PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترجمه این کلمات به انگلیسی

سیدرضا بازیار
March 23rd, 2013, 19:25
من میخوام توی سایتم این چندتا بخش رو بزارم.لطفا بهم بگید انگلیسی اینا چی میشه؟ (میخوام عنوان های سایتم خارجی باشه)

زندگی
فرهنگ
جامعه
صوت
فیلم
کتابخانه
کامپیوتر
آموزش
سرگرمی و تفریحی
پزشکی و بهداشت

ToooPDL
March 23rd, 2013, 19:32
خدا خیرش بده :
Google Translate (http://translate.google.com/#fa/en/)

سیدرضا بازیار
March 23rd, 2013, 19:37
گوگل که همش دروغ میگه
من کلماتی میخوام که توی دیگر سایت ها به کار میره
مثلا.من میخوام قسمت صوت رو ننویسه موسیقی.چون سایت مذهبیه
قسمت سرگرمی و تفریحی اسمش طولانیه.یه اسم کوتاه میخوام
و...

avalhost
March 23rd, 2013, 19:46
Life
Culture
Community - Society
Voice
Film
Library
Computer
Teach - Education
Entertainment - Vacation
Health Care

سیدرضا بازیار
March 23rd, 2013, 19:50
این کلمات در انگلیسی عامیانه هستند؟ (در دیگر سایت های خارجی هم از همین کلمات استفاده میشه؟)
اون کلماتی که طولانی هستن رو چیکارشون کنم؟میخوام کوتاه تر باشن چون جای اونا توی سایتم نیست

m2n
March 23rd, 2013, 19:59
گوگل که همش دروغ میگه
من کلماتی میخوام که توی دیگر سایت ها به کار میره
مثلا.من میخوام قسمت صوت رو ننویسه موسیقی.چون سایت مذهبیه
قسمت سرگرمی و تفریحی اسمش طولانیه.یه اسم کوتاه میخوام
و...

=))=))=))

سیدرضا بازیار
March 23rd, 2013, 20:01
خنده نداره
جدی میگم بخدا
شما بیاید یه متن رو به گوگل بدید تا انگلیسی کنه.بعد همون انگلیسی که بهتون داده بدید تا فارسی کنه...:71:

m2n
March 23rd, 2013, 20:09
آره

مچ گوگل هم گرفتین شما این متن شماست خارجی کرد بعد فارسی کردم

شما یک پیام به چوب گوگل به انگلیسی دریافت کنید. پس از آن به فارسی و انگلیسی را که شما ...

سیدرضا بازیار
March 23rd, 2013, 20:15
بار اول نیست مچ گوگل رو میگیرم.از نظر من گوگل غول اینترنت نیست چون من میتونم با یه ترفند رنک گوگل شما رو به 1 برسونم و یا کاری کنم که اگه عنوان سایت شما رو توی گوگل سرچ کنن سایت شما بره صفحه 8 (البته اگه رتبه الکسا سایت شما از 10 هزار بالا تر باشه) و...
مشکل من دیگه حل شد
از کمک همتون ممنونم

ققنوس
March 23rd, 2013, 20:16
خنده نداره
جدی میگم بخدا
شما بیاید یه متن رو به گوگل بدید تا انگلیسی کنه.بعد همون انگلیسی که بهتون داده بدید تا فارسی کنه...:71:

نكن برادر نكن

توقع نداشته باشيد فعل و فاعل مفعول و ............. رو براتون كامل رديف كنه

هرچند كه از زمان ايجادش تا به الان خيلي پيشرفت كرده

سیدرضا بازیار
March 23rd, 2013, 20:22
نكن برادر نكن

توقع نداشته باشيد فعل و فاعل مفعول و ............. رو براتون كامل رديف كنه

هرچند كه از زمان ايجادش تا به الان خيلي پيشرفت كرده

گوگل پیشرفت کرده.اما اینو بدونید هنوز هم ایراد داره.خیلی ترفند ها هست که میشه گوگل رو گول زد و این سایت بزرگ رو سر کار گذاشت و ...:71:
پیشرفت کرده.اما به اون اندازه پیشرفت نکرده که ما بتونیم 100% بهش اعتماد کنیم

ققنوس
March 23rd, 2013, 20:34
گوگل پیشرفت کرده.اما اینو بدونید هنوز هم ایراد داره.خیلی ترفند ها هست که میشه گوگل رو گول زد و این سایت بزرگ رو سر کار گذاشت و ...:71:
پیشرفت کرده.اما به اون اندازه پیشرفت نکرده که ما بتونیم 100% بهش اعتماد کنیم

چيز بي نقص تو عالم ، خدا هست .

من به خودم هم 100 درصد اطمينان ندارم

بعد ما خودمون رو گول مي زنيم نه گوگل:71:

سیدرضا بازیار
March 23rd, 2013, 20:40
بعد ما خودمون رو گول مي زنيم نه گوگل:71:

اگه من رتبه سایت خودم رو بالا ببرم خودم رو گول زدم
اگه سایت شما رو توی گوگل ببرم صفحه آخر چی؟:39:

navid2zp
March 23rd, 2013, 21:07
ایرانی جماعت همینه دیگه
از یه سرویس 100% رایگان انتظار داره مثل یکی که بابت یه صفحه ترجمه 10تومن پول بگیره ، کار تحویل بده:|
شما فک میکنی گوگل اینقدر ضعف داره و شما آدم دانایی هستید برید یکی در حد همون گوگل رو بیارید بالا
شما بیا من سایت میدم ببر صفحه آخر
اگه بردی که ضررش با من اگه نبردی که کلا نت نیا
اوکی؟
البته بنده شک ندارم شما اگر چنین توانایی داشتی الان کل سایتای بزرگ ایران رو از بین برده بودید
بگذریم

shazo
March 23rd, 2013, 21:12
شنیدم تو این تاپیک گفته شده گوگل هم اون طوری که می گن سایت بزرگی نیست..؟ درسته ؟

دوست من شما اگر حس می کنید که سایت بزرگی نیست یه سایت بالا دستش بیارید.. خدماتی که گوگل داره میده به اینترنت بی نظیره..

چه طور میشه بزرگ نباشه بعد اون وقت روزانه 32 میلیون دلار در آمد داشته باشه.. شاید از دید شما روزانه 32 میلیون دلار چیز کمیه..!!!!

سیدرضا بازیار
March 23rd, 2013, 21:19
شما بیا من سایت میدم ببر صفحه آخر
اگه بردی که ضررش با من اگه نبردی که کلا نت نیا
اوکی؟
البته بنده شک ندارم شما اگر چنین توانایی داشتی الان کل سایتای بزرگ ایران رو از بین برده بودید
بگذریم
ببین.من گفتم که.سایت هایی رو میتونم اینجوری کنم که رتبه اونا کم باشه.سایت های بزرگ که نمیشه.البته همین سایت های کوچک هم 3تا6 ماه طول میکشه که ببرمش صفحه آخر
من آدم دانایی نیستم و مطمئن باش اگه تمام وب نویس های ایران رو جمع کنید نمیتونید یه سایت مثل گوگل بسازید.چون گوگل توی همه کشور های دنیا تعداد زیادی شرکت بزرگ داره

شنیدن تو این تاپیک گفته شده گوگل هم اون طوری که می گن سایت بزرگی نیست..؟ درسته ؟
گوگل بزرگترین سایت دنیاست.اما اونقدر پیشرفته نیست که شما فکر میکنید.گوگل از رباط استفاده میکنه و رباط های گوگل در حد انسان نیستند