PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجي در مورد فروش هاست نامحدود

عباس88
March 20th, 2013, 20:14
دوستان من قصد فروش هاست نامحدود را دارم كه داراي مشخصات زير است و اگر خدا بخواهد تا 15 فروردين سايت فروش اماده است - به نظر شما چه مبلغي براي فروش مناسبه و مي تواند بيشترين خريدار را داشته باشد

توجه : به سه نفر از كساني كه در اين پست نظر مي دهند هاست نامحدود تا 6 ماه رايگان داده مي شود
قرعه کشی با کمک سایت Random.org (http://www.random.org/) صورت می پذیره

مشخصات:
فضا : نامحدود
ترافيك : نامحدود
پايگاه داده : نامحدود
اپتايم : 99/99 درصد
سيستم عامل : لينوكس (كلود كامپوتينگ )
پارك دامنه : نامحدود
ساب دامين : نامحدود
دامنه اضافي : به دلخواه قابل افزايش است ولي در حال حاضر براي هر هاست تا 5 عدد
ايميل : نامحدود
بكاپ به صورت هفتگي و ماهانه
پشتيباني از php 5.3
داراي فناوري RAID جهت محافظت از اطلاعات روي هارد
محل ديتاسنتر : انگلستان
كنترل پنل : plesk

مزايا:
مناسب براي سايت هاي با بازديد بالا
براي سايت هاي چت روم و سرويس هاي وبلاگدهي و شبكه هاي اجتماعي نيز مناسب است
براي سايت هاي دانلود موزيك و اپلود سنتر عكس نيز مناسب است
البته به شرطي كه فشار بيش از حد به سرور وارد نشود
معايب :
به علت دارا بودن قوانين كپي رايت در كشور انگلستان راه اندازي دانلود سنتر و اپلود سنتر نرم افزار ممنوع است

دوستان با نظرات خود ما را راهنمايي كنيد

leonr2
March 21st, 2013, 01:51
بهتر بود در قسمت هاست اشتراکی این موضوع رو مطرح میکردید
هاست اشتراکی (http://www.webhostingtalk.ir/f9/)

par30webhost
March 21st, 2013, 02:00
مگه هارد نامحدود داریم و من خبر ندارم؟

parsdrive
March 21st, 2013, 02:07
مگه هارد نامحدود داریم و من خبر ندارم؟

دوست عزیز
کسی صحبت از هارد نامحدود نکرد! صحبت از هاست نامحدود هست. هاست نامحدود هم یعنی بدون محدودیت نه Endless به معنی بی پایان! در دنیا سالهاست این سرویس ارائه میشه و در ایران خیلی از کاربران فکر می کنند هارد نامحدود احتراع شده. شما هارد نامحدود پیدا کردی حتما به ما اطلاع بده. تشکر.

par30webhost
March 21st, 2013, 02:16
دوست عزیز
کسی صحبت از هارد نامحدود نکرد! صحبت از هاست نامحدود هست. هاست نامحدود هم یعنی بدون محدودیت نه Endless به معنی بی پایان! در دنیا سالهاست این سرویس ارائه میشه و در ایران خیلی از کاربران فکر می کنند هارد نامحدود احتراع شده. شما هارد نامحدود پیدا کردی حتما به ما اطلاع بده. تشکر.
خب پس من برا فضای بکاپم می خوام.
نامحدود هم باشه.
قیمت ماهانه؟

hades_54
March 21st, 2013, 02:37
لطفا مشخصات سرور اصلی رو بگید
و اینکه چه پورتی داره؟

shivahost
March 21st, 2013, 02:40
هاست های نا محدود قوانین زیادی دارند که باید رعایت شوند. مثلا حجم دیتابیس، تعداد فایل ها، بکاپ گیری، عدم استفاده به عنوان فضای بکاپ و ..... و باید هم به شدت توسط ارائه دهنده کنترل شوند. همچنین مصرف منابع و عدم اجازه برای لیچ و .... هم به شدت باید کنترل شوند.

یکی از معروف ترین ها بلوهاست (http://www.bluehost.com/) می باشد که بد نیست برای نمونه قوانین آن را کامل مطالعه نمایید: بند شماره 8 از این لینک BLUEHOST.COM TERMS OF SERVICE - Web hosting provider - Bluehost.com (http://www.bluehost.com/cgi/info/terms.html)

ما هم بسته به امکانات سرور با الگو گرفتن از شرایط بلو هاست قوانین استفاده از هاست نامحدود شیوا هاست را تعریف کردیم.

par30webhost
March 21st, 2013, 02:45
هاست های نا محدود قوانین زیادی دارند که باید رعایت شوند. مثلا حجم دیتابیس، تعداد فایل ها، بکاپ گیری، عدم استفاده به عنوان فضای بکاپ و ..... و باید هم به شدت توسط ارائه دهنده کنترل شوند. همچنین مصرف منابع و عدم اجازه برای لیچ و .... هم به شدت باید کنترل شوند.

یکی از معروف ترین ها بلوهاست (http://www.bluehost.com/) می باشد که بد نیست برای نمونه قوانین آن را کامل مطالعه نمایید: بند شماره 8 از این لینک BLUEHOST.COM TERMS OF SERVICE - Web hosting provider - Bluehost.com (http://www.bluehost.com/cgi/info/terms.html)

ما هم بسته به امکانات سرور با الگو گرفتن از شرایط بلو هاست قوانین استفاده از هاست نامحدود شیوا هاست را تعریف کردیم.
با این قوانین میشه گفت نامحدوده؟
یا فقط اسمی نامحدوده؟

shivahost
March 21st, 2013, 02:52
یا فقط اسمی نامحدوده؟

هاست میزبانی وب نامحدوده!

من سالها از همین بلو هاست یک عدد سرویس داشتم و روی آن سایت های زیادی بطور همزمان داشتم از وردپرس و انجمن mybb و جوملا و یکی سایت افزایش رنک که رتبه الکسا زیر 50 هزار جهانی هم بود. همه این سایتها همزمان بود و هیچ گیری هم بهم ندادند.

اما وقتی اوایل شیوا هاست را راه اندازی کردیم مثل شما خواستیم برای بکاپ ازش استفاده کنیم که خیلی سریع اخطار بهمون دادند!

danitfk
March 21st, 2013, 03:10
نامحدود هم باشه.
قیمت ماهانه؟
به جای مزه پرونی که بگی هاست نامحدود وجود نداره ؛

بهتر اول معنی shared hosting بدونی بعد معنی fair useage ؛ تا بفهمی unlimited تو shared hosting چه معنایی داره :)

TARIMEHR
March 21st, 2013, 03:11
چیزی که با قوانین خاصی محدود میشه اسمش نامحدود نیست

هارد با شرایط خاص
دیتابیس با شرایط خاص
عدم وارد اوردن فشار
عدم راه اندازی سایت دانلود و آپلود نرم افزار
عدم استفاده به عنوان بکاپ

با این همه محدودیت بهش میگین نامحدود؟

shivahost
March 21st, 2013, 03:24

هارد با شرایط خاص
دیتابیس با شرایط خاص
عدم وارد اوردن فشار

بله، بهش میگیم نامحدود!

همین الان یوزر داریم که روی این سرویس 46 تا دامین داره و سایت داره و همه هم وردپرس و جوملا هستند....

TARIMEHR
March 21st, 2013, 03:26
بله، بهش میگیم نامحدود!

همین الان یوزر داریم که روی این سرویس 46 تا دامین داره و سایت داره و همه هم وردپرس و جوملا هستند....

در چه صورتی مسدود میشه؟

amir.01
March 21st, 2013, 03:31
هاست نامحدود بیشتر جنبه تبلیغی داره وقتی قوانین محدود کننده هست نمیشه اسمشو نامحدود گذاشت !

بیشتر برای جذب کاربر مناسب هست افرادی که اطلاعات چندانی ندارن با این عنوان ها زود جذب می شن !

اگر هدف جذب مشتری در کوتاه ترین بازه هست بله خیلی هم خوب هست راه اندازی کنید !

من یک سال از هاست به اطلاح نامحدود استفاده می کردم ! به قول دوستان تا حجم فایل ها میره بالا صدا در میاد ! یا هر چیز دیگه ای !

نامحدود بودن هاست ویژگی تبلیغی خوبی هست

امیدوارم موفق باشید

shivahost
March 21st, 2013, 03:37
در چه صورتی مسدود میشه؟

در صورتیکه که بخواهد لیچ کند! به عنوان هاست بکاپ یا دانلود و آپلود استفاده کند و دیگر قوانین ذکر شده....

مصرف منابعش هم مهم است و اگر سایتی پربازدید باشد زیر رتبه 2000 الکسای ایران روی این هاست نامحدود میزبانی نمی شود.

TARIMEHR
March 21st, 2013, 03:48
در صورتیکه که بخواهد لیچ کند! به عنوان هاست بکاپ یا دانلود و آپلود استفاده کند و دیگر قوانین ذکر شده....

مصرف منابعش هم مهم است و اگر سایتی پربازدید باشد زیر رتبه 2000 الکسای ایران روی این هاست نامحدود میزبانی نمی شود.

مسئله همین جاست
منابع که محدود هست
بازدید هم که محدود به الکسای 2000 ایران
فشار محدود و خیلی قوانین دیگه

برای مثال سروری با رم 16 داریم
چند هاست نامحدود روی این سرور میدیم و به کاربرا میگیم استفاده نامحدود
ولی اگه مصرف رمش از یه مقداری بالا بره = مسدود
مصرف پردازشگرش روی این سرور بالا بره = مسدود
مصرف هاردش بالا بره مسدود
و خیلی عوامل دیگه

پس میبینیم این کاربر حتی روی این سرور هم حق استفاده از تمام منابع رو نداره

شیوا هاست گرامی شمارو نقل قول میکنم قصدم زیر سوال بردن شما نیست :53:

shivahost
March 21st, 2013, 03:59
مسئله همین جاست
منابع که محدود هست
بازدید هم که محدود به الکسای 2000 ایران
فشار محدود و خیلی قوانین دیگه

برای مثال سروری با رم 16 داریم
چند هاست نامحدود روی این سرور میدیم و به کاربرا میگیم استفاده نامحدود
ولی اگه مصرف رمش از یه مقداری بالا بره = مسدود
مصرف پردازشگرش روی این سرور بالا بره = مسدود
مصرف هاردش بالا بره مسدود
و خیلی عوامل دیگه

پس میبینیم این کاربر حتی روی این سرور هم حق استفاده از تمام منابع رو نداره

شیوا هاست گرامی شمارو نقل قول میکنم قصدم زیر سوال بردن شما نیست :53:

بهش میگیم: هاست میزبانی وب نامحدود. هاست دانلود نیست! فضای بکاپ نیست! در میزبانی وب سایت های معمولی هیچ محدودیتی نیست. اما خب اینطور نیست که فیسبوک بیاد و یک اکانت بخره و جواب بگیره!

نمی دانم شما دنبال چه نتیچه ای هستید اما وب مستر ها خودشان بهتر می دانند چه سرویسی بخرند و برای سایتی مثل eima.ir چه پلانی و با چه هزینه ای تهیه کنند. این افراد آنقدر تجربه دارند که بدانند مصرف منابعشان با هاست نامحدود ماهانه 5000 تومان یا 25000 تومان جور در نمیاد!

TARIMEHR
March 21st, 2013, 04:14
وب مستر ها خودشان بهتر می دانند چه سرویسی بخرند و برای سایتی مثل eima.ir چه پلانی و با چه هزینه ای تهیه کنند. این افراد آنقدر تجربه دارند که بدانند مصرف منابعشان با هاست نامحدود ماهانه 5000 تومان یا 25000 تومان جور در نمیاد!

یعنی وب مسترها میدونن که این اکانت همونطور که گفته شده نامحدود ، نامحدود نیست ؟

میزبانی وب سایت های معمولی
میزبانی نامحدود سایت معمولی؟

نمی دانم شما دنبال چه نتیچه ای هستید
وقتی وبمستر حرفه ای میدونه این سرویس ها بدرد کار حرفه ای نمیخورن ، یعنی کاربر عادی نمیدونه این پلن ها بدردش نمیخورن
در نتیجه سرویس دهنده با واژه ی نامحدود داره یه تصویر دروغین برای کاربر به نمایش میکشه

بعدا که کاربر سرویس رو گرفت و گول کلمات رو خورد ، از طریق بخش پشتیبانی میفهمه که ضرر کرده

حرفم اینه وقتی شما اجازه نمیدی کاربر از هارد بیشتر از 20 گیگ اضافه کنه بجای نامحدود بگو >> هارد 20 گیگ
وقتی حق استفاده بیشتر از مثلا 100 گیگ پهنای باند رو نداره بگو >> پهنا باند 100 گیگ
وقتی حق استفاده بیشتر از مثلا 500 مگاهرتز از پردازشگر رو نداره بگو >> میزان مصرف مجاز از پردازشگر 500 مگاهرتز

امیدوارم اصل کلامم رو تونسته باشم درست عنوان کرده باشم
این دیدگاهی هست که من نسبت به قضییه دارم و اگر چیزی هست که من در مورد این قضییه نمیدونم ممنون میشم بفرمایید

پ.ن: روی کلام به مبحث هاست نامحدود هست و نقل قول ها به معنی جسارت یا زیر سوال بردن کسی نیست. (صرفا جهت گفتگو با سرویس دهنده ها)

shivahost
March 21st, 2013, 04:36
وقتی وبمستر حرفه ای میدونه این سرویس ها بدرد کار حرفه ای نمیخورن ، یعنی کاربر عادی نمیدونه این پلن ها بدردش نمیخورن
در نتیجه سرویس دهنده با واژه ی نامحدود داره یه تصویر دروغین برای کاربر به نمایش میکشه

بعدا که کاربر سرویس رو گرفت و گول کلمات رو خورد ، از طریق بخش پشتیبانی میفهمه که ضرر کرده

حرفم اینه وقتی شما اجازه نمیدی کاربر از هارد بیشتر از 20 گیگ اضافه کنه بجای نامحدود بگو >> هارد 20 گیگ
وقتی حق استفاده بیشتر از مثلا 100 گیگ پهنای باند رو نداره بگو >> پهنا باند 100 گیگ
وقتی حق استفاده بیشتر از مثلا 500 مگاهرتز از پردازشگر رو نداره بگو >> میزان مصرف مجاز از پردازشگر 500 مگاهرتز

این دیدگاهی هست که من نسبت به قضییه دارم و اگر چیزی هست که من در مورد این قضییه نمیدونم ممنون میشم بفرمایید

پ.ن: روی کلام به مبحث هاست نامحدود هست و نقل قول ها به معنی جسارت یا زیر سوال بردن کسی نیست. (صرفا جهت گفتگو با سرویس دهنده ها)

اصلا محدودیت 20 گیگ که گفتید نیست. یک فروم، یک سایت شیرترانیکش و .... خیلی راحت به حجمی بالای 20 گیگ می رسند و می توانند روی پلان نامحدود ما هم میزبانی شوند. همچنین از نظر پهنای باند نیز محدودیتی نیست به شرطی که مصرف پهنای باند بابت دانلود و لیچ و .... نباشد! البته دانلود در حد فایل پیوست انجمن مشکلی نیست! هاست نامحدود برای مجموعه ای از سایت ها خیلی کارآمد هست و همانطور که مثال زدم یک مشتری 46 سایت روی این هاست برپا کرده و در حال افزایش هم هست.

ما در صفحه توضیحات هاست نامحدود خیلی واضح همه قوانین را ذکر کردیم و قبل از خرید حتما طرف آن را می خواند چون در همان صفحه اول سایت که زدیم هاست نامحدود یک لینک اطلاعات بیشتر دارد و پس از ورود به آن لینک خرید را می بیند. و وقتی هم سوال پیش از خرید می کنند به همین واضحی توضیح می دهیم برای همین هم تا بحال هیچ شکایتی از ما مشاهده نکرده اید.

امیدواریم همه همکاران که از این نام " نا محدود " استفاده می کنند چنین سیاستی را بکار برند تا با مشتریان خود دچار مشکل نشوند.

عباس88
March 21st, 2013, 10:21
نامحدود هم باشه.
قیمت ماهانه؟

متاسفانه براي فضاي بكاپ استفاده نميشه - خلاف قوانينه

عباس88
March 21st, 2013, 10:24
ما در حجم ديتابيس و تعداد فايل و بكاپ گيري محدوديت نداريم

عباس88
March 21st, 2013, 10:25
پورت ارتباطی 1000Mbit

parsdrive
March 21st, 2013, 10:26

یکی از معروف ترین ها بلوهاست (http://www.bluehost.com/) می باشد که بد نیست برای نمونه قوانین آن را کامل مطالعه نمایید: بند شماره 8 از این لینک bluehost.com terms of service - web hosting provider - bluehost.com (http://www.bluehost.com/cgi/info/terms.html)

البته هاست نامحدودی که ما ارئه می کنیم محدودیتی برای تعداد فایل ها و حجم sql و .. نداریم فقط مهم اینه که یک استفاده منطقی شخصی داشته باشه بدون محدودیت. در مورد رپیدلیچ هم هیچ میزبان اشتراکی چه محدود و نامحدود اجازه استفاده رو نمیدن. ارتباطی به هاست نامحدود نداره.

عباس88
March 21st, 2013, 10:26
یا فقط اسمی نامحدوده؟

ما در حجم ديتابيس و تعداد فايل و بكاپ گيري محدوديت نداريم

عباس88
March 21st, 2013, 10:29

هارد با شرایط خاص
دیتابیس با شرایط خاص
عدم وارد اوردن فشار

هارد شريط خاص نداره
ديتابيس شرايط خاص نداره
راه اندازي سايت دانلود و اپلود نرم افزار هم به خاطر قوانين كپي رايت ممنوعه

عباس88
March 21st, 2013, 10:33

در سرويس ما كاربري هست كه تا الان حدود 60 گيگ حجم هاستش شده ولي هيچ اخطاري دريافت نكرده
در مورد پهناي باند هم تا 1 ترا بايت امتحان كرديم و مشكلي نداشتيم

عباس88
March 21st, 2013, 10:39
دوستان چرا بحث را منحرف مي كنيد

قصد من از ايجاد اين تاپيك نظرسنجي بود ولي متاسفانه دوستاني كه ادعاي حرفه اي بودن در اين انجمن مي كنند فقط به نقد مي پردازند

:68:واقعا متاسفم :68:

parsdrive
March 21st, 2013, 10:39

از شما که حرفه ای هستی این نظرات بعیده! یعنی اینهمه سرویس دهنده هاست نامحدود در دنیا که خدماتشون بی نظیره مثل بلو هاست و هاست گیتور و حتی همین در ایران پرشین هویز و ایران سرور همه دارن کاربر رو فریب میدن و شما متوجه شدی؟! عجب!!!!

بهتره بدونید که یکی از کاربران فعلی ما که از پرشین هویز هاست داشت و اون هم هاست نامحدود فقط اطلاعاتش بدون دیتابیس 160 گیگابایت بود بدون اینکه مسدود بشه! علت انتقالش هم به هاست ما فقط به منظور سهولت دسترسی فیزیکی! به پشتیبانی بوده!

هاست نامحدود مفهوم خودش رو داره و کسی هم صحبت از هارد نامحدود نکرده. مشکل هارد خیلی وقته با ارائه هارد های ترابایتی حل شده!

parsdrive
March 21st, 2013, 10:44
دوستان چرا بحث را منحرف مي كنيد

قصد من از ايجاد اين تاپيك نظرسنجي بود ولي متاسفانه دوستاني كه ادعاي حرفه اي بودن در اين انجمن مي كنند فقط به نقد مي پردازند

:68:واقعا متاسفم :68:

دوست عزیز عباس88 (http://www.webhostingtalk.ir/member/64941/)

نقد هاست نامحدود در این انجمن شایع هست. یک عده ای ریسلر گرفتند و اطلاعات ملت رو به باد دادند باعث شدند که هم نظرات به این نوع هاست منفی بشه و هم اینکه برخی ارائه دهندگان دیگه از آب گل آلود ماهی بگیرند و بگن هاست نامحدود=هارد نامحدود=کلاهبرداری.

در صورتی که همین هاست 97 که تا اسمش میاد همه تائیدش می کنند (البته ما برخوردی باهاشون نداشتیم) نمایندگی نامحدود ارائه می کنه. یعنی کلاهبرداره؟! نه خیر. نامحدود مفهوم و تعریف خودش رو داره. یعنی بدون محدودیت نه بمعنی Endless و بی پایان.

در نهایت به شما پیشنهاد می کنم نمایندگی نامحدود رو از مکان معتبری بگیرید تا در آینده به مشکلی برنخورید.

par30webhost
March 21st, 2013, 11:02
شیوا هاست عزیز
پس شما اجازه می دید که مشتری روی سرور شما 6 ترا بایت فایل آپلود کنه؟ در حالی که مصرف منابعش پایین باشه ولی 6 ترا فضا اشغال کنه.

parsdrive
March 21st, 2013, 11:06
شیوا هاست عزیز
پس شما اجازه می دید که مشتری روی سرور شما 6 ترا بایت فایل آپلود کنه؟ در حالی که مصرف منابعش پایین باشه ولی 6 ترا فضا اشغال کنه.

استفاده از هاست به منظور فضای بکاپ ممنوعه! شما به نظر خودت این استفاده منطقی از هاست نامحدوده؟ چنین کاربری رو فورا باید مسدود کرد و اکانتش حذف بشه:71:

par30webhost
March 21st, 2013, 11:10
استفاده از هاست به منظور فضای بکاپ ممنوعه! شما به نظر خودت این استفاده منطقی از هاست نامحدوده؟ چنین کاربری رو فورا باید مسدود کرد و اکانتش حذف بشه:71:
بکاپ چیه؟
بر فرض مثال کاربری معمولی 6 ترا عکس داره و دنبال هاست می گرده و پلن هاست نامحدود رو می بینه خب حالا می تونه از هاست نامحدود برا 6 ترا استفاده کنه؟ یا مسدود میشه به نظرتون؟

parsdrive
March 21st, 2013, 11:14
بکاپ چیه؟
بر فرض مثال کاربری معمولی 6 ترا عکس داره و دنبال هاست می گرده و پلن هاست نامحدود رو می بینه خب حالا می تونه از هاست نامحدود برا 6 ترا استفاده کنه؟ یا مسدود میشه به نظرتون؟

این میشه سایت اشتراک عکس وفایل و طبق قوانین ممنوعه:

پارس درايو: ثبت دامنه، میزبانی وب ابری، سرور مجازی، سرور اختصاصی، هاست رایگان، گواهینامه امنیتی اس اس ال » قوانین (http://www.parsdrive.ir/law.php)

هاست نامحدود یعنی شما بر فرض مثال 10 سایت دارید با مصرف نرمال و کاربردهای مختلف همه رو یکجا مدیریت می کنید بدون دغدغه نه اینکه سایت فایل شیرینگ راه بندازید. مشکل در این هست که بسیاری از کاربران ایران میخوان به زور بگن هاست به معنی نامحدود وجود نداره در صورتی که هاست نامحدود یعنی محدود نشده اید نه اینکه بفرمایید سرور برای شما. باید بدونید صد ها سایت دیگر هم در این سرور شریکند. این سوالات اصلا در انجمنی به نام وب هاستینگ تاک دات کام دیده نمیشه و برای همگی جا افتاده هست. اما در این انجمن به وفور دیده میشه.

par30webhost
March 21st, 2013, 11:18
این میشه سایت اشتراک عکس وفایل و طبق قوانین ممنوعه:

پارس درايو: ثبت دامنه، میزبانی وب ابری، سرور مجازی، سرور اختصاصی، هاست رایگان، گواهینامه امنیتی اس اس ال » قوانین (http://www.parsdrive.ir/law.php)

هاست نامحدود یعنی شما بر فرض مثال 10 سایت دارید با مصرف نرمال و کاربردهای مختلف همه رو یکجا مدیریت می کنید بدون دغدغه نه اینکه سایت فایل شیرینگ راه بندازید. مشکل در این هست که بسیاری از کاربران ایران میخوان به زور بگن هاست به معنی نامحدود وجود نداره در صورتی که هاست نامحدود یعنی محدود نشده اید نه اینکه بفرمایید سرور برای شما. باید بدونید صد ها سایت دیگر هم در این سرور شریکند. این سوالات اصلا در انجمنی به نام وب هاستینگ تاک دات کام دیده نمیشه و برای همگی جا افتاده هست. اما در این انجمن به وفور دیده میشه.
ممنون عزیز موافقم اینجام تو تاپیک این بنده خدا اسپم دادیم
ولی من گفتم اون سایت فرض کنید اصلا دامین نداره
فقط داره از فایلهاش نگهداری می کنه.
ولی بگذریم.

parsdrive
March 21st, 2013, 11:23
خوب این میشه استفاده از فضای بکاپ دیگه دوست عزیز!

shivahost
March 21st, 2013, 13:39
شیوا هاست عزیز

بله اجازه می دهیم به شرطی آپلود کردنش مثل پیوست کردن به فروم ها باشه! ( چند سال طول می کشه؟ )

یعنی یکی یکی پیوست کنه! نه اینکه لیچ کنه 6 ترابایت رو! در هاست اشتراکی معمولا max_upload_size داریم که دیگه نهایتش 8 مگ تنظیم میشود.

ضمنا میزبانی سایت عکس تفاوتی با هاست دانلود نداره.

parsdrive
March 21st, 2013, 13:42
بله اجازه می دهیم به شرطی آپلود کردنش مثل پیوست کردن به فروم ها باشه! ( چند سال طول می کشه؟ )

یعنی یکی یکی پیوست کنه! نه اینکه لیچ کنه 6 ترابایت رو! در هاست اشتراکی معمولا max_upload_size داریم که دیگه نهایتش 8 مگ تنظیم میشود.

ضمنا میزبانی سایت عکس تفاوتی با هاست دانلود نداره.

برای ما max upload size نامحدود هست. برای شما 8 مگابایت؟ یعنی فایل با حجم بیش از این رو کاربر نمی تونه آپ کنه؟!

shivahost
March 21st, 2013, 13:44
برای ما max upload size «امحدود هست. برای شما 8 مگابایت؟ یعنی فایل با حجم بیش از این رو کاربر نمی تونه آپ کنه؟!

معمولا کاربری که نیاز داره هماهنگ می کنه و وقتی ببینیم سو استفاده نیست براش باز می کنیم.

shivahost
March 21st, 2013, 13:46
بکاپ چیه؟

شما یکی از این کاربران معمولی ( سایت ها ) را مثال بزنید که 6 ترا عکس داشته باشه؟

Dr.Oxygen
March 21st, 2013, 13:46
برای ما max upload size «امحدود هست. برای شما 8 مگابایت؟ یعنی فایل با حجم بیش از این رو کاربر نمی تونه آپ کنه؟!
max upload size نامحدود روی هاست اشتراکی؟
عجب چیزایی می بینیم.
در این صورت باید به صورت جدی هاست های اشتراکی رو مانیتور کنید تا کسی سوء استفاده نکنه.

عباس88
March 21st, 2013, 14:05
دوستان اين تاپيك فوق العاده منحرف شده - من نظر سنجي گذاشته بودم همه جوابي ديدم به غير از نظر سنجي در مورد قيمت
از مدير اين انجمن خواهش مي كنم كه اين تاپيك را حذف كند

من فكر مي كردم اين انجمن جاي حرفه اي هاست

ولي حالا مي بينم....

:39::39::39:

hades_54
March 21st, 2013, 17:52
سلام
قیمت هر اکانت نامحدود توی برقیه هاستینگ ها 20 الی 45 هزار تومن است(کیفیت معمولی و رو به بالا)
ولی من پیشنهاد میکنم بالای 28 نرید

RayanDade
March 22nd, 2013, 01:43
نامحدود واقعی؟ ما 10 ترا بخوایم میدید؟
این مورد رو بحث سرش زیاد دیدیم که طرف تا مصرفش به 50 گیگ میرسه کنسل میشه و ... کلا فلسفه هاست نامحدود اشتباست. به قول دوستمون مگه هارد نامحدود داریم!
بکاپ هفتگی ؟ طرف 200 گیگ هارد داشته باشه شما چطوری بکاپ میگیرید؟!
بکاپ این کاربر خودش ممکنه 1 روز یا بیشتر روی سرور برای کامپایل فشار بیاره داداش!

گفته بودید سرور از انگلستان هست

داراي فناوري RAID جهت محافظت از اطلاعات روي هارد

انگلستان اگر از رداستیشن دارید و رید پیشفرض خود دیتاسنتر روی سرور شما سوار هست که توصیه میکنم همین الان سرور رو کنسل کنید

سرعت هارد های این دیتاسنتر به دلیل h200 بودن ریدشون بعد از اینکه فشار روی هار کمی بالا بره کاملا میتونم بگم کارکرد مفیدش از 100 میاد روی 20

به هر حال امیدواریم به وعده هاتون عمل کنید.

نظر بنده اینه که اگه بتونید واقعا به مواردی که اشاره کردید بدون تبصره های ....... عمل کنید خوبه و بنده شخصا برای شما آرزوی موفقیت میکنم

Dr.Oxygen
March 22nd, 2013, 01:45
نامحدود واقعی؟ ما 10 ترا بخوایم میدید؟
این مورد رو بحث سرش زیاد دیدیم که طرف تا مصرفش به 50 گیگ میرسه کنسل میشه و ... کلا فلسفه هاست نامحدود اشتباست. به قول دوستمون مگه هارد نامحدود داریم!
بکاپ هفتگی ؟ طرف 200 گیگ هارد داشته باشه شما چطوری بکاپ میگیرید؟!
بکاپ این کاربر خودش ممکنه 1 روز یا بیشتر روی سرور برای کامپایل فشار بیاره داداش!

گفته بودید سرور از انگلستان هست

انگلستان اگر از رداستیشن دارید و رید پیشفرض خود دیتاسنتر روی سرور شما سوار هست که توصیه میکنم همین الان سرور رو کنسل کنید

سرعت هارد های این دیتاسنتر به دلیل h200 بودن ریدشون بعد از اینکه فشار روی هار کمی بالا بره کاملا میتونم بگم کارکرد مفیدش از 100 میاد روی 20

به هر حال امیدواریم به وعده هاتون عمل کنید.

نظر بنده اینه که اگه بتونید واقعا به مواردی که اشاره کردید بدون تبصره های ....... عمل کنید خوبه و بنده شخصا برای شما آرزوی موفقیت میکنم
والا کلی بحث شده بهتره تو تاپیک این بنده خدا بیشتر کشش ندیم