PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ✿✿✿ تكميل كالكشن فيلم با بيش از 80عنوان با قيمت عالي و زمان كم ✿✿✿

ehsanriahi
March 23rd, 2013, 20:35
سلام به همه دوستان عزيز...
همونطور كه تو عنوان خونديد بنده براي كساني كه سايت فيلم دارن و نياز به كالكشن فيلم دارن تا بيشتر خودشونو نشون بدن و قدرت و محبوبيت سايت خودشونو نشون بدن و اينكه بيان كنند سايت كاملي دارن كالكشن kنويسندگي ميكنم...همونطور كه دوستان اطلاع دارند به جز چند سايت برتر فيلم هيچ سايتي كالكشن زياد جذاب و كاملي نداره و كساني كه به فكر رشد و ترقي سايتشون هستن بايد سايتي كامل و مرجع داشته باشند تا كاربر همه چيز در اختيارش باشه و دائمي بشه و در ازاي پولي كه ماهيانه پرداخت ميكنه به شما(vip) كمال رضايت رو داشته باشه...
خب اما كار من اينه كه براي شما اين كالكشن رو طي بازه زماني كمتر از 3روز براي شما پست ميزنم با بيش از 80عنوان مجموعه فيلم و بيش از 300فيلم همه و همه تنها با قيمت 100هزار تومان...
قيمت بسيار مناسب و مقطوع است...
دوستاني كه تمايل به همكاري دارند بنده در خدمتم...پيروز و سربلند باشيد.

ID: koochooloo_ehsan@yahoo.com

danitfk
March 23rd, 2013, 20:45
آرشیو کامل how i met your mother + جیسون استاکهام اگه دارید بنده خریدارم .. (شخصی)

k1ll3revil
March 23rd, 2013, 22:17
منم 24+لاست رو میخوام منم خریدارم

ehsanriahi
March 24th, 2013, 01:42
دوستان مثل اينكه سوء تفاهم پيش اومده بنده نويسنده سايت هستم اگه دقيق ميخوندين متوجه ميشدن...
سربلند و پيروز باشيد

ehsanriahi
March 25th, 2013, 00:43
بالا باش

majidisaloo1
March 25th, 2013, 00:59
والله منظورتون رو من سعی کردم متوجه بشم الما نشدم
لطفا جوری بگین که کسانی مثل ما که تحصیلات زیر اول ابتدایی هم دارند متوجه بشوند
من جسارتی به کسی نمی کنم خودم رو میگم به شخصه

با تشکر
عیسی لو

ehsanriahi
March 25th, 2013, 01:49
اختيار داريد قربان بنده نويسنده سايت هستمو يه تعرفه گذاشتم براي كساني كه سايت فيلم دارن و براشون آرشيو كالكشن ميزنم با قيمت مناسب در طي كمتر از 3روز همين...

ehsanriahi
March 27th, 2013, 16:41
بالا.....