PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده ی همزمان از دو مودم

mirhendi
March 23rd, 2013, 17:47
سلام خسته نباشید خدمت تمامی همکاران عزیز
با عرض \وذش بابت اینکه وقتتون را گرفتم
شرمنده من میخواستم از دو مودم برروی یک خط تلفن استفاده کنم
من از مخابرات سرویس گرفتم و الان یه طبقه رفتم بالا وایرلس جواب نمیده
میخوام ببینم من که الان دو تا مودم دارم یکی برای طبقه یک و یکی طبقه دو هیچ کدوم وایرلس نیستند
حالا میخوام همزمان دو طبقه از نت استفاده کنند(خط یکی هست!)
دوستان راهی هست؟؟
نمیتونم سیم کشی کنم که بخوام شبکه کنم غیر از این راهی هست؟؟

k1ll3revil
March 23rd, 2013, 22:26
اره میتونی فقط باید به شرکت بزنگی بگی مک ادرس جفت مودم ها رو اد کنن و وقتی یک مودم روشنه شما نمیتونی با اون مودم کانکت شی یا باید بالایی روشن باشه یا پایینی و استفاده کنی همزمان نمیشه:39:

mirhendi
March 24th, 2013, 14:04
اره اینجوری میشه ولی دردسر داره :d (این مودمو خاموش کن نوبت منه!!!)

tab22tab
March 24th, 2013, 14:36
یکیش رو رو حالت Bridge قرار بدید و از اون یکی به این یکی به عنوان اکسس پوینت کابل بکشید به جای اینکه از خط تلفن بگیرید به عنوان سوییچ ازش استفاده کنید به غیر از این باید هر دو مک رو به مخابرات بگید اد کنه!

mirhendi
March 26th, 2013, 02:18
یکیش رو رو حالت Bridge قرار بدید و از اون یکی به این یکی به عنوان اکسس پوینت کابل بکشید به جای اینکه از خط تلفن بگیرید به عنوان سوییچ ازش استفاده کنید به غیر از این باید هر دو مک رو به مخابرات بگید اد کنه!
مخابرات کاری که توش پول نباشه نمی کنه!!
میگه نمیشه خداحافظ!!
خیلی پولی شده !!

98patogh
March 26th, 2013, 02:23
هر دوتا بریدج باشه خوب زمانی که لازم دارید وصل شید

mirhendi
March 26th, 2013, 14:05
همین کار را کردم خیلی ممنون

≡ ALEX ≡
March 26th, 2013, 14:59
همچنین می توانید یک مودم مخصوص با دو پورت RJ45‌ ورودی خریداری کنید. تا جایی که یادم هست مودم های Cisco Linksys‌ سری x3000 و x4000 این قابلیت را دارا هستند ولی باز هم پرس و جو کنید تا مدل مناسب را پیدا کنید.

موفق باشید