PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آذر آنلاین !!؟

0060
March 23rd, 2013, 22:03
دورد

فکر کنم به حد کافی صبور بودم :) چون میدونم توی انجمن یوزر دارن اینجا مطرح کردم

دوستان عزیز کسی با ادمین آذر آنلاین در ارتباط هست؟

2013/3/18 یک سفارش داشتم از سایتشون نه تحویل دادن نه حتی یک جواب به تیکت ما دادن !!

ma3oud91
March 23rd, 2013, 22:41
یکی از دوستام داره.البته یکم قیمتا بالاست

0060
March 23rd, 2013, 23:20
یکی از دوستام داره.البته یکم قیمتا بالاست

?!!!! :39:

sefaresh68
March 23rd, 2013, 23:30
4 روزی هست جواب من رو ندادن

Amid
March 24th, 2013, 17:15
يه دامين منم غيرفعال کردن، تيکت و ميل هم جواب نميدن!
و جالب اينه:
گروه هميشه آنلاين(؟!) آذر آنلاين

amirdj
March 27th, 2013, 12:17
دوستان خبری از اذر انلاین نیست ؟!

0060
March 27th, 2013, 12:25
دوستان خبری از اذر انلاین نیست ؟!

انگار این سایت کلا یک نفر ساپورت داشته اونم معلوم نیست زنده است ... ملت مسخره خودشون کردن سایتشون بازه امکان سفارش باز گذاشتن ولی کی که تحویل بده

rezarezaee
March 27th, 2013, 12:27
دوست عزیز من خیلی وقته خرید دامنمو از اذر انلاین انجام میدم اولش خوب بود کم کم پشتیبانی شون ضعیف شد الانم که نه ج تیکت میدن و بدتر از همه توی صدبار زدن دکمه پشتیبانی انلاین بالاخره یک بار جوااب میدن

بعدش با کمال خونسردی وقتی دارم صحبت میکنم از چت خارج میشه.منم دیگه خریدی از این شرکت انجام نمیدم.میگم اقا دامنه بین المللی من این مشکلو داره میگه مشکل دامنه شما ربطی به ما نداره.یادش بخیر یه

زمانی خیلی شرکت توپی بود دوثانیه ای دامنه تایید میکردو همیشه پشتیبانیش انلاین بود.ولی کم کم که امکاناتشو زیاد کرد خیلی از چیزاشو اورد پایین مثل پشتیبانی

در کل امیدوارم این شرکت و مدیرانش موفق باشن

hostorder
March 27th, 2013, 12:38
شرکت خوبی بودند که چرا این طوری میگید؟
صاحبش اهل شهر اسکو است

rezarezaee
March 27th, 2013, 12:41
همیشه از پاسخ استفاده کنید تا بدونیم فرد مورد سوالتون کیه دوست عزیز

besthosti.com
March 27th, 2013, 12:56
ان شالله که جواب میدهند هاستینگ خوبی هستش و سرور های اختصاصی خیلی خوبی میفروختند

0060
March 27th, 2013, 13:37
ان شالله که جواب میدهند هاستینگ خوبی هستش و سرور های اختصاصی خیلی خوبی میفروختند

اگه قصد جواب دادن داشتن تا الان جواب میدادن 2013/3/18 تا امروز میشه چند روز ؟ 9 روز درسته؟ سفارش داشتم نه تحویل دادن نه پاسخ تیکت میدن اسم این کار چیه به نظرتون ؟!

ehsan_296
March 27th, 2013, 14:17
قیمتاش کمی بالاست ولی کیفیت و آپ تابم خوبی داره

ولی پشتیبانی صفر ( منظورم صفر مطلق هست )

من به شخصه دیگه ازشون خرید نکردم چون کیفیت خوب فقط ملاک نیست و پشتیبانی هم واقعا توی این کار مهمه

rezarezaee
March 27th, 2013, 14:25
به نظر من توی یه خرید از اینترنت پشتیبانی همه چیزه.شرکتی که شپتیبانی نداره یعنی چیزی نداره.

من از شرکت اذر انلاین سرور مجازی داشتم و اون موقع واقعا هم پشتیبانیشون عالی بود و هم کیفیت محصولاتشون

ولی به نظر من به خاطر افزایش مشتری هاشون بود ای کاش با افزایش مشتری ها پشتیبانیرو قویتر میکردن اگه این کارو میکردن واقعا ب نظر من یک شرکت ایده ال بود.

dow
March 27th, 2013, 17:56
با سلام من هم چند روزیه از این سایت سرویس گرفتم مبلغ رو هم پرداخت کردم ولی سرویسم فعال نشده میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟

besthosti.com
March 27th, 2013, 17:58
اگر که جواب نمی دهند پس دارن یه ابی رو پول شما میخورن تا از گلو پگایین بره

dow
March 27th, 2013, 18:01
چطوری میتونم پولم رو برگردونم

parsdrive
March 27th, 2013, 18:21
از ابتدای سال جدید تا بحال 4 مشتری نزد ما از آذر آنلاین اومدند و دامنشون رو ثبت کردند جالب اینکه دامنه ای که سفارش داده بودند در آذرآنلاین هنوز آزاد بود! براشون ثبت کردیم اونها هم قرار بود درخواست مانی بک بدن دیگه در جریان ادامه کار نیستم. شاید در نوروز پشتیبانی ندارند.

موفق باشید.

sajjadnajafi
March 27th, 2013, 18:51
من هم بسیار ناراضی هستم از پاسخگوییشون
ضمن اینکه به خودشون هم گفتم ناراضی هستم.

felfel
March 27th, 2013, 19:03
1 سالی هست این شرکت خیلی بی مسئولیت هست درمقابل مشتریاش ی سرویس داشتم کشت مارو پشتیبانی 0 خدماتشونم که ..!

0060
March 27th, 2013, 19:11
درود

این کاری که دارن میکنن دیگه اسمش پشتیبانی ضعیف نیست ! در یک کلمه د ز دیه :) حتما که نباید از دیوار خونه مردم رفت بالا

dow
March 27th, 2013, 20:07
چطوری مانی بک کنیم میشه توضیح بدید ممنون میشم

dow
March 27th, 2013, 20:20
سلام دوستان من شماره تلفن صاحب اذرانلاین رو پیدا کردم چون به من دامنه ایار رایگان داده بود وتو اطلاعات تو سایت نیک این شماره تلفن رو وارد کرده بود09124377462 امیدوارم کارتون راه بیفته

reza*
March 27th, 2013, 20:42
قبلا ازشون وی پی اس داشتم . هر سوالی میپرسیدم میگفتن برو گوگل سرچ کن . آخر سر یه روز بهشون گفتم مگه ساپورته من گوگله ؟ بعد برگشت گفت ما 3000 تا مشتری داریم وقت نداریم جوابِ شما رو بدیم خلاصه اینکه مارو جزو اون 3000 تا حساب نمیکردن ! و بعد گفتن دیگه سرورت رو تمدید نمیکنیم !

Cpt.Price
March 27th, 2013, 20:43
امروز که ایمیل مارکتینگ ارسال کرده اند برای مشتریان که همین امروز به دستم رسید پس آنلاین هستند:

راه اندازی آموزش آنلاین

با عرض سلام خدمت همه کاربران گرامی
با توجه به افزایش استفاده از سرویس های آنلاین و ضرورت داشتن وبسایت برای همه افراد و همچنین داشتن اطلاعات کافی و مناسب درباره مدیریت و نگهداری وب سایت سرویس آموزش آنلاین آذرآنلاین راه اندازی گردید

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید (http://azaronline.com/online-learn/)

با تشکر مدیریت آذرآنلاین

---------------------------------------------------------------------
حالا دیگه نمیدونم این 20 هزارتومان برا 15 دقیقه چت آنلاین مناسبه نیست خدا میدونه!

www.azaronline.com (http://azaronline.com/)

تلفن های تماس
09372091083-09370698630
با تشکر از انتخاب شما

reza*
March 27th, 2013, 20:49
Azaronline.com | آموزش آنلاین | سیستم آموزش آنلاین | (http://azaronline.com/online-learn/) لول یعنی لول وااااااای خدا معلم دیفرانسیل اینقدر پول نمیگیره لووووووووووول

dow
March 28th, 2013, 07:28
دوستان کسی میدونه چطوری میشه پول مون رو برگردونیم

zakerweb
March 28th, 2013, 11:13
شماره تلفنشونو که زده تو سایت زنگ بزنید شاید به نتیجه ای رسیدید :
TEL : +98 937 209 1083 +98 937 069 8630

آیدی های یاهوشون هم ایناس :
bazitak1
bazitak2

منم دامین دارم ازشون خداکنه تا تمدیدش پیداشون بشه !

dow
March 29th, 2013, 09:08
دوستان عزیز ادمین سایت اذر انلاین مسافرت بودن وبرگشتن و دارن سرویسها رو تایید میکنند موفق باشید

seofa
March 29th, 2013, 09:27
کلا اذر انلاین با همه مشکل داره پس
چند ماه پیش یه سرور ازشون گرفتم بعد از 20 دقیقه که راضی نبودم تیکت زدم گفتم نمیخوامشو و برگردونید پولو
بعد از 10 روز بهم جواب دادن:
با سلام
دوست گرامی بیش از 10 روز از خرید شما میگذره
متاسفانه امکان برگشت هزینه نیست
بعد دوباره 6 ماه پیش یه دومین گرفتم هنوز که هنوزه دارن تائیدش میکنن
یعنی پشتیبانیه ها واسه خودش:71::112::112:
موفق باشید دوستان

viasky
March 29th, 2013, 10:13
یعنی واقعا 3000 تا یوزر داره؟!

seofa
March 29th, 2013, 10:16
یعنی واقعا 3000 تا یوزر داره؟!

فکر کنم حتی کسایی که دومین ای ار هم ازشون خریدن رو حساب کردن
به همین دلیل میگن 3000 تا کاربر البته جالبیش اینجاست که این 3000 تا از سه چهار ما پیش اصلا تکون نخورده(سه ما پیش هم سه هزارتا داشتن):71:

vebc
March 30th, 2013, 22:40
سلام من مدیر سایت ory.ir و برنامه نویس افرا هستم و تا حالا با هاستینگ های خیلی زیادی کار کردم
به جرات میتونم بگم این هاستینگ که نه ماستینگ بدترین سرویس رو با قیمت نجومی ارائه میده
قیمت ریسیلر در سایت مندرج 8 هزار تومان بود و موقع پرداخت از ما 10 هزار تومان دریافت شد اون هم برای یک گیگ!! گفتیم عیب نداره
من یک سرویس ریسیلر از این آذر آنلاین خریدم
طی دوره یک ماهه در 70 درصد مواقع سرویس قطع بود و گاهی 48 ساعت سرور مجازی ضعیفی که این ماستینگ به صد نفر فروخته بود قطع بود و اصلا جوابگوی تلفن نبودند و وقتی درخواست عودت وجه دادیم با اینکه 7 روز به اتمام دوره مونده بود ایشون گفتن یک روز مونده و پولمونو پس ندادند
از همون اول فقط قبل خرید جواب ادم میدادن و پس از خرید یا گوشیشون خاموش بود یا شماره خودم می افتاد ج نمیدادن ولی وقتی با شماره شخص دیگه ای تماس میگرفتم ج میدادن و هی امروز فردا میکردن
تو پشتیبانی انلاین هم تا می فهمیدن مشتری هستیم دیگه ج نمیدادن
طی دوره بنده تمامی مشتری های خودمو از دست دادم و سایت بنده که روزانه چندین لایسنس فروش داشت طی این دوره فقط توانستم 8 تا لایسنس بفروشم و رتبه الکسا از 3 هزار به 13 هزار کاهش یافت
قابل ذکر است سایت من جزو پذیرندگان برتر پارس پال است و دارای نماد الکترونیک و در سایت پیوند ها هم ثبت شده است
به همتون پیشنهاد میدم از این اشخاص بی مسئولیت به هیچ وجه خرید نکنید
با احترام
احمدی

vebc
March 30th, 2013, 22:47
این 3 هزار تا دروغ است صد در صد شک نکنید
یک سری سایت هست که ای پی سرور بهش میدی تعداد سایت هایی که روئش میزبانی میشه رو بهت میگه به صورت دیقیق
آذر انلاین دروغ گویی بیش نیست یادمه یکی از دوستان مدیر سیات avaom.com میگفت ازشون سرور مجازی خریده 40 گیگ اطلاعاتشو به فنا داده
کل سایت هیا میزبانی شده روی وی پی اس آذر انلاین به 80 تا دامین نمیرسه
اونا هم معمولا یا پارک شده هستن یا tk :))
کسی مدرک خواست بگه میدم...
ماهیانه که وقتی دوره تمدید لیاسنس سی پنل میرسه 4 روز دیر تمدید میکنن و توی این چند روز کاربر به مشکل بر خیوره تا اینها 4 روز پول لایسنس ندن تا به نفعشون باشه
مثلا اگر ماهیانه 70 هزار تومن پول لایسنس سی پنل باشه 70 تقسیم 30 روز میشه روزی 2300 تومن یعنی روزی این مبلغ به نفعشونه
کلا خیلی بی مسئولیت هستند

vebc
March 30th, 2013, 22:57
شرکت کدومه هههه
وقتی کلانتر تو شهر نباشه قورباقه (قورباغه) هفتیر میکشه :|
اینا اهل شهر ارومیه هستند که هیچی از سرور و اینا سر در نمیارن
2 تا برادر که الکی یه دکان کلاه برداری باز کردند
از طریق هویز مشتری هاشونو استخراج کردم و با چند تاشون چت و ایمیل بازی نمودیم و فهمیدیم که فقط پول اضافه میگیرن و بعدش مشتری رو فراموش میکنند.
بهتره کسی از این افراد بی مسئولیت خرید نکنه
من تا میتونم توی همه تاپیک ها زیرابشونو میزنم تا دیگه حق کسی رو نخورن
اگر خدا بخواد بچه های بالا سروراشونو یه حمله دی داس میزنن مشتریهاشون بپره
من که خودم بی خیال پولم شدم و سایتمو منتقل کردم به سرور میهن وب هاست که بهترینه

bahar13699
March 31st, 2013, 00:56
آذر آنلاین هر چی باشه بهتر از آواسرور د ز د کثیف هستش

vebc
March 31st, 2013, 05:49
این جناب نصیری ***ی بیش نیست
***ی بالا رفتن از دیوار مردم که نیست
اینا هم همشون به نحوی ***ی هستند
پول بگیری خدمات ندی
بی کیفیت بدی
پشتیبانی نکنی
پول عودت ندی
من با پرشین هویز کار میکردم کوچکترین مشکلی بیشتر از 24 ساعت طول میکشید یک روز مانده به پایان دوره باز پولتو پس میدادن
این اقا اصلا ج نمیداد که بگیم عودت وقتی هم ج داد 7 روز مونده میگه دیگه دیره
***ی که شاخ و دم نداره

besthosti.com
March 31st, 2013, 05:58
متاسفانه اینجور شرکت های هاستینگ هستند که به کل هاستینگ ها ضربه میزنند من امیدوارم که اینجور هاستینگ ها کم بشه و ریشه کن بشند و تا زمانی که اینها باشند مشکلات هاستینگ پا بر جا هستش

reza*
March 31st, 2013, 15:01
شرکت کدومه هههه
وقتی کلانتر تو شهر نباشه قورباقه (قورباغه) هفتیر میکشه :|
اینا اهل شهر ارومیه هستند که هیچی از سرور و اینا سر در نمیارن
2 تا برادر که الکی یه دکان کلاه برداری باز کردند
از طریق هویز مشتری هاشونو استخراج کردم و با چند تاشون چت و ایمیل بازی نمودیم و فهمیدیم که فقط پول اضافه میگیرن و بعدش مشتری رو فراموش میکنند.
بهتره کسی از این افراد بی مسئولیت خرید نکنه
من تا میتونم توی همه تاپیک ها زیرابشونو میزنم تا دیگه حق کسی رو نخورن
اگر خدا بخواد بچه های بالا سروراشونو یه حمله دی داس میزنن مشتریهاشون بپره
من که خودم بی خیال پولم شدم و سایتمو منتقل کردم به سرور میهن وب هاست که بهترینه

تایید میشه گفته هاتون

iman00
March 31st, 2013, 15:11
سلام دوستان عزیز.
اونطوری که شما هم میگین بد نیست. ولی خدایی قبلا نا نزدیک به یک سال دو سال پیش یک سرور ازشون داشم سرور المان واقعا کیفیت عالی داشت از نظر کیفیت هیچی کم نداشت. اون موقع من با رم 512 رو 20 تومان میخریدم. ولی الان نمیدونم چی شده که سرویس هاشون بد شده.قبلا تو همین انجمن تبلیغ میکردن خیلی هم تبلیغ میکردن به مرور زمان معلوم نشد چی شد شرکتشون.ولی اون موقع هم تیکت میزدم جواب نمیدادن از طریق یاهو پشتیبانی میکردن.

vebc
April 1st, 2013, 00:37
اخه شما دوست عزیز چقدر ساده ای...
من میگم شرکت نیست شما میگی شرکتشون چی شده؟
98 درصد هاستینگ های ما دلال هستند...
یعنی این ماستینگ آدر انلاین میاد از یه شرکتی مثل پرشین هویز که قیمتاشون پایین هم هست وی پی اس که تو پرشین هویز 100 تومن است رو میخرن 90 تومن به صورت توافقی بعد میان به شمای خریدار میفروشن 120 تومن و این وسط فقط توی چند دققیه 30 تومن میزارن جیبشون
و یه وی پی اس 70 تومنی میگیرن با یه لایسنس 70 تومنی سی پنل که روی هم میشه 140 تومن بعد به 10 نفر ریسلیر میفروشن ماهی 15 از هر کدوم میگیرن میشه 150 تومن به 40 نفر هم هاست میفروشن که میشه ماهی 50 تومن هی میفروشن کیفیت میاد پایین ولی وی پی اس رو ارتقا نمیدن...و خودشون سود میکنن مشتری ضرر و این وسط هم ماهیانه که وقت تمدید لایسنس میرسه یه هفته دیر تمدید میکنن که روزی 3 تومن به نفعشونه و...
اونایی که کمی تو کار باشن درک میکنن چی میگم
در کل سرور الکی نیست که همه بفروشن .
سرور ها رو یه سری شرکت شاخ مستقیم از شرکت های خارجی سرور میگیرن و میان میفروشن همین

ehsan_296
April 1st, 2013, 00:49
الانم مثلا تخفیف گذاشتن :))

یه وقت برشکست نشین

besthosti.com
April 1st, 2013, 01:12
یعنی این ماستینگ آدر انلاین میاد از یه شرکتی مثل پرشین هویز که قیمتاشون پایین هم هست وی پی اس که تو پرشین هویز 100 تومن است رو میخرن 90 تومن به صورت توافقی بعد میان به شمای خریدار میفروشن 120 تومن و این وسط فقط توی چند دققیه 30 تومن میزارن جیبشون
و یه وی پی اس 70 تومنی میگیرن با یه لایسنس 70 تومنی سی پنل که روی هم میشه 140 تومن بعد به 10 نفر ریسلیر میفروشن ماهی 15 از هر کدوم میگیرن میشه 150 تومن به 40 نفر هم هاست میفروشن که میشه ماهی 50 تومن هی میفروشن کیفیت میاد پایین ولی وی پی اس رو ارتقا نمیدن...و خودشون سود میکنن مشتری ضرر و این وسط هم ماهیانه که وقت تمدید لایسنس میرسه یه هفته دیر تمدید میکنن که روزی 3 تومن به نفعشونه و...
سرور ها رو یه سری شرکت شاخ مستقیم از شرکت های خارجی سرور میگیرن و میان میفروشن همین
شما به بقیه هاستینگ ها چی کار دارین وقتی یک نفر کار اشتباه انجام میده چرا به بقیه تهمت میزنید .
الان ما شرکت های هاستینگ معتبر و خداشناس زیاد داریم مانند روبینا سرور و یا ثمین پرتو داده

reza*
April 1st, 2013, 12:33
سلام دوستان عزیز.
اونطوری که شما هم میگین بد نیست. ولی خدایی قبلا نا نزدیک به یک سال دو سال پیش یک سرور ازشون داشم سرور المان واقعا کیفیت عالی داشت از نظر کیفیت هیچی کم نداشت. اون موقع من با رم 512 رو 20 تومان میخریدم. ولی الان نمیدونم چی شده که سرویس هاشون بد شده.قبلا تو همین انجمن تبلیغ میکردن خیلی هم تبلیغ میکردن به مرور زمان معلوم نشد چی شد شرکتشون.ولی اون موقع هم تیکت میزدم جواب نمیدادن از طریق یاهو پشتیبانی میکردن.

همون موقع که همینجا تبلیغ میکردن خیلی هم تبلیغ میکردن ازشون انتقاد کردم بن شدم ! :دی
ببین چجوری تبلیغ میکردن :دی

clickchat
April 1st, 2013, 12:43
همون موقع که همینجا تبلیغ میکردن خیلی هم تبلیغ میکردن ازشون انتقاد کردم بن شدم ! :دی
ببین چجوری تبلیغ میکردن :دی

ما بعضی وقت ها باهاشون کار میکنم و مشکلی در ارائه خدماتشون نبود ، چند روز پیش هم سرور اختصاصی گرفتم حدود 300 هزار تومان و مشکلی نبود و تحویل دادن

vessal
April 1st, 2013, 13:21
شما خودت هاستینگ داری؟
البته ببخشید با این که پست شما خیلی وقت پیش ارسال شده.
ولی مجبور شدم بگم.
به دیگران توهین نکن.
الان بعضی ها هستند که میان از یه سرور فروش معروف سرور با قیمت ارزون تر میخرن با تعداد بالا
بعد ارزون تر از کسی که داره میفروشه دارن میفروشن.
قیمتو دارن میارن پایین با سود کم خودشون.
تو حرف زدنات بیشتر دقت کن.البته من کلا گفتم.
تر و خشک رو با هم نسوزون.

vebc
April 2nd, 2013, 02:54
پست قدیمی نیست و کلا تالار هم جدید است گویا شما خیلی پرت تشریف داری دوست گلم...
تا وقتی هاستینگ هایی مثل خدا بیامرز هاست دی ال ... میهن وب هاست و ... هستن با شماره تلفن های ثابت و دارای نماد و پرداخت انلاین و ... که 24 ساعته پاسخو هستن ادم چرا باید بیاد از افرادی مثل آذر آنلاین و نسیم هاست بخره...؟

این ایمیل رو آذر انلاین همین لمروز بهم داد
همچنین مایل هستم خدمت شما عرض کنم که تعداد کاربران آذرآنلاین به بیش از 6000 نفر رسیده است

اخه یکی نیست بگه میهن وب هاست و این افرادی که واقعا به خاطر قیمت و کیفیتشون معروف شدند 6000 تا کاربر ندارن اون وقت تو ....

بنده قصد توهین به همه هاستینگ ها رو ندارم که
ولی طی این 2 سالی که تو کار خرید ریسیلر بودم برای تامین هاست سایت های خودم و دوستان و اشناها و یه تعداد کمی مشتری مجبور به خرید ریسیلر و گاهی سرور مجازی بوده ام . و بی مسئولیتی خیلی هاشونو دیده ام . که اونا باعث میشد من هم نزد مشتری و دوستان بی مسئولیت بشم..
مشکل کجاست؟؟؟ اینجاست که تا یه سرور مجازی یا ریسیلر بیاد به دست ما برسه صد تا واسطه روش نون میخوره هم قیمیت میره بالا هم به
علت واسطه های زیاد تا یه مشکل رو بخوای به ادمین سرور برسونی زمان بر است.

و مشکل دیگه به علت اطلاعات بسیار کم بعضی از دوستان در رابطه به سرور های مجازی مثل خودم باعث میشه در بهترین حالت سرور درست کانفیگ نشده باشه و سرعت سرور پایین باشه و یا مشکلاتی براش به وجود بیاد...

بنده خودم رو عرض کردم تا کسی ناراحت نشه...

به جای اینکه برخی یه وی پی اس کانفیگ پایین تهیه کنن و شروع به فروش کنند بهتره از شرکت های معتبر که تجربه خوبی دارن ریسیلر تهیه کنن تا هم خودشون درگیر مشکلات سرور و گرانی نباشند و هم از کیفیت بهتری برخور دار باشه.

مثلا شما یه وی پی اس رم 2 میگیری با وب سرور اپاچی و شروع به فروش میکنی ...
ولی یه شرکت معتبر از بهترین امکانات مثل لایست اسپید اس اس دی و .. استفاده میکنه تا از سرعت و کیفیت مناسبی برخوردار باشه...

در کل خدا لعنتت کنه ادم بی مسئولیت جناب بوووق آنلاین که باعث شد بعد از 8 سال فعالیت توی نت مجبور شدم توی تالار تاپیک بدم.
کلا توی عمرا اصلا توی هیچ سایتی تاپیک نمیدم !

مخصوصا این اواخر که سرم شلوغه و بیکار نیستم.
کلام اخر شاید کلا با هیمن هم دردسر یه هساتینگ معمولی کلی وقت بزاره ماهی 100 هزار تومن سود کنه ...
در صورتی که اگه بری بیرون 5 روز در ماه کار کنی بیشتر از این در میاری...
هم الکی اسم هاستینگ ها رو خراب نکن هم سود درست و حسابی کن این پولا پول نیست برادر

vessal
April 2nd, 2013, 12:13
اولا کی گفته من هاستینگ دارم.
اصلا داشته باشم.
من تو حرفام همچین چیزی گفتم؟
در ضمن ; دوست من هاستینگ داره 1 ساله راه اندازی کرده داره ماهی حداقل400 هزار تومن درمیاره(البته این پولا پول نیست).
و شما انقدر اعتماد به نفس نداری که بیای اسم واقعیت خودتو تو انجمن مطرح کنی. حالا چه برسه به شماره تلفن و نماد تجاری.
در ضمن اگر تمام میزبانی وب بره دست این سایتایی که گفتی هم اینا کیفیتشون برای میزبانی میاد پایین(پشتیبانی به علت تقاضای زیاد کم میشه) هم هرچی اینا قیمت اعلام کنن باید قبول کرد و دیگه رقابتی نمیشه مثل کارخانه سایپا و ایران خودرو. حالا یکی یه کاری کرده پشتیبانیش بد بوده و .................. که واقعا ابروی شما رو برده پیش کسایی که بهشون هاست دادی ، حالا این رو هم بگم من هم از جایی برای یکی از دوستانم هاست خریدم پشتیبانی خوبی نداشت مجبور شدم از جیبم پول بزارم براش هاست از جای دیگه تهیه کنم.
تازه ادم بی مسئولیت هر جا بره همونه و شما خیلی آدم خود خواهی هستی که میگی فقط این کار نباید کوچک ترین اختلالی توش ایجاد بشه و کارهای دیگه به جهنم(البته به قول شما)،این ادم هر جا بره به گند میکشه اونجارو (خصوصیات ادم بی مسئولیته).الان تو هر صنفی نگاه کنی همچین آدمایی وجود داره.
و اون شما هستی که با نخریدن هاست و جار زدن تو تاپیک این ادمو به بقیه بشناسونی نه دیگران رو بکوبی.

clickchat
April 2nd, 2013, 16:05
اگر شما توانایی مدیریت دارید ما برای شما ایجاد خواهیم کرد
رابطه مستقیم با مرکز اصلی دیتاسنتر ها

با ما در ارتباط باشید

Amolhost.ir

vebc
April 3rd, 2013, 08:16
دوست عزیز ادب داشته باش و توهین نکن
تو که از هیچی خبر نداری پس دخالت نکن برو تاپیک ها رو بخون هم اسم و هم ادرس سایتمو زدم
خب اگر ریاضی بلدی
یک هاست یک گیگ سالی 30 هزار تومان است
این دوست شما که ماهی 400 هزار تومان داره در میاره یعنی سالی حدود 4 میلون و 800 هزار تومن در میاره
حالا این 5 میلون تومن تقسیم 30 هزار تومان یعنی 160 تا در سال و حدود ماهی 6 تا هاست باید بفروشه تا این مبلغ در بیار حالا اگر بخوایم هزینه های سرور رو اضافه کنیم که 160 تا سایت روش قابل میزبانی باشه باید ماهیانه حداقل با لیاسنس سی پنل 300 هزار تومن پول بده
پس باید فوشش 2 برابر باشه
یعنی ماهی 15 تا باید هاست بفروشه
حالا هزینه های جانبی مثل هزینه ماهیانه اینترنت + برق + خرابی کامپیوتر و وقتی که روش میزاری بماند...
هاستینگی که به این مقدار فروش داره باید هاستینگ معروفی باشه لطفا ادرسشو بده ما هم ببینیم...
شرکت هایی نظیر میهن وب هاست و پرشین هویز و سرور پارس که قیمتای مناسبی دارن این فروش ها سود زیبادی براشون نداره و فقط جنبه تبلیغاتی داره اونا مبالع نجومی از یک سری سایت های پر بازدید به صورت ماهیانه میگیرن و یا هاست هایی با مبالغ نجومی رو به شرکت های خصوصی و دولتی میفروشن که اونا سود بالایی داره
اصلا ولش کن شما توهم خود دشمنی داری اصلا به شما چه ربطی داشت که الکی میای دخالت میکنی؟! ببنده اصلی اسمی از شما بردم؟ فکر کنم قضیه چیز ئیگست من خبر ندارم
به جواب های شما دیگه پاسخی داده نمیشه
موفق باشید

ehsan_296
April 8th, 2013, 22:17
آذر آنلاین رسما به آذر آفلاین تغییر وضعیت داد :)) :)) :))

عکس گویای همه چیز هست
12337

ehsan-a
April 8th, 2013, 22:25
سلام.بله یکی از بیخودترین ها هستن.
ازشون دامنه خریدم بعد یه هفته بلاخره تو اون گفتگوری آنلاین گیرشون آوردم.
میگن *****ه و پولا برگشت میدیم
ولی هنوز که هنوزه اینکارا نکردن
شرکت کاملا بیخودیه.

seofa
April 8th, 2013, 22:37
هههه
ببینید از کی تا حالا به من جواب ندادن........
همین الان عکس گرفتم گذاشتم

http://upload.tehran98.com/img1/tg23kuw2zn87pfsxph.jpg (http://upload.tehran98.com/img1/tg23kuw2zn87pfsxph.jpg)

ehsan_296
April 8th, 2013, 22:44
آذر آنلاین رسما به آذر آفلاین تغییر وضعیت داد :)) :)) :))

عکس گویای همه چیز هست
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/12337-%D8%A2%D8%B0%D8%B1-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%9F-azar-jpg

بعد از چند روز تمای بالاخره جمعه پیش تلفن من رو جواب دادن و جالب اینجاست پنل برای دامین دادن ولی دویمن رو برای تمدید گذاشتن

با کلی دعوا بالاخره تونستم انتقال بدم به پنل خودم

مسخره ترین کسایی که تو بازار هاستینگ دیدم اینا هستند که کلی هم ادعا دارند

bamahost
April 10th, 2013, 14:25
با درود
من الان 1 ساله ازشون ریسلر دامنه دارم زنگ زدم میگم میخوام موجودیم که 10 دلار هست رو برگردونید و پنل رو ببندید
میگن تیکت بزنید بررسی میشه اگرم برگرده برمیگرده تو پنلتون در آذرانلاین نه حساب خودتون بعد به ناچار مجبور شدم 1 دامنه باهاش ثبت کنم موقع ثبت دامنه تو پنل ریسلر در مورد قسمتی از پنل سوال کردم جواب ندادن و فرار کردن هر دو تلفن خاموشه - ای دی یاهو رو خاموش کردن
پشتیبانی سایتشون هم تماس رو رد میکنه
منم الان قیافم اینجوری شده:(

tiaweb.ir
April 10th, 2013, 18:44
منم سرویس گرفتم اصلا پشتیبانی نداره !!!!

vebc
April 10th, 2013, 23:54
و همچنان مشکلات رو در رو هستیم با آذر آفلاین ماستینگ ...
عزیز برادر میگم شرکت نیست باز شما میگی شرکت؟
آره اینا اصلا یه کمپانی خیلی بزرگ هستند در حد ماکروسافت

seofa
April 11th, 2013, 07:56
خبر فوری خبر فوری
پس از چندین ماه اذر انلاین موفق به ثبت دومین های من شد:63::63:
براشون دست بزنید:)):))
بالاخره تونستن این کاره مشکلو به اتمام برسونند با تلاش وکار فراوان شبانه روز(+ یه خورده تهدید):-p:-p

iraxt
April 11th, 2013, 08:16
خبر فوری خبر فوری
پس از چندین ماه اذر انلاین موفق به ثبت دومین های من شد:63::63:
براشون دست بزنید:)):))
بالاخره تونستن این کاره مشکلو به اتمام برسونند با تلاش وکار فراوان شبانه روز(+ یه خورده تهدید):-p:-p

ثبت دامــــــــــــین کرده!
می دونـــــی یعنی چی؟!
شما هم به جمع اون 10000000 کاربراشون پیوستید؟!:64:@-):))

vebc
April 11th, 2013, 11:59
پول بنده رو با کسر کارمزد 5 درصد عودت دادن ، معلوم نیست سر کدوم بدبختی رو کلاه گذاشتند ازش پول گرفتند پول منو با تاخیر چند هفته ای پس دادن
ولی خبری از خسارت صد هزار تومنی که بهم زدند نشد
جالب تر اینه که ادرس لاگین هاستشون رو ادرس آذر آنلاینه و کسی هم که ریسیلر میگیره یعنی میخواد کسی نفهمه از کجا ریسیلر خریده با این کار همه یوزرا میفهمن از کجا خریده!
شاید این کار رو نوعی تبلیغ بدوند ولی در اصل تبلیغ به ضررشونه چون کیفیت سرویساشون اینقدر بد بود صدای مشتری های من درومد و همه میدونستند از کجا خریدم برا همین اس اون سایت براشون خراب شد و دیگه ازش چیزی نمیخرن!
سایت من یه سایت پر فروش کارت شارز بود که از بس تراکنش ها نا موفق بود و مشتری ها هی زنگ میزدن که کلا به مشکل بر خوردم
مبلغ بالایی برا تبلیغات تو چند تا سایت داده بودم که همش شد ضرر

amir.fly
April 13th, 2013, 16:55
سلام
من یک هفته پیش بیک سرور مجازی آلمان از این آذر آنلاین 3000 کاربره با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل 2 ساعته خریدم . اشتباه محض.... هنوز تحویل ندادند!!!!!!!!!!

چطوری میتونم پولم رو پس بگیرم؟ دیگه جرئت نمیکنم از هیچ سایتی بخرم!!x-(

hostamol2
April 13th, 2013, 16:59
سلام
من یک هفته پیش بیک سرور مجازی آلمان از این آذر آنلاین 3000 کاربره با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل 2 ساعته خریدم . اشتباه محض.... هنوز تحویل ندادند!!!!!!!!!!

چطوری میتونم پولم رو پس بگیرم؟ دیگه جرئت نمیکنم از هیچ سایتی بخرم!!x-(

کی خریداری کرده اید؟

amir.fly
April 13th, 2013, 17:03
کی خریداری کرده اید؟
یک هفته پیش دقیقا" 5/4/2013

hostamol2
April 13th, 2013, 17:05
یک هفته پیش دقیقا" 5/4/2013

یک هفته خریدی نگرانی ، وقتی از این سایت میخری باید به یک ماه و دو ماه فکر کنی
نگران نباش یک ماه بعد تحویلت میدن

amir.fly
April 13th, 2013, 17:10
یک هفته خریدی نگرانی ، وقتی از این سایت میخری باید به یک ماه و دو ماه فکر کنی
نگران نباش یک ماه بعد تحویلت میدن
پول رو میشه پس گرفت؟ :107:
مرسی از پاسختون پس باید به فکر یه شرکت دیگه باشم

besthosti.com
April 13th, 2013, 17:12
آذر آنلاین فعلا مشکلات زیادی داره و تهمت های زیادی هم بهش زده شده
بهتر بود که قبل از خرید تحقیق می کردید .

amir.fly
April 13th, 2013, 17:16
آذر آنلاین فعلا مشکلات زیادی داره و تهمت های زیادی هم بهش زده شده
بهتر بود که قبل از خرید تحقیق می کردید .
بله خوب حق با شماست من در این ضمینه بی‌تجربه هستم. جالب اینه که وقتی توی بینگ "آذر آنلاین" رو سرچ میکنین اولین نتیجه جست و جو همین تاپیک هست.

reza*
April 13th, 2013, 20:35
دوستان درگاهِ پرداخته آذرآنلاین از کجاست ؟ خب چند نفر شاکی شکایت کنند لااقل درگاهش بسته بشه ملت الکی پولشون نره .

amir.fly
April 13th, 2013, 21:29
دوستان درگاهِ پرداخته آذرآنلاین از کجاست ؟ خب چند نفر شاکی شکایت کنند لااقل درگاهش بسته بشه ملت الکی پولشون نره .
بانک پاسارگاد اچجوری شکایت کنیم؟؟

Mihan-VPS
April 13th, 2013, 21:49
به ایمیل سایت درگاه پرداخت پاسارگاد میتونید شکایت خودتون را اعلام کنید اگر واقعا 1 هفته هست سفارش کاربرانشون را تحویل نمیدن !

ehsan_296
April 14th, 2013, 00:58
من یه چیز کوچیک خواستم 7 روز طول کشید جواب دادن

تا چند تا کلفت بارشون کردم 3 سوت هاستمو بستن :))

amir.fly
April 14th, 2013, 10:11
پشتیبانی آنلاین هست ولی من با LiveZila مشکل دارم.

ahmadreza1372
April 14th, 2013, 16:16
سلام دوستان یکم خجالت بکشید آخه از خراب کردن هاستینگ ها چی به شما میرسه ؟
کی تاحالا ازشون وی پی اس داشته چرا از آپتایم و نکات مثبت نمی گید
آذرآنلاین حتی برای بهبود، سرویسو به whmcs تقییر داد که پاسخ گویی بهتر بشه یک منصف باشید تعداد مشتری زیاده حتی بیشتر از چیزی که فکر می کنید یکم مدیریت سخته اما نمی گم حق با شما نیست.
در ضمن اون دوستانی که صاحب نامنو هاستینگ دارن توصیه می کنم اینقد *** *** نکنن که به ضررشونه چیزی از خراب کردن این دوستمون بهشون نمیرسه از من به عنوان یه دوست نصیحت.
ایام بکام
یا حق

0060
April 14th, 2013, 16:43
سلام دوستان یکم خجالت بکشید آخه از خراب کردن هاستینگ ها چی به شما میرسه ؟
کی تاحالا ازشون وی پی اس داشته چرا از آپتایم و نکات مثبت نمی گید
آذرآنلاین حتی برای بهبود، سرویسو به whmcs تقییر داد که پاسخ گویی بهتر بشه یک منصف باشید تعداد مشتری زیاده حتی بیشتر از چیزی که فکر می کنید یکم مدیریت سخته اما نمی گم حق با شما نیست.
در ضمن اون دوستانی که صاحب نامنو هاستینگ دارن توصیه می کنم اینقد *** *** نکنن که به ضررشونه چیزی از خراب کردن این دوستمون بهشون نمیرسه از من به عنوان یه دوست نصیحت.
ایام بکام
یا حق
لطفا وقتی در جریان چیزی نیستید دخالت نکنید
توانایی ساپورت ندارن سرویس دهی رو قطع کنند وقتی یک سفارش بعد از 10 روز ارسال میشه این وسط کی باید خجالت بکشه ؟ درخواست لغو ارسال میشه ولی هیچ پاسخی نمیدن کی باید خجالت بکشه کسی که پول داده سرویس نگرفته یا کسی که این وسط غیر مستقیم داره دز دی میکنه

ahmadreza1372
April 14th, 2013, 16:56
لطفا وقتی در جریان چیزی نیستید دخالت نکنید
توانایی ساپورت ندارن سرویس دهی رو قطع کنند وقتی یک سفارش بعد از 10 روز ارسال میشه این وسط کی باید خجالت بکشه ؟ درخواست لغو ارسال میشه ولی هیچ پاسخی نمیدن کی باید خجالت بکشه کسی که پول داده سرویس نگرفته یا کسی که این وسط غیر مستقیم داره دز دی میکنه

شما باید خجالت بکشی که از کلمه ی *** استفاده می کنی، signature عوض کن داداش چون خودت یکی از همونایی !!
من از شما بیشتر در جریان مسائل آذرآنلاینم الکی بدون اینکه شرایط دیده باشم نمیام کاسه داغ تر از آش بشم
ادمینای آذر شاید حتی وقت تفریح هم دیگه ندارن 24 ساعت باید پاسخ گو باشن !!!
یکم یکم انصاف داشته باشید

reza*
April 14th, 2013, 17:01
شما باید خجالت بکشی که از کلمه ی *** استفاده می کنی، signature عوض کن داداش چون خودت یکی از همونایی !!
من از شما بیشتر در جریان مسائل آذرآنلاینم الکی بدون اینکه شرایط دیده باشم نمیام کاسه داغ تر از آش بشم

جسارتا دارن به عمّه ی بزرگ وارشون پاسخ میدن ؟ شما یکی رو پیدا کن که بهش جواب داده باشن . سرشون شلوغه کارمند استخدام کنند . مگه 3000 نا یوزر ندارن ؟ مگه درآمده کافی ندارن ؟

ahmadreza1372
April 14th, 2013, 17:58
جسارتا دارن به عمّه ی بزرگ وارشون پاسخ میدن ؟ شما یکی رو پیدا کن که بهش جواب داده باشن . سرشون شلوغه کارمند استخدام کنند . مگه 3000 نا یوزر ندارن ؟ مگه درآمده کافی ندارن ؟
اینش که چرا کارمند استخدام نمی کنن به منو شما ربطی نداره!!!!!!!

امروز که سرم شلوغه اما این ایدی من : ahmad_reza@att.net
هرکسی به هر نحوی پولی بدهکاره یا ...... به من بگه ایشالا برطرفش می کنیم با هم
ولی نمی خوام منت بزارم بی احترامی ببینم بکنید به ادمینای آذر من خودم به شخصه کاری نمی کنم.

ایام بکام
یا حق

reza*
April 14th, 2013, 19:36

ولی نمی خوام منت بزارم بی احترامی ببینم بکنید به ادمینای آذر من خودم به شخصه کاری نمی کنم.

ایام بکام
یا حق

چه جالب . پولو میدی به آذر آنلاین بعد ایشون باید بره برامون پس بگیره . مردِ مومن شما اگه خیلی بهشون نزدیکی بگو بیاد تو همین تاپیک جوابِ مشتری ها رو بده .

اینشم که کارمند استخدام میکنه یا نه به من ربط داره خیلی هم ربط داره . پول گرفته که سرویس دهی کنه . به من ربط نداره پس به کی داره ؟

ahmadreza1372
April 14th, 2013, 20:32
چه جالب . پولو میدی به آذر آنلاین بعد ایشون باید بره برامون پس بگیره . مردِ مومن شما اگه خیلی بهشون نزدیکی بگو بیاد تو همین تاپیک جوابِ مشتری ها رو بده .

اینشم که کارمند استخدام میکنه یا نه به من ربط داره خیلی هم ربط داره . پول گرفته که سرویس دهی کنه . به من ربط نداره پس به کی داره ؟

شما فک کن من ادمینم اومدم جواب مشتری بدم :)
بدشم سرویس دهی به شما ربط داره 100% اما این که ادمین یه هاستینگ چیکار کنه 1% بشما ربط نداره. اگه دوست داتشتی مشکلت حل شه pm بده اگرم که نه اینقد کلی بازی در نیار، باور کن من خودم بیشتر از شما می دونم وقتی پول می دی باید سرویس و ساپورت خوبیم داشته باشی حالا به قول شما تو این امر کوتاهی شده !! تکلیف چیه مشکل باید حل بشه یا نه ؟ حالا چه از طریق من چه خوده ادمین.

موفق باشید!

reza*
April 14th, 2013, 20:59
شما فک کن من ادمینم اومدم جواب مشتری بدم
8-}

اگه دوست داتشتی مشکلت حل شه pm بده اگرم که نه اینقد کلی بازی در نیار

نشنیده میگیرم . :103:

0060
April 14th, 2013, 20:59

ایام بکام
یا حق

دقیقا مخاطب
امضام امثال شما ها هستید مودب باش وگرنه در حد خودت جوابت و میگیری آقای دهقان فداکار
وقت ندارم با امثال شما بحث کنم ، دز دی ، دز دیه حالا اگه شما و شرکت آذر آفلاین اسم این کارو گذاشتید وقت نداشتن برای پاسخگویی به مشتری و وقت نداشتن برای تحویل سرویس ! به مشتری که این پولا از گلوتون پایین بره نه سخت در اشتباهید یه جای دیگه پسش میدید.

ahmadreza1372
April 14th, 2013, 21:03
8-}

نشنیده میگیرم . :103:

نه دوست من شنیده بگیر در ضمن داشتم پستارو می دیدم ، دیدیم درباره ی معلم دیفرانسیل حرف می زدی. داداش معلم نمی خواد شبا زود بخواب همه مشکلات حل میشه الان ساعت شد 9:00 دیگه موقعه خوابته !!!!

ahmadreza1372
April 14th, 2013, 21:05
دقیقا مخاطب
امضام امثال شما ها هستید مودب باش وگرنه در حد خودت جوابت و میگیری آقای دهقان فداکار
وقت ندارم با امثال شما بحث کنم ، دز دی ، دز دیه حالا اگه شما و شرکت آذر آفلاین اسم این کارو گذاشتید وقت نداشتن برای پاسخگویی به مشتری و وقت نداشتن برای تحویل سرویس ! به مشتری که این پولا از گلوتون پایین بره نه سخت در اشتباهید یه جای دیگه پسش میدید.

ممنون که صورت مسئلرو پاک کردی !!! تازه فمیدم چرا ادمین آذرآنلاین جواب امثال شماو نمی داد !!!

reza*
April 14th, 2013, 21:32
نه دوست من شنیده بگیر در ضمن داشتم پستارو می دیدم ، دیدیم درباره ی معلم دیفرانسیل حرف می زدی. داداش معلم نمی خواد شبا زود بخواب همه مشکلات حل میشه الان ساعت شد 9:00 دیگه موقعه خوابته !!!!

ممنون که صورت مسئلرو پاک کردی !!! تازه فمیدم چرا ادمین آذرآنلاین جواب امثال شماو نمی داد !!!

کاسه ی داغ تر از آش شنیدی دوست عزیز ؟

آذر آنلاین اینقدر بی صاحب شده شما میای جواب میدی ؟ یا از ترسش شمارو فرستاده ؟ یا شایدم ماله د ز د ی بهش چسبیده میخواد همین کارو ادامه بده .

تازه فمیدم چرا ادمین آذرآنلاین جواب امثال شماو نمی داد

چرا نمیداد ؟ نکنه علمه غیب داره و از روی دس خطّه طرف تشخیص میده کی به کیه ؟ :o)

شما یکم مشکله خودبزرگ بینی داری درست میشه انشا ال... !

الان ساعت شد 9:00 دیگه موقعه خوابته

حیف که انجمنه وگرنه میگفتم دارم چی کار میکنم که هنوز بیدارم :-*B-)

==========================================

نمیخواستم جواب بدم ولی دیدم نمیشه :دی
ولی از این به بد جواب نمیدم . چون نه سره پیاز تشریف دارید نه تهش .

ehsan_296
April 15th, 2013, 00:27
آقا منم ادمین اذرآفلاینم کسی خواست pm بده :))

کسی که ادعاش میشه 3000 تا یوزر داره باید بتونه پاسخگویی هم بکنه و مشکل رو در کمترین زمان برطرف کنه

1 روز
2 روز
3 روز
4 روز
.
.
.
.

چند روز باید آدم صبر کنه تا 1 جواب بگیره ؟؟؟؟

شما که طرفداری می کنی جواب بده !

من کوچیکم نمی گم خیلی خوب کار میکنم 200 تا یوزر دارم تیکتشون رو زیر 3 ساعت جواب می دم

ایشون 3000 تا یوزر دارن پس دیگه باید توی 1 تا 1.5 روز جواب تیکت رو بدن !

نه دیگه یه هفته طول بکشه

reza*
April 15th, 2013, 00:41
آقا منم ادمین اذرآفلاینم کسی خواست pm بده :))

کسی که ادعاش میشه 3000 تا یوزر داره باید بتونه پاسخگویی هم بکنه و مشکل رو در کمترین زمان برطرف کنه

1 روز
2 روز
3 روز
4 روز
.
.
.
.

چند روز باید آدم صبر کنه تا 1 جواب بگیره ؟؟؟؟

شما که طرفداری می کنی جواب بده !

من کوچیکم نمی گم خیلی خوب کار میکنم 200 تا یوزر دارم تیکتشون رو زیر 3 ساعت جواب می دم

ایشون 3000 تا یوزر دارن پس دیگه باید توی 1 تا 1.5 روز جواب تیکت رو بدن !

نه دیگه یه هفته طول بکشه

والل... زمانه من اصلا تیکت مفهومی نداشت . سیستمشون طوری بود که تیکت میدادم کلا فونت ها به ریخته بود . وقتی هم میرفتی live zilla میگفتن برو تو گوگل سرچ کن ما 3000 تا مشتری داریم .

ehsan_296
April 15th, 2013, 01:04
والل... زمانه من اصلا تیکت مفهومی نداشت . سیستمشون طوری بود که تیکت میدادم کلا فونت ها به ریخته بود . وقتی هم میرفتی live zilla میگفتن برو تو گوگل سرچ کن ما 3000 تا مشتری داریم .

من زمانی مشتریشون بودم که این پشتیبانی انلاین رو نداشتن

تیکتم داشتم ولی سرکاری بود

حتی نمی تونستی پسورد اکانتت رو خودت عوض کنی !!!

تلفنم که از روز اول که من با اینا کار کردم مفهومی نداشت یا جواب نمی دادن یا روز تعطیله یا پشت خط میمونی یا ....

Cpt.Price
April 15th, 2013, 01:49
سلام
انشا الله که بشه مشکلاتتون حل! (شعر گفتم میدونم )
موضوعی رو دیم که بد ندیدم در قاب تصویر باهاتون در میون بگذارم :
یا هو آیدی : mr.nexus@ymail.com

12473

azaronline
April 15th, 2013, 01:56
با سلام و وقت بخیر

چند روزی هست که پیگیر مطالعه تاپیک هستیم و منتظر بودیم تا کسانی که با آذرآنلاین مشکل داشتند نظرات خودشون رو اعلام نماییند

قبل از هر چیز مایل به عرض این موضوع هستم که آذرآنلاین از ابتدای فعالیت خود توانسته است با کمترین حاشیه و مشکل به پیشرفت خود ادامه دهد و اعتبار مناسبی نزد کاربران خود کسب نماید .

ابتدا مایلم گزارش اندکی از فعالیت آذرآنلاین در سال گذشته در اختیار کاربران قرار دهم

آذرآنلاین در پایان سال 91 توانست تعداد کاربران خود را نزدیک به 6 هزار نفر برساند که مربوط به تمامی سرویس های آذرآنلاین میباشد

در سال گذشته بیش از 4000 دامنه ملی آی آر توسط آذرآنلاین ثبت گردیده است و بیش از 3500 دامنه بین المللی به ارزش 13000 دلار در پنل های دایرکتی توسط آذرآنلاین به ثبت رسیده است

و متناسب با همین تعداد سرویس میزبانی سرور های مجازی سرور های اختصاصی و دیگر سرویس ها به کاربران ارائه شده است

یکی از مهمترین دلایل افزایش تعداد سفارشات و کاربران پشتیبانی بسیار مناسب در 9 ماهه اول سال به صورت تلفنی و لایو ساپورت و تیکتینگ بوده است حداقل 15 ساعت پاسخگویی تلفنی و حضور دائمی در بخش لایو چت

اما در 3 ماهه آخر سال به دلیل افزایش سفارشات و کاربران و همچنین استفاده از سیستم کنترل غیر از whmcs مشکلاتی در بخش پشتیبانی در آذرآنلاین به وجود آمد همچنین به دلیل تعداد بسیار زیاد سرویس های فعال در انتقال به سیستم جدید whmcs زمان بسیار زیادی جهت انتقال کاربران و سرویس ها سپری شد .

با وجود حجم کاری بسیار زیاد آذرآنلاین همچنان کیفیت سرویس های سرور های مجازی به صورت مناسب حفظ گردید اما در بخش ثبت دامنه و میزبانی وب در ماه اسفند به مشکلاتی برخورد کردیم اما با این وجود سعی در حفظ اطلاعات کاربران و بازگرداندن سرویس ها به حالت پایدار و مناسب کردیم و مشکل برای اطلاعات کاربران به وجود نیامد

در بخش ثبت دامنه نیز با وجود عدم ثبات قیمت ارز سعی در ارائه دائمی سرویس ثبت دامنه کردیم که با وجود ثبت بسیار بالای دامنه تعداد بسیار اندکی از کاربران به مشکلات برخورد نموده اند

اما در مورد حل مشکلات فوق اولین مورد انتقال به سیستم جدید بوده است که تقریبا به اتمام رسیده است و اتوماسیون به صورت کامل راه اندازی گردیده است سیستم کنترل پنل برای سرور های مجازی و همچنین ثبت و تحویل آنی سرویس های دامنه و میزبانی وب انجام شده است و همچنین به تیم فنی و پشتیبانی نیز افزوده شده است و افزوده خواهد شد
همچنین اطلاعات تماس ثابت شرکت نیز به زودی اعلام خواهد شد .

اما در پاسخ به کاربرانی که در این تاپیک نظرات خودشون رو اعلام کردند

لطفا اگر در صورتی که سرویس و یا هر موردی و یا مشکلی دارید میتوانید با پشتیبانی از طریق تماس تلفنی تیکت و یا لایو ساپورت در تماس باشید

اما در مورد دوستانی که اقدام به توهین و یا اتهام های ناشایست نموده اند لطفا در صورت داشتن مدارکی در جهت اثبات ***ی از طرف آذرآنلاین ارائه نمایند در غیر این صورت با مشاوره با وکیل شرکت طبق قانون زیر اقدام خواهد شد

""
فصل بیست و هفتم قانون مجازات اسلامی ـ افترا و توهین و هتک حرمت‌

ماده 697 ـ هرکس به وسیله اوراق چاپی یا خطی یا به وسیله درج ‌در روزنامه و جراید یا نطق در مجامع یا به هر وسیله دیگر، به کسی ‌امری را صریحا نسبت دهد یا آنها را منتشر نماید که مطابق قانون آن ‌امر جرم محسوب می‌شود و نتواند صحت آن اسناد را ثابت نماید جز در مواردی که موجب حد است به یک ماه تا یک سال حبس و تا(74) ضربه شلاق یا یکی از آنها حسب مورد محکوم خواهد شد.

""

با تشکر

نصیری

0060
April 15th, 2013, 02:33
با سلام و وقت بخیر

چند روزی هست که پیگیر مطالعه تاپیک هستیم و منتظر بودیم تا کسانی که با آذرآنلاین مشکل داشتند نظرات خودشون رو اعلام نماییند

قبل از هر چیز مایل به عرض این موضوع هستم که آذرآنلاین از ابتدای فعالیت خود توانسته است با کمترین حاشیه و مشکل به پیشرفت خود ادامه دهد و اعتبار مناسبی نزد کاربران خود کسب نماید .

ابتدا مایلم گزارش اندکی از فعالیت آذرآنلاین در سال گذشته در اختیار کاربران قرار دهم

آذرآنلاین در پایان سال 91 توانست تعداد کاربران خود را نزدیک به 6 هزار نفر برساند که مربوط به تمامی سرویس های آذرآنلاین میباشد

در سال گذشته بیش از 4000 دامنه ملی آی آر توسط آذرآنلاین ثبت گردیده است و بیش از 3500 دامنه بین المللی به ارزش 13000 دلار در پنل های دایرکتی توسط آذرآنلاین به ثبت رسیده است

و متناسب با همین تعداد سرویس میزبانی سرور های مجازی سرور های اختصاصی و دیگر سرویس ها به کاربران ارائه شده است

یکی از مهمترین دلایل افزایش تعداد سفارشات و کاربران پشتیبانی بسیار مناسب در 9 ماهه اول سال به صورت تلفنی و لایو ساپورت و تیکتینگ بوده است حداقل 15 ساعت پاسخگویی تلفنی و حضور دائمی در بخش لایو چت

اما در 3 ماهه آخر سال به دلیل افزایش سفارشات و کاربران و همچنین استفاده از سیستم کنترل غیر از whmcs مشکلاتی در بخش پشتیبانی در آذرآنلاین به وجود آمد همچنین به دلیل تعداد بسیار زیاد سرویس های فعال در انتقال به سیستم جدید whmcs زمان بسیار زیادی جهت انتقال کاربران و سرویس ها سپری شد .

با وجود حجم کاری بسیار زیاد آذرآنلاین همچنان کیفیت سرویس های سرور های مجازی به صورت مناسب حفظ گردید اما در بخش ثبت دامنه و میزبانی وب در ماه اسفند به مشکلاتی برخورد کردیم اما با این وجود سعی در حفظ اطلاعات کاربران و بازگرداندن سرویس ها به حالت پایدار و مناسب کردیم و مشکل برای اطلاعات کاربران به وجود نیامد

در بخش ثبت دامنه نیز با وجود عدم ثبات قیمت ارز سعی در ارائه دائمی سرویس ثبت دامنه کردیم که با وجود ثبت بسیار بالای دامنه تعداد بسیار اندکی از کاربران به مشکلات برخورد نموده اند

اما در مورد حل مشکلات فوق اولین مورد انتقال به سیستم جدید بوده است که تقریبا به اتمام رسیده است و اتوماسیون به صورت کامل راه اندازی گردیده است سیستم کنترل پنل برای سرور های مجازی و همچنین ثبت و تحویل آنی سرویس های دامنه و میزبانی وب انجام شده است و همچنین به تیم فنی و پشتیبانی نیز افزوده شده است و افزوده خواهد شد
همچنین اطلاعات تماس ثابت شرکت نیز به زودی اعلام خواهد شد .

اما در پاسخ به کاربرانی که در این تاپیک نظرات خودشون رو اعلام کردند

لطفا اگر در صورتی که سرویس و یا هر موردی و یا مشکلی دارید میتوانید با پشتیبانی از طریق تماس تلفنی تیکت و یا لایو ساپورت در تماس باشید

اما در مورد دوستانی که اقدام به توهین و یا اتهام های ناشایست نموده اند لطفا در صورت داشتن مدارکی در جهت اثبات ***ی از طرف آذرآنلاین ارائه نمایند در غیر این صورت با مشاوره با وکیل شرکت طبق قانون زیر اقدام خواهد شد

""

ماده 697 ـ هرکس به وسیله اوراق چاپی یا خطی یا به وسیله درج ‌در روزنامه و جراید یا نطق در مجامع یا به هر وسیله دیگر، به کسی ‌امری را صریحا نسبت دهد یا آنها را منتشر نماید که مطابق قانون آن ‌امر جرم محسوب می‌شود و نتواند صحت آن اسناد را ثابت نماید جز در مواردی که موجب حد است به یک ماه تا یک سال حبس و تا(74) ضربه شلاق یا یکی از آنها حسب مورد محکوم خواهد شد.

""

با تشکر

نصیری

فقط به این سوالات پاسخ بدید وقتی توانایی پاسخگویی ندارید به هر دلیلی حالا شما میگید حجم بالای کاری و انتقال به سیستم جدید چرا فروشتون رو متوقف نکردید ؟ تا مشکلات ساپورت و انتقالتون انجام بشه مجدد شروع به فروش بکنید ؟
چرا ما باید بی اطلاع از مشکلات شما بیاییم سفارش بدیم هزینه پرداخت کنیم بعد از دقیقا 10 روز اطلاعات سرویس برای من ارسال بشه ؟
در صورتی که 2 روز بعد از سفارش درخواست لغو و بازگشت هزینه دادم ولی هیچ پاسخی تا امروز که 27 روز گذشته به من داده نشده ؟
به نظر شما من 10 روز منتظر شما موندم تا شما سرویس رو به من تحویل بدید!؟

هیچکدوم از گفته های شما دلیل بر روش کار و این نوع سرویس دهی نمیشه خیلی ببخشید ولی شما من و امثال من رو با این نوع حرکاتتون ، تحویل بعد از 10 روز کاملا مسخره کردید و توجیهی برای اینکارتون وجود نداره . از قانون حرف میزنید ولی خودتون قوانین خودتون رو هم رعایت نکردید (مدت زمان تحویل دادن سرویس بین 30 دقیقه تا 2 ساعت خواهد بود ) بنوسید 10 روز که نه دروغ گفته باشید نه ما گله ای داشته باشیم

azaronline
April 15th, 2013, 02:40
دوست محترم
ابتدا لطفا نام کاربری خودتون رو به صورت پیام برای بنده ارسال بفرمایید برای بررسی مورد
هیچ مشکلی از نظر بازگشت مبلغی به کاربری که مشکل و کم کاری از طرف ما بوده باشه نیست
همچنین فروش در این مدت همواره وجود داشته و مورد و مشکل خاصی معمولا وجود نداشته است
و اینکه چرا سفارش شما با 10 روز تاخیر ارسال شده است بعد از بررسی میتوانم پاسخ بدم

با تشکر و وقت بخیر

r.sharifi
April 15th, 2013, 02:41
دوست عزیز بهتر بود بنویسید:
مدت زمان تحویل سرویس بین 30 روز الی 2 ماه خواهد بود =))

0060
April 15th, 2013, 02:51
نیازی به پیام خصوصی نیست عمومی میزارم که دیگران قضاوت کنند

هزینه ای هم که پرداخت کردم خیلی برام بی ارزش هست و اصلا هم قصد پس گرفتنش رو دیگه ندارم فقط در عجبم بعد این مدت چطور با تهدید وارد بحث شدید !

موفق باشید

12474

12475

12476
12477

azaronline
April 15th, 2013, 03:06
با سلام مجدد

در مورد اینکه سرویس شما دیر تحویل شده است بحثی نیست سفارش شما در 28 اسفند ثبت و در 8 فروردین تحویل شده است و هر دلیلی میتواند به عنوان توجیه موضوع تلقی گردد اما تحوبل رو در اولین روز کاری خودمون انجام دادیم .

در مورد بازگشت هزینه هم لطفا اطلاعات بانکی خودتون رو ارسال بفرمایید
و در مورد اینکه ما تهدید کردیم یا خیر بیشتر مربوط به کسانی هست که اصلا موضوع به اونها مربوط نیست و حتی در آذرآنلاین سرویس فعال نیز ندارند

با تشکر و وقت بخیر

0060
April 15th, 2013, 03:20
با سلام مجدد

در مورد اینکه سرویس شما دیر تحویل شده است بحثی نیست سفارش شما در 28 اسفند ثبت و در 8 فروردین تحویل شده است و هر دلیلی میتواند به عنوان توجیه موضوع تلقی گردد اما تحوبل رو در اولین روز کاری خودمون انجام دادیم .

در مورد بازگشت هزینه هم لطفا اطلاعات بانکی خودتون رو ارسال بفرمایید
و در مورد اینکه ما تهدید کردیم یا خیر بیشتر مربوط به کسانی هست که اصلا موضوع به اونها مربوط نیست و حتی در آذرآنلاین سرویس فعال نیز ندارند

با تشکر و وقت بخیر

حرفی نیست 10 روز ! تعطیلات نوروزی بودید بعد 10 روز اولین روز کاری تحویل دادید چرا به تیکتها که درخواست برگشت هزینه بوده پاسخ ندادید ؟ تیکت اول که دو روز بعد از سفارش دادم که بسته شد تیکت دوم همون روزی اول کاری شما همون روزی که سرویس تحویل داده شده ارسال کردم ولی تا به امروز که حدود 15 روز گذشته هیچ پاسخی داده نشده !؟

اینشالا که موفق باشید و تعداد کاربراتون 5 رقمی بشه ! ولی هیچکدوم از حرفاتون توجیهی نبود نه برای مدت تحویل سرور نه برای پاسخ ندادن به تیکتها

azaronline
April 15th, 2013, 03:27
دوست محترم
پاسخ ندادن به تیکت ها فکر مییکنم در پست اول من مشخص باشه
بقیه موارد هم دیگه نیازی به ادامه نمیبینم
تیکتتون در مورد بازگشت هزینه باز شد منتظر پاسخ شما هستیم

با تشکر و وقت بخیر

reza*
April 15th, 2013, 14:18

""

ماده 697 ـ هرکس به وسیله اوراق چاپی یا خطی یا به وسیله درج ‌در روزنامه و جراید یا نطق در مجامع یا به هر وسیله ، به کسی ‌امری را صریحا نسبت دهد یا آنها را منتشر نماید که مطابق قانون آن ‌امر جرم محسوب می‌شود و نتواند صحت آن اسناد را ثابت نماید جز در مواردی که موجب حد است به یک ماه تا یک سال حبس و تا(74) ضربه شلاق یا یکی از آنها حسب مورد محکوم خواهد شد.

:105:

ehsan_296
April 16th, 2013, 02:37
اطلاعات سایتتون قبل از انتقال به whmcs هنوز موجوده؟

azaronline
April 17th, 2013, 14:21
اطلاعات سایتتون قبل از انتقال به whmcs هنوز موجوده؟
با سلام

همه اطلاعات موحود هست

وقت بخیر

ehsan_296
April 17th, 2013, 14:35
قبل از اینکه whmcs بشه سیستم لطفا تعداد تیکت های منو بزارید اینجا و ببینید که چند تاشو جواب دادید

از 8 یا 9 تا تیکت که زدم نهایت 1 یا 2 تاشو جواب دادید

یوزر : gholi حیف که خودم دسترسی ندارم

viasky
April 17th, 2013, 14:39
چرا نداری؟

ehsan_296
April 17th, 2013, 14:44
سیستمشون رو تازه به whmcs انتقال دادن

قبلا خودشون یه سیستم جداگانه طراحی کرده بودن . به اون دسترسی ندارم

azaronline
April 17th, 2013, 14:44
قبل از اینکه whmcs بشه سیستم لطفا تعداد تیکت های منو بزارید اینجا و ببینید که چند تاشو جواب دادید

از 8 یا 9 تا تیکت که زدم نهایت 1 یا 2 تاشو جواب دادید

یوزر : gholi حیف که خودم دسترسی ندارم

فکر میکنم شما پس اول من رو مطالعه نکردید
وقت بخیر

ehsan_296
April 17th, 2013, 14:48
فکر میکنم شما پس اول من رو مطالعه نکردید
وقت بخیر

این قسمت رو می گم توی 9 ماه اول من این مشکلات برام وجود داشته

تو 3 ماهه بقیه که هیچی در مورد اون صحبتی ندارم گفتید مشکل داشتید و من هم پذیرفتم الان

در حال انتقال به سیستم جدید بودید و خودتون هم قبول کردید که واقعا ضعیف کار کردید و بحثی دیگه نیس

azaronline
April 17th, 2013, 14:50
خیر مشکل خاصی نداشیم کاربری نیست که یکی از روش های تیکت تلفن و لایو مشکلش حل نشده باشه
وقت بخیر

ehsan_296
April 17th, 2013, 14:55
من فقط 1 بار از طریق تلفن تونستم باهاتون صحبت کنم همین هفته پیش بود تو کل این مدت

2 بار پشتیبانی انلاین جواب گرفتم

بقیه تیکت هام هم هست توی سیستم قبلی که جواب داده نشده .

چرا می ترسید نشون بدید؟

azaronline
April 17th, 2013, 14:58
دوست محترم آخرین پاسخی هست که به شما میدم

این مشکل شما هست که نتونستین با پشتیبانی تماس بگیرید
تلفن های پشتیبانی همیشه روشن بوده و هست و بقیه موارد
اگر احساس میکنید مشکلی هست که حل نشده از طریق قانونی اقدام کنید
وقت بخیر

ehsan_296
April 17th, 2013, 15:51
من هنوز زمان سرویسم تموم نشده ولی کلا از اذرانلاین انتقال دادم به جای دیگه

شما پای حرفی هم که زدید نیستید . پس برای دیگران می خواستم روشن کنم که از اولش هم اونطور که می گید نبودید

هر کسی هم می تونه فکر کنه و تصمیم بگیره

موفق باشید

Aria
April 17th, 2013, 16:06
سلام.

اینجا انجمن بحث و گفتگو هست و تا قسمتی از صحبت های کاربر و سرویس دهنده در این انجمن مجاز است و پس از آن موارد می بایست به صورت مستقیم از طرف کاربر با شرکت/شخص سرویس دهنده مطرح گردد و به نتیجه برسد.

این انجمن سیستم تیکت و یا پشتیبانی هیچ شرکتی نیست و تا زمانی که صحبت های انجام شده در تاپیک ها در چهار چوب عرف انجمن باشد، مشکلی وجود ندارد ولی در صورت فرا رفتن از این چهار چوب، تاپیک بسته خواهد شد.

در حال حاظر سرویس دهنده پاسخ کاربران را دادند و اعلام حضور کردند و در نتیجه مشخص است که سرویس دهنده کماکان در حال ارائه سرویس هستند و شکی در این مورد وجود ندراد.

ما بقیه موارد نیز طبق توضیحات بالا می بایست در سیستم پشتیبانی شرکت سرویس دهنده مورد بحث قرار گیرد.

این تاپیک به دلیل توضیحات بالا بسته شد.

با تشکر.