PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در باره رانژه کردن خط تلفن

JAVAD75
March 24th, 2013, 20:26
سلام
من الان ای دی اس ال دارم و خط تلفن هم رانژه هست، اگه بخواهم شرکتی را که الان ازش اینترنت می گیرم عوض کنم دوباره باید خط تلفن را رانژه کنم؟! یا این که نیازی نیست؟

barfhost
March 24th, 2013, 20:28
سلام

باید هزینه رانژه را مجدد پرداخت کنید

shivahost
March 24th, 2013, 20:29
مگه خودتون رانژه می کنید؟

شما باید درخواست لغو سرویس قبلی را بدهید بعد از شرکت جدید خرید کنید. خودشون این کار ها را می کنند و اگر منظور شما هزینه اش است بله باید پرداخت کنید.

JAVAD75
March 24th, 2013, 20:32
خوب اگه سرویسی را که الان دارم لغوش نکنم و اون یکی را بگیرم بازهم باید رانژه بشه یانه؟

shivahost
March 24th, 2013, 20:46
خوب اگه سرویسی را که الان دارم لغوش نکنم و اون یکی را بگیرم بازهم باید رانژه بشه یانه؟

تا این یکی لغو نشه اون یکی نصب نمیشه. البته ممکنه شرکتی که شما ازش خرید می کنید خودش درخواست لغو سرویس قبلی و نصب سرویس جدید را به مخابرات بدهد و شما اصلا متوجه نشوید اما هزینه باید پرداخت شود.

itjavani
March 25th, 2013, 01:51
نامه جمع آوری رانژه شرکت قبلی رو میبرید مخابرات. بعد از جمع آوری ، از شرکت جدید درخواست سرویس میدید.

k1ll3revil
March 25th, 2013, 03:06
نامه جمع آوری رانژه شرکت قبلی رو میبرید مخابرات. بعد از جمع آوری ، از شرکت جدید درخواست سرویس میدید.
نامه ای لازم نیست جایی برده بشه شما فقط با طرف ها و شرکت ها در ارتباطی نامه جمع اوری رانژه هم من ندیدیم کسی دست خود مشترک بده بره خودش انجام بده!!!:39:

Ramin
March 25th, 2013, 15:09
نامه ای لازم نیست جایی برده بشه شما فقط با طرف ها و شرکت ها در ارتباطی نامه جمع اوری رانژه هم من ندیدیم کسی دست خود مشترک بده بره خودش انجام بده!!!:39:

دوست عزیز زمانی که اطلاعات کافی در اختیار ندارید با اطمینان مطلبی را بیان نکنید.
اتفاقا در برخی استان ها به دلیل سخت گیری مخابرات مبنی بر حضور مالک خط برای رانژه کردن خط . شرکت های ارائه دهنده پس از تکمیل فرم آنرا به مشتری تحویل می دهند تا با مدارک شناسایی به امور مشترکین مخابرات تحویل دهند. البته این فرآیند در استان تهران و برخی شهر های بزرگ مانند اصفهان و مشهد و .....توسط شرکت انجام می شود !

leonr2
March 25th, 2013, 17:57
دوست عزیز زمانی که اطلاعات کافی در اختیار ندارید با اطمینان مطلبی را بیان نکنید.
اتفاقا در برخی استان ها به دلیل سخت گیری مخابرات مبنی بر حضور مالک خط برای رانژه کردن خط . شرکت های ارائه دهنده پس از تکمیل فرم آنرا به مشتری تحویل می دهند تا با مدارک شناسایی به امور مشترکین مخابرات تحویل دهند. البته این فرآیند در استان تهران و برخی شهر های بزرگ مانند اصفهان و مشهد و .....توسط شرکت انجام می شود !

عجب :)
من که هرکار میکردم نامه رو نمیدادن بهم
6 روز بدرن نت بودم آخر رفتم قسمت mdf مخابرات یکم سروصدا :دی کردم سر 5 مین از شرکت جدید رانژه کردن برام.
استارتر هم اگه میخوای کارت سریع انجام بشه بعد از اینکه مطمئن شدی نامه جمع آوری رفته مخابرات برو بگو 3 روزه الافم !
وگرنه تا ممکنه تا 1 هفته واقعا الاف بشی

hamid95
January 18th, 2014, 13:46
باسلام خدمت دوستان
بنده مودمی دارم که رو خط اینترنت 256 نتصل است
جدیدا روی خط دیگر اینترنت 512 گرفتم زمانیکه خط جدید را به مودم وصل میکنم
اتصال برقرار نمیشه
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

TukaNet
January 18th, 2014, 14:05
باسلام خدمت دوستان
اتصال برقرار نمیشه

دوست عزیز مودم ها یا کلا هر وسیله ای که به شبکه وصل میشود یک آدرس فیزیکی یا مک آدرس دارد

برای جلوگیری از تقلب و استفاده غیر مجاز ، شرکت سرویس دهنده هر اکانت را روی مودمی که اولین بار ازش اتصال برقرار میکنید قفل میکند

با شرکت سرویس دهنده تماس بگیرید و مورد رو بگویید تا مشکل را بر طرف کنند

ra3ou1
January 18th, 2014, 14:32
دوست عزیز مودم ها یا کلا هر وسیله ای که به شبکه وصل میشود یک آدرس فیزیکی یا مک آدرس دارد

برای جلوگیری از تقلب و استفاده غیر مجاز ، شرکت سرویس دهنده هر اکانت را روی مودمی که اولین بار ازش اتصال برقرار میکنید قفل میکند

با شرکت سرویس دهنده تماس بگیرید و مورد رو بگویید تا مشکل را بر طرف کنند

صحبت شما قبول ندارم جناب علمدار چون غیر منطقی می باشد ضمن اینکه

مخالف صحبت شما هستم و این مسئله رو روی چند isp قبلا تست کردم

ra3ou1
January 18th, 2014, 14:34
باسلام خدمت دوستان
اتصال برقرار نمیشه

هردو از یک شرکت هستند ؟

در صورتی که شرکتها متفاوت هست چک کنید تنظیمات vpi و vci در هر دو شرکت یکی هست یا خیر

در برخی ISP ها این تنظیمات فرق می کند و در صورتی که در تنظیمات مودم لحاظ نگردد امکان اتصال وجود ندارد

hamid95
January 18th, 2014, 15:56
هردو از یک شرکت هستند ؟

در صورتی که شرکتها متفاوت هست چک کنید تنظیمات vpi و vci در هر دو شرکت یکی هست یا خیر

در برخی ISP ها این تنظیمات فرق می کند و در صورتی که در تنظیمات مودم لحاظ نگردد امکان اتصال وجود ندارد
باسلام بله هر دو برای شرکت مخابرات است
256،چراغ سبز
512،زرد
به شرکت زنگ زدم گفتند اینترنت جدید وصله

Ramin
January 18th, 2014, 16:01
صحبت شما قبول ندارم جناب علمدار چون غیر منطقی می باشد ضمن اینکه

مخالف صحبت شما هستم و این مسئله رو روی چند isp قبلا تست کردم

دوست عزیز اکثر isp ها در شهر های بزرگ از این سیستم ( مک ادرس) استفاده می کنند.ولی خوب استثنا هم وجود دارد. مثلا مخابرات معمولا از این روش استفاده نمی کند

novin-web
January 18th, 2014, 18:39
سلام
بله باید دوباره هزینه فعال سازی دانژه رو بدید.