PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شریک پست زن

eskelet-sokhte
March 24th, 2013, 23:16
سلام به تمامی دوستان.به یک نفر شریک نیاز دارم تا بیادو توی سایت دانلود پست بزنه.هزینه سرور سایت و کانفیگ و.. پای من اون فقط بیاد پست بزنه و پست اختصاصی هم بزنه.فایلو آپلود کنه و متنی در حد 5-6 خط دربارش بنویسه و با عکس که لوگو سایت توی اون عکس قرار میگیره اونو بذاره جهت نمایش عموم.کار با وردپرس رو کامل بلد باشه.موفق باشید

aminreza
March 24th, 2013, 23:20
درود
بابت هر پست اختصاصی چند میدین؟

eskelet-sokhte
March 24th, 2013, 23:22
درود
بابت هر پست اختصاصی چند میدین؟
سلام.عزیز گفتم شریک پست زن.یعنی هزینه سرورو من میدم اون پست میزنه بعد هرچی درآمد داشتیم تقسیم میکنی.شریک

eskelet-sokhte
March 24th, 2013, 23:37
یعنی هیچ کس نیست!!!!!!!!!!!!!!

ققنوس
March 24th, 2013, 23:47
یعنی هیچ کس نیست!!!!!!!!!!!!!!

خيلي ببخشيد مگه ملت ديوانه هستن

كسي براي هيچي كار نمي كنه

====================

ارسال پست فقط با دريافت پول

ياعلي

m2n
March 24th, 2013, 23:48
شما زحمت می کشین پول هاست و سرور رو میدین،من هستم ولی به شرطی که کنترل پنل دامنه دست من باشه.
چرا؟چون فردا شما دلت کشید به من احتیاج نداشتین لااقل پول به دستم نمیرسه لااقل بتونم دامنه رو بفروشم هزینه پست هارو در بیارم.

eskelet-sokhte
March 24th, 2013, 23:49
خيلي ببخشيد مگه ملت ديوانه هستن

كسي براي هيچي كار نمي كنه

====================

ارسال پست فقط با دريافت پول

ياعلي

سلام.من نگفتم برای هیچی.گفتم انگار سای خودشه فقط با این تفاوت که اونجا پول سرور میده اینجا نمیده و در عوض هم درآمد نصف میشه

eskelet-sokhte
March 24th, 2013, 23:50
شما زحمت می کشین پول هاست و سرور رو میدین،من هستم ولی به شرطی که کنترل پنل دامنه دست من باشه.
چرا؟چون فردا شما دلت کشید به من احتیاج نداشتین لااقل پول به دستم نمیرسه لااقل بتونم دامنه رو بفروشم هزینه پست هارو در بیارم.

حالا شما دلت کشید رفتی دامینو وسط کار فروختی اونوقت چی؟

m2n
March 24th, 2013, 23:51
حالا شما دلت کشید رفتی دامینو وسط کار فروختی اونوقت چی؟

خب شما وسط کار منو نخواستین چی؟
شما می تونید تضمین بدین؟

ققنوس
March 24th, 2013, 23:54
سلام.من نگفتم برای هیچی.گفتم انگار سای خودشه فقط با این تفاوت که اونجا پول سرور میده اینجا نمیده و در عوض هم درآمد نصف میشه

دوست عزيز چند وقت پيش من براي سايت مجله خبري پارسي وي 120 تا پست ارسال كردم هيچي بهم ندادن هيچ اكانت من رو هم بست خلاص

خوب منم نه تاپيك زدم و نه چيزي گفتم فقط يه تجربه شده برام كه ديگه قبل از اينكه پول نگيرم ارسال نكنم .

eskelet-sokhte
March 24th, 2013, 23:55
خب شما وسط کار منو نخواستین چی؟
شما می تونید تضمین بدین؟
سلام.عزیز من شراکت یعنی اعتماد به یکدیگر.اسراری نیست.در ضمن بنده دیوانه نیستم که همچین کاری بکنم.بیای بگی آقا فلانی منو انداخت بیرون از سایتش.هم آبروی من میره و هم اعتبارمن زیر سوال میره.پس همچین کاری رو نمیکنم

m2n
March 24th, 2013, 23:59
سلام.عزیز من شراکت یعنی اعتماد به یکدیگر.اسراری نیست.در ضمن بنده دیوانه نیستم که همچین کاری بکنم.بیای بگی آقا فلانی منو انداخت بیرون از سایتش.هم آبروی من میره و هم اعتبارمن زیر سوال میره.پس همچین کاری رو نمیکنم

بنده چنین جسارتی نکردم، یک راه دیگه هم می تونیم انجام بدیم شما پول پستی رو که تو سایت قرار می گیره پرداخت کنید 8-|

eskelet-sokhte
March 25th, 2013, 00:02
بنده چنین جسارتی نکردم، یک راه دیگه هم می تونیم انجام بدیم شما پول پستی رو که تو سایت قرار می گیره پرداخت کنید 8-|
سلام.خوب چقدر بابت این پست اختصاصی میگیرین؟

mansour207
March 25th, 2013, 00:14
دوست عزیز بنده میتونم پستی 500 براتون پست اختصاصی ارسال کنم .

روزانه حداقل 5 تا پست ارسال میکنم .

و هفتگی هم با هم تسویه میکنیم .

خواستید ، بنده در خدمتم .

eskelet-sokhte
March 25th, 2013, 00:16
دوست عزیز بنده میتونم پستی 500 براتون پست اختصاصی ارسال کنم .

روزانه حداقل 5 تا پست ارسال میکنم .

و هفتگی هم با هم تسویه میکنیم .

خواستید ، بنده در خدمتم .

سلام.یاهو لطفا آن بشین