PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دلار- واریز به پی پال- از سایت فریلنسر

eabdp
March 24th, 2013, 01:18
با سلام
تصمیم گرفتم تا در داخل پستی مجزا ، به پیروی از جناب آقای جهانی، درآمدهای فریلنسری خودم را به ریال تبدیل کنم .

شرایط کاری:

انتقال از سایت فریلنسر به صورت مستقیم و بدون واسطه به پی پال انجام می گیرد. این انتقال 1 دلار هزینه دارد که هزینه آن را من می پردازم.
[*=right]دروب سایت فریلنسر بنا به گفته خود سایت ،‌ در طول هفته دوبار امکان واریز به حساب را خواهیم داشت که به صورت زیر می باشد :

[*=right]درصورتی که درخواست تا ساعت ۱:۳۰ بامداد دوشنبه گذاشته شود شروع پردازش فرایند واریز روز سه‌شنبه است.
[*=right]در صورتی که از ۱:۳۰ بامداد دوشنبه بگذرد تا ساعت ۱:۳۰ بامداد پنجشنبه درخواست ثبت شود، شروع فرایند پردازش واریز روز جمعه است.
[*=right]قاعدتا شما باید زودتر از این ها من رو خبر کنید اگر کار فوری دارید. درضمن پس از شروع پردازش، واریز گاهی تا 3 روز طول می کشد.

[*=right]​ پس از انجام انتقال به حساب شما دیگر امکان برگشت و پس گرفتن پول را ندارم .
[*=right]قیمت دلار انتقالی به صورت تقریبی در اینجا اعلام می شود که معمولا پایین تر از قیمت بازار است، اما قیمت نهایی توافقی است و بعد از توافق و واریز پول همان مقدار توافق شده دلار انتقال می یابد، هر چند بازار دچار نوسانات شدیدی شده باشد.
[*=right]مبلغ ریالی باید قبل از انجام انتقال توسط وب سایت واریز شود و به من اطلاع داده شود (من دنبال شما نگردم، ما رو مدیون نکنین!:101:)
[*=right]از دوستان خواهش می کنم برای مشخص شدن اعتبار من رضایت خود را از معامله اعلام نمایید.
[*=right]پروفایل بنده در فریلنسر برای بررسی صحت ادعای این جانب:
https://www.freelancer.com/u/Ehsan1988.html
[*=right]برای تماس با بنده از همین سایت و یا ایملیم ehsabd{at}gmail{dot}com می توانید استفاده کنید.
[*=right]من این روش را از آقای جهانی یاد گرفتم بنابراین در صورتی که به دلار نیاز داشتید ایشان را نیز در نظر داشته باشید.:103:

با تشکر
احسان

eabdp
March 24th, 2013, 01:21
فقط 30 دلار آمریکا برای فروش (لطفا شرایط کاری را در پست اول بخوانید)، قیمت 3100

فروخته شد به ahsanjan

ahsanjan
March 24th, 2013, 02:35
سلام
پیام خصوصی شد