PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یک نفر که برام این دو برنامه رو روی سرور ویندوز بنویسه یا نصب کنه ( فوری )

ParsDown
March 23rd, 2013, 08:09
سلام
خسته نباشيد
دوستان من سايت دانلود فيلم و سريال دارم و لينک مستقيم تو سايتم ميذارم
منتها اين وبلاگها و سايتهاي ديگه ميان لينکهاي منو تو سايتشون ميذارن
ما هم لينکهامون رو تو فروم ميذاريم و تو فروم اگه کسي ثبت نام نکنه نميتونه لينکهارو ببينه
منتها اون وبلاگها چون لينکهامون رو برميدارن ديگه خيليا راحت لينک رو پيدا ميکنن
ميخواستم بدونم ميشه کاري رو سرور کنيد که اگه کسي لينکمون رو هم برداشت تو سايت خودش گذاشت تا کسي که دانلود ميکنه عضو فروم ما نباشه نتونه فايل رو دانلود کنه
بهم گفتن ميشه و بايد يه نرم افزار خاص روش نصب کنن و کانفيق کنن
ممنون ميشم يکي يه ندا بهمون بده

درخواست دوم هم اين هست : فعلا من همه موارد رو به سرور سايت منتقل ميکنم و لينکهاشو به مديرام ميدم
منتها مديرام خودشون ميخوان فايلهارو به سرور منتقل کنن
يعني تا فيلم و سريالي اومد زودي به سرور منتقل کنن و تاپيک دانلودشو بزنن و ديگه منتظر نباشن که من به سرور سايت منتقل کنم و لينک مستقيمشو بهشون بدم
ميخوام بدونم راه حل ديگه اي غير از دسترسي به خود سرور سايت هست؟
يعني نميخوام مثل من از طريق ريموت دسکتاب به سرور دسترسي داشته باشن
چون اون موقع محدوديت ندارن
برا همين راه حلي برا اينکار هست که به سرور دسترسي نداشته باشن ولي بوسيله نرم افزاري خاص فايلهارو به سرور منتقل کنن و حتي بتونن از حالت فشرده خارجش کنن و نيز اسمشو تغيير بدن و يا هم فايل رو به فولدري خاص که من تعيين ميکنم در سرور منتقل کنن و نتونن فايلهارو از سرور پاک کنن ( چون انسان جايزالخطاست و برا همين نميخوام به سرور دسترسي داشته باشن تا يه موقع نزنن همه موارد چند ترابايتي بره رو هوا )
ممنون ميشم بهم يه ندا بديد
آخه اطلاعاتم در اين مورد خيلي کم هست و از عهده من خارج هست
برا همين منتظرم تا يکي يه ندا بده تا اينارو رديف کنه
البته دستمزش هم سر جاش
فقط کارهايي کنه که من ميخوام
راستي سرورم ويندوز 2008 هست

viasky
March 23rd, 2013, 08:15
با سلام

1. اسکریپت دانلود ایجاد کنید به صورتی که فقط اعضا با لاگین توانایی دانلود را داشته باشند

2.یک اسکریپت فایل منیجر یا حتی رپیدلیچ هم می تونید در نظر بگیرید برای این منظور( در صورتی که فشرده سازی و از حالت فشرده خارج کردن اهمیتی نداره می تونید ftp هم در اختیارشون قرار بدید)

شاد باشید

ParsDown
March 23rd, 2013, 09:31
با سلام

1. اسکریپت دانلود ایجاد کنید به صورتی که فقط اعضا با لاگین توانایی دانلود را داشته باشند

2.یک اسکریپت فایل منیجر یا حتی رپیدلیچ هم می تونید در نظر بگیرید برای این منظور( در صورتی که فشرده سازی و از حالت فشرده خارج کردن اهمیتی نداره می تونید ftp هم در اختیارشون قرار بدید)

شاد باشید
بخدا هر دو مورد رو خودم بلد نیستم و ممنون میشم یکی برام اوکیش کنه

mh_suport
March 23rd, 2013, 10:12
سلام

برای اطلاعات بیشتر با ای دی یاهو من در تماس باشد :
yahoo ID: *********

قیمت توافقی

servervds.com
March 23rd, 2013, 14:00
با سلام

میتوانید برا هزینه برنامه های ایجاد اعضا وی ای پی کنید
و .... در صورت نیاز در تماس باشید

itnserver
April 20th, 2013, 16:40
یمیل:
info@it-netco.com

آدرس :
دفتر مرکزی : اصفهان- خیابان هشت بهشت شرقی- بعد از چهار راه حمزه - کوچه 20 - پلاک 1

تلفکس:
0311-2684035 , 0311-2683747

موبایل :
09137877151 , 09128626265

دفتر تهران :
021-77083483

دفتر کیش :
09173643752 , 0764-9319996

آدرس وب:
http://www.it-netco.com

p30pdf
April 20th, 2013, 17:48
سلام عرض ادب و خسته نباشید دوست گرامی با مبلغ بسیار کم بهترین و حرفه ای ترین کارو در مورد این داستان برای شما انجام میدم در صورت نیاز با ایدی یاهو بنده که در زیر قرار دارد در تماس باشید با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت My Yahoo ID : info.p30pdf

mortezafox
April 26th, 2013, 11:08
سلام دوست خوبم منم یه بخش برای vip داشتم شما باید برای هر فیلم یه پوشه درست کنید و فقط یه فیلم قرار بدید و تمام پوشه ها رو داخل یه فایل دیگه قرار میدید
خوب برای هر پوشه یه پسورد ثابت مثلا به 10 نفر یه یوزر و پسورد به 10 تای دیگه .....همین طور میزاری و برای پوشه اصلی هم همین طور

mortezafox
April 26th, 2013, 11:10
یاد نداشتی بگو بهت مجانی مجانی یاد بدم

simamedia
April 26th, 2013, 20:00
تمس بگیرید با بنده می تونم انجامش بدم09196292596