ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل فعال نشدن دامین در اذر انلاین

zgg123
March 21st, 2013, 14:49
درود
دوستان بنده از اذر انلاین یک دامین خریدم هنوز فعالش نکردند
و تیکت هم دادم ج ندادن هنوز
کلا طول میکشه یا اینطوریاس؟:d
از دوستانی که از اذر انلاین دامین دارن لطفا نظرشونو بگن:39:
ممنون

clickchat
March 21st, 2013, 16:21
هر مشکلی دارین بفرمایید حل میکنیم

با ما در ارتباط باشید

Amolhost.ir

zgg123
March 24th, 2013, 16:19
هنوز دامین رو ثبت نکردن
چون عید هست اینطوره یا کلا اینطوریه پشتیبانیشون؟:-?

hassan5099
March 24th, 2013, 16:24
سلام دامین شما چیه؟

zgg123
March 25th, 2013, 01:38
اسم دامین یا پسوندش؟؟

clickchat
March 25th, 2013, 01:52
اسم دامین یا پسوندش؟؟

لطفا دامنه خود را بفرمایید تا چک کنم

jazebeh
March 25th, 2013, 02:18
در مورد دامنه های ir ثبت نهایی توسط مرکز نیک انجام می شود که ممکن است کمی زمانبر باشد.
در مورد دیگر پسوندها نیز معمولا ثبت آنلاین است مگر آنکه ثبت را به صورت دستی انجام بدهند یا شارژ حساب تمام شده باشد، یا مشکلی در ثبت اطلاعات شما به صورت آنلاین بوجود آمده باشد یا .... :-)

کمی شکیبا بوده و پشتیبانی آذرآنلاین در تماس باشید، انشاا.. که جواب شما را خواهند داد.

zgg123
March 25th, 2013, 14:54
در مورد دامنه های ir ثبت نهایی توسط مرکز نیک انجام می شود که ممکن است کمی زمانبر باشد.
در مورد دیگر پسوندها نیز معمولا ثبت آنلاین است مگر آنکه ثبت را به صورت دستی انجام بدهند یا شارژ حساب تمام شده باشد، یا مشکلی در ثبت اطلاعات شما به صورت آنلاین بوجود آمده باشد یا .... :-)

کمی شکیبا بوده و پشتیبانی آذرآنلاین در تماس باشید، انشاا.. که جواب شما را خواهند داد.
دامین .co هست هنوز هم ثبت نشده 5 روز شد تیکت هم ج نمیدن
باید صبر کنم ببینم چی میشه:39:

parsdrive
March 25th, 2013, 15:19
همین هفته 3 مشتری از آذرآنلاین نزد ما دامنشون روثبت کرده بودند و دقیقا مشکل شما رو داشتن دامنه های ملی هم نبودند(ما که اصلا آی آر ثبت نمی کنیم)
قرار بود درخواست مانی بک بابت تاخیر بدن دیگه از نتیجه اطلاعی ندارم. جالب اینکه دامنه هر 3 مشتری هم آزاد بود!

dow
March 28th, 2013, 16:42
ببخشید برای ثبت یک دامنه در نیک چندروز طول میکشه درضمن دراین مدت که درصف ثبت هست اون دامنه ازاد هست ومیشه ان را ثبت کرد ممنون میشم بگید

farshid.tx2
March 28th, 2013, 16:48
این مشکلو خود بنده هم داشتم
یخورده در شرایط اضظراری و فوری نیستن اکثرا
ولی از طریق live zilla پیام بذارید سریع تر به نتیجه میرسید تا تیکت باشه

jazebeh
March 29th, 2013, 00:51
ببخشید برای ثبت یک دامنه در نیک چندروز طول میکشه درضمن دراین مدت که درصف ثبت هست اون دامنه ازاد هست ومیشه ان را ثبت کرد ممنون میشم بگید

به دلیل تعطیلات، ثبت دامنه در نیک خیلی زمان می برد و بعضا به یک هفته هم میرسد، گویا تکنولوژی در نیک خیلی جدید !!! است ......
خیر، اولویت با درخواست هایی است که زودتر ثبت شده اند.

zgg123
March 29th, 2013, 15:14
بالاخره دامین را در جای دیگری! ثبت کردم :71:

seofa
March 29th, 2013, 15:24
اذر انلاین الان 6 ماهه که داره دومین منو ثبت میکنه ولی فکر کنم هنوز به نتیجه ای نرسیده
کلا اذر انلاین تو خوردن پول حرفه ای هست
بعد از یک مدت خودشو کاملا به کاربرا نشون داده
قبل از عید که جواب نمیداد
الانم که دیگه بهونه داره اصلا نمیاد
خیر سرشون 3000 کاربرو پشتیبانی میکنن مثلا....:71::71:

zgg123
April 8th, 2013, 02:54
الان حساب کاربریمو شارز کردن میگم برگشت بدید به حسابم تیکت رو میبندن:71: عجبز:71:

k1ll3revil
April 10th, 2013, 23:38
الان حساب کاربریمو شارز کردن میگم برگشت بدید به حسابم تیکت رو میبندن:71: عجبز:71:

نارضایتی از کابرانش زیاد شده
یکی rasivell از کاربران همین انجمن
یکی behbod_m_2008 توی یاهو

http://bibaknews.ir/304377/%D8%A2%D8%B0%D8%B1-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%9F/

شما دست به دست هم بدین می تونین دهنش رو سرویس کنید ولی حیف ما ایرونی ها مثل بقیه ملت های دنیا نیستیم در این زمینه

hanijafari
August 9th, 2014, 22:29
ببخشید تاپیک قدیمی بالا آوردم
اما تاپیکی که مربوط هست و باید به روز باشه تا کاربرای دیگه به مشکل برنخورن همین تاپیک بود.
من هم همین مشکل را داشتم و دارم.
6 ماه قبل یکبار 12 روز طول کشید تا یه دامنه دات کام ثبت کنن و در آخر هم دامنه رو از جای دیگه گرفتم و با اون مبلغ را به زور حسابم رو شارژ کردن و بعد اون به زور به حسابم برگشت زدن.
دلیلشون هم این بود که ارز بالا پائین داره و نمیتونن دامنه ثبت کنن ، اما نمیدونم چه ربطی به این داشت که یه تیکت هم جواب نمیدادن و پشتیبانی آنلاین هم همش میگفت مسئولش نیست ان شا اله فردا و ما میوندیم تا فردا بیاد!!!
خلاصه اینو گفتم اولین باره و توی کار پیش میاد و الان دوباره یه دامنه ثبت کردم و هزینشو واریز کردم و مبلغ از حسابم کم شد ، اما موقع برگشت به سایت پذیرنده ( آذرآنلاین) اروری به وجود آمد و سیستم whmcs پرداخت را ناقص تلقی کرد.
بهشون تیکت زدم و موضوع رو گفتم و برای تسریع توی کار عکس واریز با شماره پیگیری ، تاریخ واریز ، ساعت دقیق واریز و ... ر. ارسال کردم تا سریع تر رسیدگی کنن.
الان هم 6 روز گذشته تیکت رو جواب ندادن و پشتیبان آنلاین هم میگه باید مسئول مالی بررسی کنه و فردا انجام میشه و این فردا هم فعلا بعد از 6 روز نیومده!!
دوستان یعی کنن گول 2-3 هزارتومن ارزونی رو نخورن.
به شخصه آخرین همکاری من با آذرآنلاین بود.
الان هم دامنه رو از جای دیگه خریدم.

aminrt4
August 9th, 2014, 22:35
مدرک بزارید

mhiizadi
August 10th, 2014, 06:38
جای بحث در انجمن در خصوص این موارد بهتر است با خوده پشتیبانی سایت در تماس باشید

hanijafari
August 10th, 2014, 19:55
مدرک بزارید

چه مدرکی بزارم؟ این که تیکت رو جواب ندادن ، یا رسید پرداخت اینترنتی یا چیز دیگه یا همه شونو؟

جای بحث در انجمن در خصوص این موارد بهتر است با خوده پشتیبانی سایت در تماس باشید

دوست عزیز من میگم نه تیکت جواب میدن ، پشتیبانی آنلاین میگه با مسئول مالی یا مدیریت در تماس باش و از اون ور هم تلفنهاشون هم جواب نمیدن ، شما میگی با پشتیبانی در تماس باشید!!!؟
به غیر از این موارد راه دیگه پشتیبانی هم هست مگه؟

HPxf
August 10th, 2014, 20:18
دوست عزیز من میگم نه تیکت جواب میدن ، پشتیبانی آنلاین میگه با مسئول مالی یا مدیریت در تماس باش و از اون ور هم تلفنهاشون هم جواب نمیدن ، شما میگی با پشتیبانی در تماس باشید!!!؟
به غیر از این موارد راه دیگه پشتیبانی هم هست مگه؟
اینجا که پشتیبانی سایت نیست مدارک قرار ندهید اسپم در تاپیک قدیمی محسوب می شود :|

hanijafari
August 10th, 2014, 20:46
اینجا که پشتیبانی سایت نیست مدارک قرار ندهید اسپم در تاپیک قدیمی محسوب می شود :|
منم فرق اینکه کجا پشتیبانی چه سایتی هست رو میدونم.
اینجا به عنوان یک مرجع مطمئن و قابل اعتماد هست و کسانی که با مشکل یا موردی در سایتی مواجه میشن اینجا اعلام میکنن تا دیگران به همان مشکل بر نخورن.
شما که مدارک میخوای بگو چه مدارکی برات بفرستم؟
تاپیکهای دیگه هم در مورد این شرکت رو دیدی دیگه حتما؟ نمونه و دقیقا موارد مشابه همین موضوع؟!!
اونا هم مدرک ارسال کردن؟
مدرک معقول بخوا برات بفرستم ، اما اینکه تلفن جواب نمیدن رو نمیتونم ثابت کنم ، چون صدای بوقی که میخوره و برنمیدارن رو تا حالا ضبط نکردم

Mr.black-hat
August 11th, 2014, 16:57
منم يه بار يه دامين ميخواستم ثبت كنم اينقدر طولش دادن كه كلا از ثبت دامين منصرف شدم
واقعا جاي مزخرفيه !