواع اسکریپت
استفاده به عنوان هاست دانلود و آپلود اکیدا ممنوع می باشد
25,000 تومان سالانه

لینک سفارش (http://zigmahost.com/user/cart.php?gid=11)

elmizina
April 20th, 2013, 12:17
من یه بار از این هاست های نامحدود گرفتم 2ترا پر کردم بعدش اکانت منو بستن گفتم چرا بسته شده گفتن که استفاده بیش از حد از فضا اون موقع فهمیدم نامحدود وجود نداره به چه زحمتی 2ترا آپلود کردم

shivahost
April 20th, 2013, 12:20
من یه بار از این هاست های نامحدود گرفتم 2ترا پر کردم بعدش اکانت منو بستن گفتم چرا بسته شده گفتن که استفاده بیش از حد از فضا اون موقع فهمیدم نامحدود وجود نداره به چه زحمتی 2ترا آپلود کردم

ممکنه روشن کنید واقعا 2 ترا چی آپلود کردید؟ چه فایل هایی بود؟

bamba
April 20th, 2013, 13:10

سلام
فکر کنم اشتباه گرفتید ما تا حالا هیچ مشتری ای نداشتیم که حجم سایتش به 2 ترا رسیده باشه حتی هیچ کدوم از مشتریا به 2 گیگ هم نرسیدن
ضمن اینکه این هاست دانلود و آپلود نیست که شما 2 ترا آپلود کرده باشید حتی 200 مگ هم نمیزاریم آپلود کنید چه برسه به 2 ترابایت

elmizina
April 20th, 2013, 13:14
عزیز من از شما که نه ولی از یکی دیگه گرفتم پس چرا فضا محدود ارائه نمیدین؟

shivahost
April 20th, 2013, 13:14
سلام
فکر کنم اشتباه گرفتید ما تا حالا هیچ مشتری ای نداشتیم که حجم سایتش به 2 ترا رسیده باشه حتی هیچ کدوم از مشتریا به 2 گیگ هم نرسیدن
ضمن اینکه این هاست دانلود و آپلود نیست که شما 2 ترا آپلود کرده باشید حتی 200 مگ هم نمیزاریم آپلود کنید چه برسه به 2 ترابایت

دقیقا همینه!

البته ما مشتری های سایت های فروم یا شیرترانیکس یا حتی وردپرس داریم که به حجم هایی بالای 10 گیگ و 20 گیگ هم رسیده اند اما می دانید که این سایت ها در کل مصرف دانلود ندارند و به مرور زمان حجمشان افزایش می یابد و سایت معمولی هستند نه سایت آپلود و دانلود!

Dr.Oxygen
April 20th, 2013, 13:18
دقیقا همینه!

البته ما مشتری های سایت های فروم یا شیرترانیکس یا حتی وردپرس داریم که به حجم هایی بالای 10 گیگ و 20 گیگ هم رسیده اند اما می دانید که این سایت ها در کل مصرف دانلود ندارند و به مرور زمان حجمشان افزایش می یابد و سایت معمولی هستند نه سایت آپلود و دانلود!
شما با انجمن ها چه می کنید؟
فایل های پیوست و ...

elmizina
April 20th, 2013, 13:23
ممکنه کسی سایت نداشته باشه اما فقط از فضاش استفاده بشه شما که میگین 200مگ نمیزارین آپلود بشه چرا همونو حجمی ارائه نمیدین یه کاربر میاد بدون هیچ اطلاعی میخره بعدش اکانتش بسته میشه بعد میاد ....

bamba
April 20th, 2013, 13:24
عزیز من از شما که نه ولی از یکی دیگه گرفتم پس چرا فضا محدود ارائه نمیدین؟

همونطور که دوستمون shivahost (http://www.webhostingtalk.ir/member/14952/) توضیح دادند این سرویس برای سایتهایی که مصرف دانلود و آپلود ندارند و فقط حجمشون با گذشت زمان افزایش پیدا می کند مناسب هست
در قسمت قوانین سایت هم شرایط هاست نامحدود درج شده ولی متاسفانه هیچ مشتری ای حوصله ی خواندن قوانین رو نداره
و در قسمت سفارش، سرویس هایی با فضای محدود هم موجود هست
موفق باشید

elmizina
April 20th, 2013, 13:26
قوانین مهم رو باید همه جا ذکر کنین

shivahost
April 20th, 2013, 13:29
شما با انجمن ها چه می کنید؟
فایل های پیوست و ...

معمولا این انجمن ها فایل های پیوستشون تقاضا دانلود زیادی ندارند و مثل سایت های دانلودی نیستند و مشکلی پیش نمی آوردند.

elmizina
April 20th, 2013, 13:50
ممکنه یه نفر بخواد رو هاستش که فضاش نامحدوده زیاد آپلود کنه فقط خودش ازش استفاده کنه

amin fear
April 22nd, 2013, 14:53
حتی 200 مگ هم نمیزاریم آپلود کنید چه برسه به 2 ترابایت

شما که حتی اجازه آپلود 200 مگ را به کاربران نمی دید ، بهتره عبارت نامحدود را از عنوان پلن هایتان بردارید تا کسی اشتباها سرویسی از شما نگیرد...
اینجوری اخلاقی تر است...

موفق باشید

bamba
April 22nd, 2013, 16:01
شما که حتی اجازه آپلود 200 مگ را به کاربران نمی دید ، بهتره عبارت نامحدود را از عنوان پلن هایتان بردارید تا کسی اشتباها سرویسی از شما نگیرد...
اینجوری اخلاقی تر است...

موفق باشید
دوست عزیز قبلا ذکر کردیم که این سرویس برای سایتهایی که مصرف دانلود و آپلود ندارند و فقط حجمشون با گذشت زمان افزایش پیدا می کند مناسب هست
در قسمت قوانین سایت هم شرایط هاست نامحدود درج شده و مشتری موظف هست که قوانین سایت رو مطالعه کنه اگر هم کسی اشتباها سفارش بده مبلغ پرداختی بصورت کامل برگردانده میشه مگر اینکه دانلود و آپلود باعث پرداخت خصارت به دیتاسنتر بشه
اخلاقی تر اینه که مشتری ها با اطلاع کامل از قوانین اقدام به ثت نام و خرید سرویس کنند که نه برای خودشون و نه برای ما مشکل ایجاد بشه
هیچکدام از پلن های هاست نامحدود در تمامی شرکتهای سرویس دهنده هاست امکان دانلود و آپلود ندارند، اگر هم این امکان رو به شما بدن زیاد طول نمیکشه که با کندی و قطعی های پیاپی مواجع میشید
ضمن اینکه اگر هاست نامحدود به معنی هاست دانلود و آپلود بود که دیگه شرکتهای هاستینگ به خودشون زحمت نمیدادن سرویسهای دانلود راه اندازی کنند
موفق باشید

bamba
April 22nd, 2013, 16:09
ممکنه یه نفر بخواد رو هاستش که فضاش نامحدوده زیاد آپلود کنه فقط خودش ازش استفاده کنه

فرقی نمیکنه چه برای خودش استفاده کنه و چه کاربران سایتتون بخوان دانلود و آپلود کنند امکان آپلود و دانلود فایل در هاستهای اشتراکی نامحدود مجاز نیست
منظور از آپلود این نیست که مثلا شما برای یه مطلبی نیاز به عکس دارید نتونید عکسهاتونو آپلود کنید این مشکلی نداره ولی بعضی از مشتریان انتظار دارند که با یه هاست نامحدود سایتی مثل میهن دانلود راه اندازی کنند که این کار مجاز نیست حتی سایتهایی مثل میهن دانلود و پی سی دانلود هم جدا از سایت اصلی یک سرور دانلود هم دارند که فایلهای دانلودی خودشونو روی اون سرور یا هاست آپلود می کنند و فقط لینک دانلود از سرور رو به عنوان لینک دانلود مستقیم در سایت قرار میدن

elmizina
April 22nd, 2013, 20:17
پس بهتره نامحدود رو حذف کنین

bamba
April 22nd, 2013, 22:11

دلیلی نداره که پلن نامحدود رو حذف کنیم چون استفاده از فضا و پهنای باند محدودیتی نداره و کسانی که تجربه ی مدیریت سایت دارند میدونند که چطور از این سرویس ها استفاده کنند و در صورتیکه بخوان سایت دانلود راه اندازی کنند یک سرویس نامحدود و یک سرویس دانلود رو با هم خریداری می کنند چون هاستهای دانلود دیتابیس ندارند و نمیشه روش اسکریپتهایی مثل وردپرس و جوملا نصب کرد و پرتال اصلی رو بر روی هاست نامحدود ایجاد می کنند و فایلهای دانلودی رو در هاست دانلود قرار میدن حالا اگه حجم سایت اصلی که مطالب در اون سایت درج میشه به مرور زمان افزایش پیدا کنه و مثلا به 20 گیگابایت و بیشتر هم برسه مشکلی نداره
اینکه میگیم روی هاست نامحدود نباید دانلود و آپلود بشه به دلیل افزایش کیفیت سرویس هست برای مثال اگه شما یک هاست نامحدود خریداری کنید و یک سایت خبری با وردپرس راه اندازی کنید یه مشتری دیگه روی همون سرور از هاست نامحدود خودش برای آپلود سنتر استفاده کنه هنگام آپلود فایلها، استفاده ی بیش از حد مجاز از منابع سرور (رم و سی پی یو) باعث میشه که سایت شما خیلی کند بالا میاد یا اصلا بالا نیاد بعد شما بدلیل آپتایم پایین سایتتون، از شرکت سرویس دهنده شاکی میشید تیکت میزنید که چرا کیفیت اینقدر بده یا اینکه میرید تو انجمن ها و پست میزنید که فلان هاستینگ کیفیت خوبی نداره
وقتی میگیم هاست نامحدود یعنی پهنای باند ، فضا ، دیتابیس ، اکانت ایمیل و پارامترهای این چنینی نامحدود هستند ولی همانطور که گفتم کاربرانی که تجربه ی مدیریت سایتهای پربازدید رو دارند میدونند که هاست نامحدود هم هاست اشتراکی هست نه هاست اختصاصی یا vps و استفاده از منابعی همچون (رم و سی پی یو) به اندازه ای که در قوانین سایت سرویس دهنده مشخص شده قابل مصرف برای هر یوزر هست و بیشتر از اون یعنی حق سایر مشتری هارو ضایع کردن و مدیر هاستینگ هم موظف هست که جلوی کاربر خاطی رو بگیره تا کیفیت سرویسها برای همه یوزرها در حد مطلوب باشه

موفق باشید

Reza.exe
April 22nd, 2013, 23:05

عجب آدم های **** پیدا می شن !
از یکی دیگه سرویس گرفتی ، بعد رفتی 2 ترا اپلود کردی ، اومدی تو تاپیک یکی دیگه داری پست می دی !
عجب ، هزینه نگه داری هارد 2 ترابایت می دونی چقدره ؟
حداقل 25 دلار ، تازه طرف یک سنت هم نخواد ازت سود بگیره ، پول پهنای باند و... هم به کنار !
اصلا با کلمه fair usage آشنایی دارید ؟
:|

bamba
April 28th, 2013, 00:51
up