PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درصد کارمزد پرداخت امن پاسارگاد!

parsdrive
March 24th, 2013, 18:37
با سلام خدمت همه دوستان

پرداخت امن پاسارگاد رو به تازگی راه اندازی کردیم در کنار بانک ملت که از قبل داشتیم. در قرار داد ذکر شده سرویس رایگان نیست و درصدی بعنوان کارمزد کسر میشه. در خرید های انجام شده هنوز هزینه ای کسر نکردند و عینا مبلغ فروش رو به حساب در پاسارگاد واریز کردند. حالا دوستانی که این بانک رو دارند بفرمایند آیا کارمزدی کسر میشه و اگر بله میزانش چقدر هست؟

CloudSupport.ir
March 24th, 2013, 22:54
سلام،

بله، کارمزد پرداخت امن پاسارگاد %1 مبلغ فاکتور هست و قبل از تصفیه فاکتورهای جدید کارمزد تمام فاکتورها کسر میشود.

parsdrive
March 24th, 2013, 22:58
سلام،

بله، کارمزد پرداخت امن پاسارگاد %1 مبلغ فاکتور هست و قبل از تصفیه فاکتورهای جدید کارمزد تمام فاکتورها کسر میشود.

بسیار خوب. قابل پذیرشه این مقدار البته گزینه دوم بعد از بانک ملت هست که کارمزد هم نداره. البته حین تسویه حساب از ما کم نکردند. عیدی دادند؟!:71:(3 فروردین)

CloudSupport.ir
March 24th, 2013, 23:16
بسیار خوب. قابل پذیرشه این مقدار البته گزینه دوم بعد از بانک ملت هست که کارمزد هم نداره. البته حین تسویه حساب از ما کم نکردند. عیدی دادند؟!:71:(3 فروردین)
از چند ماه گذشته این کارمزد کسر میشه، البته از نوروز فاکتوری در پرداخت امن پاسارگاد برای تصفیه نداشتیم. شما خوش شانس هستید;)

jazebeh
March 25th, 2013, 02:00
در خود سایت ذکر شده که فعلا تا 6 ماه کارمزدی کسر نخواهد شد.

clickchat
March 25th, 2013, 02:12
تایید شده از بانک اقتصاد نوین استفاده کنید

parsdrive
March 25th, 2013, 02:34
از درگاه بانک ملت بعنوان درگاه اصلی استفاده می کنیم
پاسارگاد رو هم گرفتیم فکر نمی کنم که هر دو با هم در آن واحد دیگه از کار بیافتن. اقتصاد نوین چه شرایطی داره برای درگاه؟(مثل بقیه)؟

clickchat
March 25th, 2013, 02:43
از درگاه بانک ملت بعنوان درگاه اصلی استفاده می کنیم
پاسارگاد رو هم گرفتیم فکر نمی کنم که هر دو با هم در آن واحد دیگه از کار بیافتن. اقتصاد نوین چه شرایطی داره برای درگاه؟(مثل بقیه)؟

من هر سه درگاه رو دارم

متاسفانه درگاه پاسارگارد تسویه حسابش در روز 4 بار و 4 الی 15 ساعت بعد از پرداخت

ملت در صورتی مشکلی در راه برگشت پیش بیاد که بیشتر به خاطر بانک ، پول خورده و از حساب فرد کسر و برگشت نخواهد کرد

اقتصاد نوین بعد از پرداخت در صفحه تنظیمات خود رسید را به تایید نشده در اورده و بعد بررسی توسط سیستم حدود 8 الی 30 دقیقه در صورتی موفقیت آمیز باشد رسید موفق و پول به حساب ریخته و اگر در راه برگشت رسید مشکلی ایجاد شود ناموفق و به حساب فرد واریز کننده برگشت سیستمی می خورد بدون ااینکه کاری انجام دهیم و این عالیه
محیط کنترل تراکنش هم زیبا و راحت اینم لینکش (https://modern.enbank.net/MerchantService/settings.html)

CloudSupport.ir
March 25th, 2013, 02:52
مایلم اشاره کنم، درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد و پرداخت امن پاسارگاد دو سیستم متفاوت هستند.

clickchat
March 25th, 2013, 02:58
مایلم اشاره کنم، درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد و پرداخت امن پاسارگاد دو سیستم متفاوت هستند.

تشکر بابت نکته به جاتون

parsdrive
March 25th, 2013, 03:39
البته درگاه بانک پاسارگاد بدلیل این در تسویه وقفه داره که زمان رو برای شکایت کاربر باز میگذاره. البته از دید یک کاربر عرض می کنم خیلی خوبه! مثل پی پال. حداقل نیمی از تاپیک های شکایت همین انجمن اگر از درگاه پاسارگاد استفاده بشه و البته اگر اون شکایته رسیدگی بسه که با این حجم کاری بعید هست، دیگه کم میشه.

parsdrive
March 25th, 2013, 03:41

بله ما از پرداخت امن استفاده می کنم که مدیریتش با یک شرکت خصوصی است زیر مجموعه بانک پاسارگاد.مثل به پرداخت برای بانک ملت.
پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد فکر نکنم کارمزدی داشته باشه. داره؟

DVBBaz
March 25th, 2013, 12:20
بله ما از پرداخت امن استفاده می کنم که مدیریتش با یک شرکت خصوصی است زیر مجموعه بانک پاسارگاد.مثل به پرداخت برای بانک ملت.
پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد فکر نکنم کارمزدی داشته باشه. داره؟

درگاه اصلی بانک پاسارگاد هیچ کارمزدی نداره دوست من ...

RoobinaServer
March 25th, 2013, 12:28
درگاه بانک پاسارگاد به هیچ عنوان کارمزد نداره (منظورم امن نیست دیدم صحبت درگاه اصلیه گفتم بگم خدمتتون)

یک توضیح کلی :

طبق صحبتی هم که کردم مثل بعضی ها نیستند که بگند تا 6 ماه کارمزد نداره بعدا داره ، کلا کارمزد نداره مگر از سمت بانک شاپرک (توسط بانک مرکزی) برای پرداخت های اینترنتی کارمزد بخواهند که این هم شامل کلیه درگاه های اینترنتی میشه و باز هم ربطی به پاسارگاد نداره. (درگاه هایی که الان کارمزد میگیرند اگر شاپرک (بانک مرکزی) کارمزد بخواهد در آینده کارمزد شاپرک + کارمزد خود درگاه را از مشتری میگیرند.)

در کل درگاه مستقیم بانک کارمزد نداره.

یا حق