PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای نماد سرورش از صبحه قطعه :))

tizparvaz
March 24th, 2013, 03:28
این ای نماد مسخره تر از مسخره از صبحه سرورش قطع شده
یه پیشنهاد واسه دوستان دارم اگر شما هم مثل من مشکل دارید با سرعت لود شدن اون آی فریمی که بهتون دادن تا بذاری رو سایت یا اگر مثل الان قطع شدن و یه پیغام خطای بد شکل رو سایتتون افتاد کاری که ما کردیم بکنید و خودتونو خلاص کنید

اکثر اوقات لود شدن نماد رو سایت خدود 3 ثانیه برا خو من و حدود 3 الی 10 ثانیه رو سایت جی تی متریکس طول میکشه که این نه برای رتبه سایت و نه برای بازدیدکننده خوشایند نیست
کاری که ما کردیم خیلی ساده اما از دست همه این موارد راحت شدیم
irwebco.com

pourya74
March 24th, 2013, 03:35
چه عجب یه بارم دیدیم سرور یکی به جز سرویس دهنده های همین فروم قطع شده :71:

تو لودینگ سایت که تاثیر منفی میزاره . وبگذر هم بعضی اوقات بالا نمیومد اینطوری میشد . کارتونم خیلی اوکیه :d عکسشو گذاشتید

tizparvaz
March 24th, 2013, 03:38
چه عجب یه بارم دیدیم سرور یکی به جز سرویس دهنده های همین فروم قطع شده :71:

تو لودینگ سایت که تاثیر منفی میزاره . وبگذر هم بعضی اوقات بالا نمیومد اینطوری میشد . کارتونم خیلی اوکیه :d عکسشو گذاشتید
سرویس دهنده های این فروم بنده خدا ها همچین که سرورشون قطع میشه اینجا تاپیک میاد بالا واسه همین قطعیاشون به نظر زیاد میاد جاهایی میشناسم 2 روز سرورشون دان بوده اما گاها حتی مشتری های خودشونم نمیدونستن چه برسه به همه .

بله من کلا وبگذر رو برداشتم و اینم این کارو کردم یه عکس و لینک به صفحه فرمی که خودشون میدن :)

k1ll3revil
March 24th, 2013, 04:44
چرا درسایت شما به هرصفحه ای میریم با اررو 404مواجه می شیم
سرور مجازی و سروراختصاصی؟
کاش فقط مشکل نماد بود صفحه هاتونم مشکل دارن و لود نمی شن!

Mihan-Server
March 24th, 2013, 05:02
آره بهترین کار همینه که نماد اصلیو به یه پیج دیگه سایت لینک بدیم تا صفحه اصلی زودتر لود بشه .
وب گذر هم مشکل ایجاد میکنه ...
ما هم میخواستم ای نماد بگیریم سرورش قطع بود .. !!

yassale
March 24th, 2013, 05:17
پرووایدر پارس آنلاینه دیگه d:

RoobinaServer
March 24th, 2013, 13:20
از دیروز قطعه شما از صبح امروز متوجه شدی.

:d

i-whost
March 24th, 2013, 13:36
یه پیشنهاد واسه دوستان دارم اگر شما هم مثل من مشکل دارید با سرعت لود شدن اون آی فریمی که بهتون دادن تا بذاری رو سایت یا اگر مثل الان قطع شدن و یه پیغام خطای بد شکل رو سایتتون افتاد کاری که ما کردیم بکنید و خودتونو خلاص کنید

اکثر اوقات لود شدن نماد رو سایت خدود 3 ثانیه برا خو من و حدود 3 الی 10 ثانیه رو سایت جی تی متریکس طول میکشه که این نه برای رتبه سایت و نه برای بازدیدکننده خوشایند نیست
irwebco.com

رفتن تعطیلات کسی هم نیست مشکل برطرف کنه

از دیروز اینطور شده

یک هفته دیگه ایشالله رفع میشه :)

clickchat
March 24th, 2013, 14:00
متاسفانه خبری جهت اطلاع از قطعی این سایت در وب سایت های خبری دیده نشده ، متاسفانه پایگاه خبری وزارت صنعت و تجارت ایران هم بسته است

tizparvaz
March 24th, 2013, 15:34
چرا درسایت شما به هرصفحه ای میریم با اررو 404مواجه می شیم
سرور مجازی و سروراختصاصی؟
کاش فقط مشکل نماد بود صفحه هاتونم مشکل دارن و لود نمی شن!
CTRL+F5 بزنید هیچ پیجی نات فاند نیست صفحات سایت رو فرمت از php به html آوردیم تا پاک شدن کش مرورگرتون نات فاند میگیرید باید کش و گاهی هیستوری رو دیلیت کنید تا صفحات باز بشه البته اگر کروم دارید که یکی از موضلات تغییر در صفحات سایت کرومه ماشالا انقد کش داره بعضی وقتا خودم بعد از انجام تغییرات با وجود حذف کش تا 2 روزی ارور نات فاند میگیرم

tizparvaz
March 24th, 2013, 15:36
از دیروز قطعه شما از صبح امروز متوجه شدی.

:d

سرورشون دان نیست سایتشون دانه به این نکته توجه کنید

parsvps
March 24th, 2013, 15:47
ساپورت درستی ندارند . به سایتشون نمیرسن . کار مردم هم راه نمی ندازن

الان نزدیک 2 ماه است مدارک جهت تایید نماد دائمی ارسال کردیم هنوز خبری نیست ایمیل ها را هم جواب نمیدن بانک پاسارگاد تا اخر این ماه به مافرصت داده تا نماد دائمی بشه در غیر اینصورت درگاه غیرفعال میشه

k1ll3revil
March 24th, 2013, 16:10
مشکل برطرف نشد! با 4نوع مرورگر تست وازمایش شد.:39:
بعدشم شما که به فکر این نمادی فکری هم به حال این بکن
این که ضررش واسه سایتت بیشتره تا نماد!
یکی میاد با سایتت باکروم وهرچی دیگه میره تو سایت قیمت نمیتونه ببینه راهش رو می کشه میره

bepad
March 24th, 2013, 16:23

irwebco.com
کاری که شما کردید در قانون نماد خلاف است

tizparvaz
March 24th, 2013, 20:09
مشکل برطرف نشد! با 4نوع مرورگر تست وازمایش شد.:39:
بعدشم شما که به فکر این نمادی فکری هم به حال این بکن
این که ضررش واسه سایتت بیشتره تا نماد!
یکی میاد با سایتت باکروم وهرچی دیگه میره تو سایت قیمت نمیتونه ببینه راهش رو می کشه میره
والا شما اولین نفری هستی که همچین مشکلی داری

کاری که شما کردید در قانون نماد خلاف است

کاری که اونا میکنن والا بیشتر خلافه ، من چرا باید داخل سایتم مثل یک وبلاگ اشیائ از هاستها و سرورهای دیگه لود بشه اینها حتی به ما این اجازه رو ندادن که حداقل عکسی که میخواد لود بشه رو از هاست خودمون لود کنیم و لینکش کنیم بهشون من تغییر نمیدم خواستن ببندن هم ببندن دیگه زیاد اهمیتی نداره واسم

behrooz
March 24th, 2013, 20:14
احتمالا به احترام عید نخواستن کسی با دیدنشون تعطیلاتش خراب بشه

3245
March 25th, 2013, 01:50
اصلا این که، عکس یک سایت را حتما در سایت های اینترنتی باید بزاریم، خیلی بد هست. متاسفانه برای همه چیز ملزم به دریافت این کرده اند، والا خوشم نمیاد بگم ای نماد، همون این برش کافیه، زیادی نیز هست.
کم کم باید به فکر گرفتن درگاه paypal برای سایتهایمان باشیم یا نهایتا perfect money
در ایران، اما انگار در خارج...8-|

TARIMEHR
March 25th, 2013, 11:10
حالا نمیشه عکس رو تو هاست اپلود کرد و لینک اون سایتو داد بهش؟

RoobinaServer
March 25th, 2013, 11:13
سرورشون دان نیست سایتشون دانه به این نکته توجه کنید

چرا به بنده تذکر میدید ؟ عنوان تاپیکی که باز کردید چیه ؟ خودتون گفتید سرور بنده حرفی از سرور زدم ؟

irwebco.com

اگر سرورشون قطع باشه ارور نمیده الان داره ارور میده . بله از سرور نیست اصلاح کنید.

یا حق

RoobinaServer
March 25th, 2013, 11:17
حالا نمیشه عکس رو تو هاست اپلود کرد و لینک اون سایتو داد بهش؟

گذاشتن عکس خلاف قوانین هست و جعل اسناد حساب میشود.

یا حق

RoobinaServer
March 25th, 2013, 11:18
سایت enamad درست شده و نماد بدون هیچ اروری نمایش داده میشه.

(از صبح اداری امروز درست کردند)