PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیوا هاست در سال 91

shivahost
March 22nd, 2013, 14:59
سال 1391 برای ما سال خیلی خوبی بود و خاطرات خوب و بد مختلفی داشت که در این تاپیک بعضی از این موارد را بازگو می کنیم.

Dr.Oxygen
March 22nd, 2013, 15:01
انشاالله سال 92 برای شما سال بهتر و مفید تری باشد.
موفق و سربلند باشید

shivahost
March 22nd, 2013, 15:02
یکی از بد ترین و سخت ترین مشکلات ما و بعضی دیگر از همکاران در این انجمن مربوط به دردسری بود که شرکت گذرگاه برای سرورهای ما در دیتاسنتر هتزنر بوجود آورد که مجبور به تهیه سرور های جدید و انتقال آنها شدیم.

danitfk
March 22nd, 2013, 15:07
تغییر 2 الی 3 هزارتومنی قیمت دلار..

تابستون دلار حداکثر 1400 تومان بود .. بهمن ماه به 4200 تومان هم رسید :)

reza*
March 22nd, 2013, 16:29
اشتباه نکنم از سی پنل هم کوچ کردید به دایرکت ادمین

shivahost
March 22nd, 2013, 16:35
اشتباه نکنم از سی پنل هم کوچ کردید به دایرکت ادمین

بله، مورد دیگری که بسیار دردساز بود برای ما مسئله تحریم cpanel بود که گزارش سرور و ip های ما را بدجور به cpanel داده بودند و سایت هایی مثل سایت های نماینده مجلس که روی سرور داشتیم را خوب به آنها معرفی کردند و با اینکه کلیه موارد ایمنی لازم را هم برای ip لایسنس رعایت کرده بودیم باز هم نتوانستیم از تحریم راحت شویم.

در نهایت تصمیم به کوچ به دایرکت ادمین گرفتیم و در حال حاضر بسیار هم راضی هستیم و خوشبختانه کلیه مشتریان نیز بخوبی همراهی کردند و با کنترل پنل جدید کنار آمدند.

پیکربندی ما روی Cpanel و Directadmin هیچ تفاوتی از نظر کلی ندارد و سرویس دهی به هیچ یک از مشتریان دچار اختلال نشد.

shivahost
March 22nd, 2013, 16:40
تغییر 2 الی 3 هزارتومنی قیمت دلار..

تابستون دلار حداکثر 1400 تومان بود .. بهمن ماه به 4200 تومان هم رسید :)

مطمئنا یکی از مواردی که گریبان همه هموطنان را در همه ابعاد گرفت گران شدن ارز بود و یکی از مشاغل هم شغل ما بود که مستقیما با این مسئله ارتباط داشت.

شیوا هاست قیمت سرویس های میزبانی وب خود را بر همین اساس افزایش داد. افزایش قیمت شامل هیچ یک از مشتریان سابق نشده و آنها همچنان سرویس های خود را با قیمت سابق تمدید می نمایند.

به عنوان مثال سرویس هاست نامحدود ماهانه 8000 تومان به 25000 تومان افزایش یافت. این سرویس ارزش واقعی قیمت جدید را دارد و مشتریان بسیاری روی آن در قیمت جدید داریم. اما همچنان مشتریانی هم داریم که سرویس را از قبل داشته اند و همچنان با همان 8000 تومان تمدید می نمایند.

متاسفانه در مورد قیمت دامنه ها که مستقیما با ارز پرداخت می شود افزایش قیمت برای همه مشتریان باید اعمال می شد.

Dr.Oxygen
March 22nd, 2013, 16:56
متاسفانه یکی از اتفاقات سال 91 ورشکست شدن هاستینگ های زیادی بود که دیگر در کنار ما نیستند

shivahost
March 22nd, 2013, 17:02
از دیگر مواردی که در سال گذشته پیش آمد ناپدید شدن و از دسترس خارج شدن همکار پرسابقه ای مثل میهن هاست بود. خوشبختانه اکثر مشتریانی که از آنها سرویس داشتند در مورد سرویس های هاستینگ خود به مشکلی بر نخوردند و بعضا سرورهای این مجموعه همچنان هم فعال است اما ظاهرا قابل تمدید نیستند.

مشکل اساسی که مشتریان آنها پیدا کردند در رابطه با تمدید دامین هایی بود که در Online nic و در داخل پنل میهن هاست ثبت شده بود و هیچ اختیاری به مالک دامین داده نشده بود.

شیوا هاست نیز به همراه تعداد دیگری از همکاران برای خدمت رسانی به مشتریان درمانده اعلام آمادگی کرد و دامین های خیلی از عزیزانی که قابل تمدید نبود را طی مذاکره با onlinenic به پنل جدید هر فرد در resellerclub منتقل کرد تا گره از کار هموطنان عزیز باز شود.

shivahost
March 22nd, 2013, 18:18
از اتفاقات شگفت انگیر سال 91 تعطیل شدن HostDL بود که یکی از مطرح ترین سرویس دهندگان میزبانی وب به سایت های بسیار پربازدید بود و با این تصمیم مدیران آن، بسیاری از وب سایت هایی که روی سرویس های این گروه بودند برای انتخاب میزبان جایگزین دچار مشکلات زیادی شدند.

شیوا هاست توانست در مواردی به بعضی از مشتریان این مجموعه که دچار مشکل شده بودند کمک کند و جایگزین بسیار مناسبی برای میزبانی این سایت ها باشد.

تعدادی از این سایت ها که شیواهاست مفتخر به میزبانی آنهاست:

سیلکی ها ...جامعه مجازی مردم کاشان - به جامعه مجازی \"سیلکی ها\" خوش آمدید (http://sialkiha.ir)

جامعه مجازی ایما - ایما - دنیای 1000 حرفی ها EiMa.ir (http://eima.ir)

عکس (http://www.akslar.com/)

موبایل اسکای (http://mobilesky.ir/)

CLOOB - کلوب (http://cloob.me)

http://delneveshte.com

shivahost
March 23rd, 2013, 16:14
از خوبی های سال 1391 برای شیوا هاست رشد قابل توجه مشتریان ما بود که باعث تشویق ما در خدمت رسانی با کیفیت بهتر شده است.

alireza.076
March 24th, 2013, 05:25
افزایش نرخ دلار امسال درسته خسارت زیادی زده اما از طرفی هم که مشخصه تعداد هاستینگ ها کم شده که به نفع کسانی شده تا آلان همچنان ادامه داده اند مخصوصا کمی سر و سامان گرفتن قیمت بازار هاست (البته همچنن یه سری فروشنده ها هستند داخل انجمن که با آنها آشنایی دارید) خود بنده نیز سر بی تجربگی چند باری اقدام آفر دادن با نرخ پاین شدم اما بعد از گذشت فکر کنم 2 3ماه همچنان درگیر مشتری های ارزونی هستمُ دست از سر ما بر نمیدارند و میشه گفت لات و لوت و بیکار هستند که 24 ساعت در تاپیک فروش ما می آیند و اسپم میدهند ...
خودم از اروزن فروش متنفر بودم اما نمیدونم چرا اقدام به این کار کردم اما خوش بختانه میتونم بگم سر عقل امدم باز و دعا میکنم برای اونهایی که سر عقل نیامده اند...!
خاطره ی شد برای ما از 91 امید وارم سال خوبی داشته باشید مخصوصا جناب شیوا هاست عزیز
موفق باشید

viasky
March 24th, 2013, 06:10
بدترین اتفاق برای بنده در سال 91 بستن کامل سرور از طرف Datashack بود ( فقط بخاطر یک Abuse)
انشالله سال خوبی داشته باشید...

asrhosting
March 24th, 2013, 07:37
به نظرم چیزی که بهش عادت کردیم تو این سال قیمت وحشتناک ارز بود !

majidisaloo1
March 24th, 2013, 11:28
یک خوبی شیوا هاست کم هاشیه بودن در این سال بود

انشا الله همیشه پایدار باشید

با تشکر
عیسی لو

shivahost
March 24th, 2013, 18:22
یک خوبی شیوا هاست کم هاشیه بودن در این سال بود

انشا الله همیشه پایدار باشید

با تشکر
عیسی لو

البته کم هم وارد حاشیه ها نشدیم....

shivahost
March 24th, 2013, 20:11
افزایش نرخ دلار امسال درسته خسارت زیادی زده اما از طرفی هم که مشخصه تعداد هاستینگ ها کم شده که به نفع کسانی شده تا آلان همچنان ادامه داده اند مخصوصا کمی سر و سامان گرفتن قیمت بازار هاست (البته همچنن یه سری فروشنده ها هستند داخل انجمن که با آنها آشنایی دارید) خود بنده نیز سر بی تجربگی چند باری اقدام آفر دادن با نرخ پاین شدم اما بعد از گذشت فکر کنم 2 3ماه همچنان درگیر مشتری های ارزونی هستمُ دست از سر ما بر نمیدارند و میشه گفت لات و لوت و بیکار هستند که 24 ساعت در تاپیک فروش ما می آیند و اسپم میدهند ...
خودم از اروزن فروش متنفر بودم اما نمیدونم چرا اقدام به این کار کردم اما خوش بختانه میتونم بگم سر عقل امدم باز و دعا میکنم برای اونهایی که سر عقل نیامده اند...!
خاطره ی شد برای ما از 91 امید وارم سال خوبی داشته باشید مخصوصا جناب شیوا هاست عزیز
موفق باشید

شیوا هاست از روز نخست سعی کرد قیمت هایی مناسب با کیفیت سرویس ها انتخاب کند و خوشبختانه به هیچ مشکلی در این زمینه برنخوردیم. مشتریان خوب نیز قدر سرویس خوب را می دانند.

alireza.076
March 24th, 2013, 20:28
شیوا هاست از روز نخست سعی کرد قیمت هایی مناسب با کیفیت سرویس ها انتخاب کند و خوشبختانه به هیچ مشکلی در این زمینه برنخوردیم. مشتریان خوب نیز قدر سرویس خوب را می دانند.

جسارتا احساس میکنم اشتباه متوجه شدید، بنده منظوری به آفر هایتان نداشتم(کلا پست قبل هیچ ربطی به سرویس دهی شما نبوده، سرویس دهی شما کاملا تایید شده است و بنده در حدی نیستم که بخواهم از شما انتقاد کنم)
منظور بنده برای دوستان مخصوصا جناب شیوا هاست سال خوبی رو آرزو میکنم

shivahost
March 24th, 2013, 20:31
ظاهرا اشتباه متوجه شدید، بنده منظوری به آفر هایتان نداشتم(کلا پست قبل هیچ ربطی به سرویس دهی شما نبوده، سرویس دهی شما کاملا تایید شده است و بنده در حدی نیستم که بخواهم از شما انتقاد کنم)
منظور بنده برای دوستان مخصوصا جناب شیوا هاست سال خوبی رو آرزو میکنم

من بخوبی متوجه شدم که شما قصد داشتید تجربه خودتان با ما در میان بگذارید و پاسخ من هم به آن پست این را می رساند که ما از تجربیات مشابه استفاده کرده بودیم.

sepiddownload.com
March 26th, 2013, 02:16
متاسفانه یکی از اتفاقات سال 91 ورشکست شدن هاستینگ های زیادی بود که دیگر در کنار ما نیستند
بله ! متاسفانه شرکت میزبان دانلود هم ورشکست شد و جمع کردند کلا ! اما واقعا کارشون خوب بود و حیف شد. !

besthosti.com
March 26th, 2013, 03:33
شیوا هاست را می شناسم ادم خوش برخوردی هستند
امیدوارم که موفق باشید .