PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرورم هک شده کمک

S.I.S
March 23rd, 2013, 23:51
درود

سرور من هک شده از دیروز تا الان.طرف تونسته به راحتی وارد سرور من بشه بخش منجر و مدیریت رو از یوزر ادمین بگیره و یه یوزر برای خودش بسازه و به فعالیتش تو سرور ادامه بده.

میخوام بدونم چطوری میشه دوباره سرور پس بگیرم بدونه پاک کردن ویندوز ؟

nginxweb
March 24th, 2013, 00:11
سرور لینوکس هستش یا ویندوز؟ پنل چی هستش؟

S.I.S
March 24th, 2013, 00:23
سرور لینوکس هستش یا ویندوز؟ پنل چی هستش؟

سرور ویندوز هستش.پنل 2003 هستش.

بخش منجر و taks کلا از کار افتاده یعنی وقتی میخوام باز کنم میگه نمیشه باز کنیدش.الان چطوری میتونم پسوردش رو عوض کنم و اون یوزر که هکر هستش رو از سرورم بندازم بیرون ؟

Dr.Oxygen
March 24th, 2013, 00:24
درود

سرور من هک شده از دیروز تا الان.طرف تونسته به راحتی وارد سرور من بشه بخش منجر و مدیریت رو از یوزر ادمین بگیره و یه یوزر برای خودش بسازه و به فعالیتش تو سرور ادامه بده.

میخوام بدونم چطوری میشه دوباره سرور پس بگیرم بدونه پاک کردن ویندوز ؟
مشخصات بدید چک کنم

S.I.S
March 24th, 2013, 00:26
مشخصات بدید چک کنم

سرور خاموش کردم فعلا بخاطر اینکه میترسم پسوردهای مهم که توش هستش دست هکر بیافته.

Dr.Oxygen
March 24th, 2013, 00:39
سرور خاموش کردم فعلا بخاطر اینکه میترسم پسوردهای مهم که توش هستش دست هکر بیافته.
پنل vm دارید؟

itjavani
March 24th, 2013, 00:40
به سرویس دهنده خود اطلاع دهید تا دسترسی administrator را فعال نموده و پسورد را تغییر دهند و دسترسی کاربر دیگر را غرفعال کنند.
بعد از اولین لاگین بک آپ گیری نمایید و سپس سیستم عاملتون رو تعویض کنید.

S.I.S
March 24th, 2013, 00:41
پنل vm دارید؟

اگر به صورت اختصاصی هستش نه بهص صورت اختصاصی ندارم.قرار شدش تا فردا یا امشب تحویلم بدن که هنوز خبری نشده