PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیج شدم

only-only
March 23rd, 2013, 15:00
نمیدونم از کی سرور مجازی بگیرم قیمت ها یکم تفاوت میکنه ولی نمیدونم از کدوم یکی بگیرم
که کیفیتش بالا باشه و پشتیبانیش قوی
موندم کدوما انتخاب کنم :-s

shahintak
March 23rd, 2013, 15:09
پشتیبانی 24 ساعته و کیفیت بسیار بالا

در خدمتیم

parsdrive
March 23rd, 2013, 15:10
درود
خوب این که سردرگمی نداره دوست عزیز. ارتباطی هم به داشتن نماد الکترونیکی و شماره ثابت و .. هم نداره. بسیاری از دوستان همین انجمن با یک شماره موبایل سالهاست با ارائه کیفیت مشتریان بسیاری جذب کردند. بهترین راه پرسش از مشتریان هر سرویس دهندست. لیست مشتریان هر سرویس دهنده بطور طبیعی باید در سایتش باشه. ببینید و از مشتریان بپرسید.

only-only
March 23rd, 2013, 15:15
من تا حالا 5 تا هاست عوض کردم
معذرت میخوام این حرف رو میزنم همشونم میگفتن کیفیت عالی و پشتیبانی 24 ساعته ولی بعدا از واریز پول ...
همین چندو قت پیش سایتم لود نمیشد سایت پشتیبانی هم لود نمیشد موبایل طرف هم خاموش بود
ولی برا خرید سرور نمیخوام ریسک کنم شده یکم هزینه بیشتر میدم ولی یچیز خوب میخرم با کیفیت عالی ولی ماشالله همه اینجا زدند فروش سرور مجازی
زیرشم همه گفتند تاید میشه
موندم از کی بخرم که پشیمون نشم

Dr.Oxygen
March 23rd, 2013, 15:16
پشتیبانی 24 ساعته و کیفیت بسیار بالا

در خدمتیم
ایشون آفر نخواستند اینجا هم بخش فروش نیست

نمیدونم از کی سرور مجازی بگیرم قیمت ها یکم تفاوت میکنه ولی نمیدونم از کدوم یکی بگیرم
که کیفیتش بالا باشه و پشتیبانیش قوی
موندم کدوما انتخاب کنم :-s

دوست عزیز سردرگمی نداره. با یکم تحقیق می تونید پی ببرید کی بهتره البته اگر براتون کیفیت مهمه نه قیمت

only-only
March 23rd, 2013, 15:19
بله کیفیت مهمه قیمت مهم نیست
والا من یک هفتست دارم این تاپیک ها رو میخونم همه هم تو یه رنج هستند من خودم موندم رو چندراهی کدوم رو انتخاب کنم که پشیمون نشم

parsdrive
March 23rd, 2013, 15:20
من تا حالا 5 تا هاست عوض کردم
معذرت میخوام این حرف رو میزنم همشونم میگفتن کیفیت عالی و پشتیبانی 24 ساعته ولی بعدا از واریز پول ...
همین چندو قت پیش سایتم لود نمیشد سایت پشتیبانی هم لود نمیشد موبایل طرف هم خاموش بود
ولی برا خرید سرور نمیخوام ریسک کنم شده یکم هزینه بیشتر میدم ولی یچیز خوب میخرم با کیفیت عالی ولی ماشالله همه اینجا زدند فروش سرور مجازی
زیرشم همه گفتند تاید میشه
موندم از کی بخرم که پشیمون نشم

شما حق دارید. اولین مشتری نیستید که متضرر شدید. مشتری داشتیم که میگفت تابحال در اینترنت 3 ملیون تومان ضرر کرده یعنی نتیجه هزینش صفر بوده! در ضمن هیچ بقالی نمیگه که ماست من ترشه!
کدوم فروشندست که بگه ما سرویس ارائه میدیم اما کیفیت نداریم شرمنده!
همه میگن خوب و عالی. شما باید تحقیق کنید نه امتحان. پیش از هزینه مطمئن بشید. بهترین راه پرسش از مشتریان یا درج تاپیک نظرسنجی در مورد سرویس دهنده در این انجمن هست. هرچند هستند سرویس دهنده هایی با چند یوزر! که در همون تاپیک ها مسیر رو منحرف می کنند!

بهترین راه پرسش از مشتریان اون سرویس دهنده هست عزیز.

diges
March 23rd, 2013, 16:10
توی ایران یک هاست دی ال سر بود چه در سرور مجازی چه در هاست که فعلا خدمات عمومی نداره این تجربه من بعد 5 سال وب مستری هست !

بعد هاست دی ال اینقدر هاست عوض کردم آخر مجبور شدم سایت رو ببرم روی HostGator !

only-only
March 23rd, 2013, 16:13
هاست دی ال میگفت باید رتبه سایتت سه رقمی باشه تا من میزبانی بدم

HostGator ???

tar.gz
March 23rd, 2013, 16:15
پرشین کلود - سرور مجازی ، میزبانی وب ، هاست لینوکس (http://persiancloud.ir/)

مطمئن و کاربرپسند کار میکنن.

diges
March 23rd, 2013, 16:20
هاست دی ال میگفت باید رتبه سایتت سه رقمی باشه تا من میزبانی بدم

HostGator ???

سایت شما غیر مجاز نباشه سایت فیلم , موزیک و.... رتبه سایت هم زیاد مهم نیست به راحتی می تونید هاست بگرید

اگر سایت شما جز مورادی گفتم باشه اگه اون حرف رو گفتن غیر مستقیم گفتن نمیتونیم هاست بدیم

Web Hosting Services, Reseller Hosting, VPS Hosting, and Dedicated Servers by HostGator (http://www.hostgator.com)

ایران رو تحریم کرده به هویت غیر ایرانی راحت می تونید هاست بگرید .