PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین شیوه برای کسب در آمد

mobin66
March 23rd, 2013, 21:38
سلام دوستان عزیز

به نظر شما در حال حاضر بهترین شیوه کسب در امد از اینترنت چی می تونه باشه ؟

چه سایتی و چه خدماتی می تونه درامد زا باشه ؟

الان یکی از دوستام مثلا می خواد یه سایت شبیه ایستگاه راه بندازه و کار کنه روش

چه روش ها و سایت های دیگه ای پیشنهاد می دید ؟

mailgenral
March 23rd, 2013, 22:46
سلام دوست من
اگه از من میشنوید برادرانه پیشنهاد میکنم سراغ سایتای اگاهی (نیازمندی)/سایت فروش کارت شارژ هرگز نرید که فقط هدر دادن سرمایه است و با تبلیغ بالا هم نمیتونید چندان مشتری جذب کنید چون به هر حال این زمینه ها تو اینترنت اشباع شده و حتی سایتی نظیر ایستگاه هم چندان سودی ندارند:کاربرا هم چندان رغبتی به این سایتا ندارند:سعی کنید دنبال کاری برید که تازه و نو باشه و انچنان اشباع نشده باشه:
تو زمینه هاستینگ به دلایل ۱: نوسان قیمت ارز و مشکلات اقتصادی ۲: وجود شرکتها و افراد فراوان ۳: مهارت و تجربه لازم : مقرون به صرفه نیست وارد شین ولی اگر واسه این موارد توجیهی دارین وارد شین

در اخر پیشنهاد من: اگه سرمایه کافی دارین میتونیند یه بازی انلاین و کاملا متفاوت بدین واستون طراحی کنند که ادامه با تبلیغ موثر و کافی بتونید بازگشت سرمایه و سود مورد نظر رو داشته باشین:::به غیر از موارد بالا اگه ابتکار جدیدی تو حوزه ای تی و وب دارین وارد شین در غیر اینصورت بی خیال شین :53:

mobin66
March 23rd, 2013, 22:59
کی هست تو ایران حرفهای باشه واسه طراحی بازی آنلاین ؟

که واقعا بشه روش حساب کرد و بهش سفارش داد ؟

3245
March 23rd, 2013, 23:02
اگر میخواید سایتی بزنید که درآمد داشته باشه، هیچ سایتی...
اما اگر سایتی را علاقه دارید بزنید و کم کم درآمد زا میشه.
منظور بنده این است اگر میخواید سایتی راه اندازی کنید، به فکر پولش هستید، کمی دیرتر پول بده، شما را دل زد و کلافه میکنه، اما وقتی سایتی را علاقه داشته باشید، هرزمان درآمد دهد، خوب است (براتون).
اگر هم هیچ علاقه ای احساس نمیکنید، جایی در خارج از نت ببینید چی علاقه دارید، آیه ای نازل نشده که همه باید سایت داشته باشن و ازش درآمد بزایند.

واقعیت مطلب بود خدمت شما.
ارادت

mobin66
March 23rd, 2013, 23:09
من وب سایت رو به عنوان شغل دوم می خوام

من همیشه تونت هستم به خاطر کارم

می خوام از این وقتم هم که آزاده استفاده کنم و استفاده ببرم

خوب مطمئنا منم انتظار ندارم همون ماه اول به درامد زایی خوب برسه
و کمک کم باید به درامد برسه

بازی آنلاین فکر خوبیه اما چه بازیی که جذابیت داشته باشه دیگه خییلی زیاد شدن بازی ها
و اینکه طراح خوب کی هست واسه بازی انلاین تو ایران

mailgenral
March 23rd, 2013, 23:29
طراح حرفه ای بازی تو ایران کم نیستند ولی شما باید تو این حوزه ایده و طراحی ویژه ای داشته باشین که بنظرمن با تبلیغ موثر 6 ماهه به سود موردنظر خواهید رسید:
شرکتایی نظیر:
شرکت رایمند (http://raymand.biz/): رایمند (http://raymand.biz)

پارس پک Parspake Digital Solutions - Iran website design destination (http://parspake.com)
و...

mobin66
March 23rd, 2013, 23:55
ممنون حتما روش کار می کنم

برای طراحی بازی انلاین و تبلیغات به نظرتون چقدر هزینه می خواد ؟

mailgenral
March 24th, 2013, 00:17
دقیقا تو بحث هزینش وارد نیستم:میتونید از شرکتایی که ذکر شد مشاوره و مقدار هزینشو بپرسید:ولی به نظر من واسه طراحی بازی اختصاصی و بی نظیر حداقل 3-4 تومن نیازه واسه تبلیغش هم تو چند ماهه اول بالای 1,5 باید خرج کنید:البته دقت کنید همیشه تبلیغ پیوسته و مداوم خیلی تاثیر گذارتر خواهد بود شما میتوینید با سیاست و برنامه ریزی خاصی 2-3 تومن ظرف 6 ماه تبلیغ کنید(تبلیغ موثر):که کلی بخواین حساب کنید به همراه سایر موارد با 10 تومن میتونید یه بازی حرفه ای و بی نظیر راه بندازین و به مرور ارتقاش بدین:و بعداز 6 ماه به سود و بازگشت سرمایه برسین!
البته اینم خدمتتون عرض کنم هر کاری که میخواین شروع کنید با تحقیق کافی باشه فقط راهنمایی من یکی ملاک نباشه چه دیدی شاید منم نتونستم خوب راهنماییتون کنم:واستون ارزوی موفقیت دارم

mobin66
March 24th, 2013, 00:22
اتفاقا خودمم بازی انلاین تو ذهنم بود اما چون ایده ای واسه بازی خوب تو ذهنم نیت دنبالش نکردم

به نظرتون رو چی الان بیشتر میشه مانور داد

برای ارتقا همون شرکت ارتقا می ده و هزینه بیشتر می گیره دیگه ؟

mobin66
March 24th, 2013, 00:26
راستی یه سورال دیگه شما که تجربتون زیاده برای سایت آگهی کدوم سیستم بهتره واسه یکی از دوستان می خوام

کدوم سیستم رو واسش خریداری کنم بهتره ؟

Dr.Oxygen
March 24th, 2013, 00:40
دو بحث هست
1 - سرمایه ی شما
2 - علاقه و تجربه ی شما
این دو شرط را دارید؟

hades_54
March 24th, 2013, 00:49
به نظر من اگه میخواید طراحی کنید یک بازی که سبکش به صورت استراتژیکی باشه ولی مثل جنگ خان ها,تراوین(خدابیامرز)و... مال قدیم نباشه,چون خیلی زیاد شدن
الان بهتره یه چیز برای زمان حال بسازید که مثلا به جای منجنیق تانک داشته باشه
از نظر من هم اصلا سمت فوتبال نرید چون الان دیگه جواب نمیده...

hades_54
March 24th, 2013, 00:54
در ضمن سایت پیشگویی فوتبال هم خیلی خیلی جواب میده
خیلی هارو دیدم که توی اینجور سایت ها عضو هستند
شما خیلی راحت بعد از چند مدت که مطرح شدید پول جوایز رو از تبلیغاتتون در میارید و پلاس هایی که یوزر ها میخرن میشه درامد شما
سخت افزار خاصی هم نمیخواد و یک هاست نسبتا خوب براش کافیه

mailgenral
March 24th, 2013, 01:01
دوست من اگه واقعا از من میشنوید و دوستتونو دوست دارین به نظر من ارزش نداره حتی 2 زار واسه سایتای اگهی و کارت شارژ هزینه کرد:بخدا من فقط طبق تجربم میگم:نه شما منو میشناسین نه من شمارو فقط میخوام دیگران از تجربم بی نسیب نباشند:الان خودم هم یه سایت تبلیغی دارم با دو تا دامنه روش:قالبش حرف نداره :قالب ایستگاه جلوش لنگ میندازه:کلی واسش تبلیغ کردم و هزاران کار دیگه ولی متاسفانه این سایتا اصلا جواب نمیدن:ولی اگه اصرار دارین نصف قیمت با امکاناتی بیشتر از نسخه اصلیش میفروشم:اگه مایل باشین در خدمتم

Dr.Oxygen
March 24th, 2013, 01:05
در ضمن سایت پیشگویی فوتبال هم خیلی خیلی جواب میده
خیلی هارو دیدم که توی اینجور سایت ها عضو هستند
شما خیلی راحت بعد از چند مدت که مطرح شدید پول جوایز رو از تبلیغاتتون در میارید و پلاس هایی که یوزر ها میخرن میشه درامد شما
سخت افزار خاصی هم نمیخواد و یک هاست نسبتا خوب براش کافیه
این جور سایت ها در ایران غیر مجازه و filter میشه

hades_54
March 24th, 2013, 01:19
این جور سایت ها در ایران غیر مجازه و filter میشه
میدونم دوست عزیز,ولی خیلی سود دهیش بالاست اگه مدیریت خوب عمل کنه
این دوستمونم که فقط گفته بهترین شیوه که من اینو اسون ترین میدونم

Dr.Oxygen
March 24th, 2013, 01:22
میدونم دوست عزیز,ولی خیلی سود دهیش بالاست اگه مدیریت خوب عمل کنه
این دوستمونم که فقط گفته بهترین شیوه که من اینو اسون ترین میدونم
خب وقتی filter میشه چجوری سود بگیرند؟
بازدید کننده به سایت filter شده اعتماد می کنه؟

hades_54
March 24th, 2013, 01:31
خب وقتی filter میشه چجوری سود بگیرند؟
بازدید کننده به سایت filter شده اعتماد می کنه؟
بیشتر *****ینگ ایران رو ربات ها انجام میدن که بیشتر به کلمه های خاصی که میدونید حساس هستند,اینجور سایت ها رو باید کسی گزارش شونو بده تا برسی بشن که خیلی زیاد طول میکشه و یا اصلا نمیشن
ایشون میتونن از دامنه ir استفاده کنند که ایرانی ها خیلی بهش اطمینان میکنند و در صورت ف/ی/ل/ت/ر شدن میتونه یکی دیگه ثبت کنه که خیلی ارزون هست

mobin66
March 24th, 2013, 01:41
سایت های شرطبندی شدنی نیست دیگه قدیما خوب بود الان نه

در مورد بازی انلاین اکسیژن جان

سرمایه تا حدودی دارم فعلا حداقل 7 ت دارم

علاقه که خیلی دارم

تجربه زیادی در این مورد ندارم اما پشتکارشو دارم

Dr.Oxygen
March 24th, 2013, 01:44
سایت های شرطبندی شدنی نیست دیگه قدیما خوب بود الان نه

در مورد بازی انلاین اکسیژن جان

سرمایه تا حدودی دارم فعلا حداقل 7 ت دارم