PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی نرم افزار ISA Server 2004 & 2006

a.n1
March 22nd, 2013, 22:11
کلمه ISA مخفف کلمه Internet Security And Acceleration Server می باشد در واقع ISA نرم افزاری است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده که برای افزایش سرعت دسترسی به منابع خارجی مثل وب سایت ها و برای امنیت بیشتر بکار می رود کلا این نرم افزار دارای فایروال قوی می باشد که همین کار باعث افزایش عملکرد در زمینه امنیت می شود ، همچنین این نرم افزار به عنوان Web Caching میتواند استفاده شود که سرعت دسترسی به وب سایت ها را افزایش می دهد ، با ذخیره کردن سایت ها در Cache خود .می توانید با این نرم افزار سایت های مختلف را ***** بکنید ارتباط کاربران را با اینترنت قطع کنید ، پهنای باند را کنترل بکنید از ورود یک کاربر خاص جلوگیری بکنید و چندین کار دیگر

Download (http://dl.irpdf.com/ebooks/Part33/www.irpdf.com(9525).pdf)

hades_54
March 22nd, 2013, 22:16
دوست عزیز ببخشید که این حرف رو میزنم ها و لی اگه قصدتون اموزش هست میتونید یه تاپیک با موضوع اموزش ایجاد کنید و اونو به روز کنید
اینجوری هم انجمن خیلی شلوغ نمیشه و هم اگه کسی در باره پستی یا لینکی در تاپیک هاتون ازتون نظر یا کمک خواست راحت تر میتونید کمکشون کنید
نمیدونم ولی فکر کنم اینطوری که تاپیک ایجاد میکنید مدیرا هم به شما تذکر بدن:39::39::39:

a.n1
March 22nd, 2013, 22:19
بله دوست عزیز
ممنون از راهنماییت
چون موضوعات مختلفه گفتم شاید بهتره جدا جدا بزنم
ولی از راهنماییتون ممنون
واستفاده میکنم
ولی کاره خلافی نکردم که مدیرا ناراحت بشن
کارم در جهت ارتقا

hades_54
March 22nd, 2013, 22:28
میدونم دوست عزیز
منم چون قبلا دیدم که مدیر ها به تعداد تاپیک های ایجاد شده در یک زمان و محور خاص(مثلا اموزش یا درخواست سرویس پی در پی)حساسیت نشون میدن گفتم بهتون اطلاع بدم
موفق باشید

a.n1
March 22nd, 2013, 22:30
ممنون از راهنماییت فقط موندم اسم تاپیک چی بزنم که مدیران مشکلی نداشته باشن وبتونم توش پستامو بذارم

hades_54
March 22nd, 2013, 22:33
اسمش زیاد فکر نکنم مهم باشه
میتونید بزارید تاپیک کتاب های اموزشی
ولی بعد از هر چیزی که در تاپیک قرار میدهید تگ های مخصوص خودش رو هم اضافه کنید که در صورت جستجو قسمت مورد نظر کاربر بالا بیاد