PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده و طرحی نو در تجارت الکترونیک(خدماتی - بانکی)

aptimos
March 19th, 2013, 23:12
با سلام خدمت همه ی دوستان
چند ایده وطرح دارم که مکمل همدیگر هستند و چون سرمایشو نداشتم این تاپیک و زدم تا بتونم یه شریک خوب در صورت وجود برای خودم پیدا کنم.
به این صورت که ایده از من و سرمایه گذاری ازاون باشه.لازم به ذکر است که سرمایه ی لازم برای راه اندازی فاز اولیه در حدود20 تا 30 میلیون است.
برای اطمینان سرمایه گذار امکان سنجی طرح قبل از شروع طرح انجام می شودکه تمام هزینه های اولیه و سود دهی ان را مشخص می کند.با توجه به براورد خودم سود چند میلیونی داره.

با تشکر

shetab
March 20th, 2013, 02:08
سلام.من همیشه دنبال ایده های نو در تجارت الکترونیک بودم ولی تمرکز اصلی من بر روی هاستینگ هست. شرکت ما ثبت شده است و علاقه مندیم با شما مذاکره ای داشته باشیم. درحال حاضر چنین سرمایه ای در دست نداریم ولی اگر طرحتون توجیه خوبی داشته باشه جور کردنش کار سختی نیست.لطفا یه تماس بگیرید. شماره شرکت و رو گوشی خودم دایورت کردم.اگه به نتیجه ی نرسیدیم طرحتون محفوظ خواهد بود.با تشکر.

rezaonline.net
March 20th, 2013, 02:25
اگر ایده پولسازی باشه ، در زمینه برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم میتونم کمک کنم .
اما شما باید یه سری اطلاعات بدید ، لازم نیست ایده تون رو کامل بیان کنید بطور مثال بگید در زمینه پرداخت واسطه ، پیامک ، ایمیل ، دانلود و ...

majidisaloo1
March 20th, 2013, 02:30
لطفا شرایط و بر آورد ها رو برای من ارسال کنید

aptimos
March 20th, 2013, 21:36
لطفا شرایط و بر آورد ها رو برای من ارسال کنید

با سلام
شرایط اولیه اینه که ایده از من وسرمایه گذاری از شما باشه.براورد شخصی خودم از میزان هزینه ها حدود 20 الی 30 میلیون است در رابطه با میزان سود باید بگم که چند عامل سود ده وجود داره که با امکان سنجی طرح به صورت دقیق مشخص میشه.

aptimos
March 20th, 2013, 21:41
اگر ایده پولسازی باشه ، در زمینه برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم میتونم کمک کنم .
اما شما باید یه سری اطلاعات بدید ، لازم نیست ایده تون رو کامل بیان کنید بطور مثال بگید در زمینه پرداخت واسطه ، پیامک ، ایمیل ، دانلود و ...

با سلام خدمت شما
ببین دوست عزیز برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم یک بخش کاره.یک طرح احتیاج به مکان - ثبت شرکت - گرفتن مجوزها و ملزومات اولیه ی دیگه ای داره گه همه ی اینها هزینه بره و احتیاج به سرمایه داره چون خودم ندارم.

aptimos
March 20th, 2013, 23:08
سلام.من همیشه دنبال ایده های نو در تجارت الکترونیک بودم ولی تمرکز اصلی من بر روی هاستینگ هست. شرکت ما ثبت شده است و علاقه مندیم با شما مذاکره ای داشته باشیم. درحال حاضر چنین سرمایه ای در دست نداریم ولی اگر طرحتون توجیه خوبی داشته باشه جور کردنش کار سختی نیست.لطفا یه تماس بگیرید. شماره شرکت و رو گوشی خودم دایورت کردم.اگه به نتیجه ی نرسیدیم طرحتون محفوظ خواهد بود.با تشکر.
QUOTE=shetab]

با سلام خدمت شما
ببینیدبرای اینکه طرح توجیه خوبی داشته باشه باید امکان سنجی طرح صورت بگیره تا به طور دقیق هزینه ها و سود دهیش مشخص بشه.ولی با براوردی که خودم انجام دادم سوددهی خیلی خوبی داره.چون از چند قسمت تشکیل شده.یکی از این قسمتها ساختار کیف پول الکترونیک است وبقیه ی اجزا که مرتبط با اونه.

با تشکر

سلام.

من قبلا به به همچین طرحی فکر کردم. اگه اشتباه نکنم یه سیستم شبیه paypal و alertpay و اینا میخواهید راه بندازید. اولا باید ببینیم چه مزیتی می تونه نسبت به استفاده از اینترنت بانک ها و شبکه شتاب دشته باشه. دوما اینکه آیا اصلا مجوزشو میدن یا نه.

حتما خیلی های دیگه قبلا بهش فکر کردن.

اگه سیستم پرداخت واسطه مثل پارس پال و ... هست به خاطر اینه که برای گرفتن درگاه از بانک ها نیاز به داشتن شرکت یا جواز کسب یا نماد اعتماد هست که همه نمیتونن جور کنن.

با تشکر.

ببین دوست من سیستم کیف پول الکترونیک است که یک قسمتش شبیه paypal است.به طور کلی میخوام سیستم کیف پول الکترونیک و راه بندازم که احتیاج به مارچینت پرداخت داره و که علاوه بر پول برای فروش کالای دیجیتالی هم به کار میره.

یعنی یه چیزی شبیه به یکپارچگی بین paypal و ebay?
ما درگاه پرداخت ملت و داریم و قصد اضافه کردن پارسیان هم داریم ولی اسم شرکت ما میخوره نه فروشنده اصلی کالا. تو پارس پال هم همینطوره.

اگه فکر می کنید طرحتون از لحلظ قانونی امکان پذیره خواهش می کنم یه تماس تلفنی با من بگیرید اینجوری سخته.[/QUOTE]

ببینید من گفتم که از چند بخش تشکیل شده و سیستم به طور کلی یکپارچه عمل میکنه .از لحاظ قانونی هم مشکلی نداره تا اونجایی که میدونم.به طور کلی سیستم کیف پوله ولی یک قسمتش شبیه سیستم ebay با paypal است.

rezaonline.net
March 20th, 2013, 23:48
با سلام خدمت شما
ببین دوست عزیز برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم یک بخش کاره.یک طرح احتیاج به مکان - ثبت شرکت - گرفتن مجوزها و ملزومات اولیه ی دیگه ای داره گه همه ی اینها هزینه بره و احتیاج به سرمایه داره چون خودم ندارم.

من درگاه بانک ملی دارم ، برای بانک گردشگری هم اقدام کردم
ثبت شرکت و دنگ و فنگهاش نهایتا یک ماه زمانبره
سرمایه هم تا حدودی اگر بصورت شراکتی باشه میشه حساب کرد ، اما مساله اصلی تضمین هست که این پروژه ای که مد نظر دارید واقعا سودده هست یا فقط یک فرضیه است !
نمیدونم اگه الان بگم توضیحات بیشتری بدید شاید بد فکر کنید .
بهرحال منتظر نتیجه گیری آخرتون هستم

rezaonline.net
March 20th, 2013, 23:55
تقریبا دستگیرم شد .
چیزی که شما میخواهید راه بیاندازید یک شبه بانک اینترنتی هست ، که نیاز نباشه که برای ورود پول از درگاههای بانک ها استفاده بشه و به جای خروج پول به بانک ها ، برای خرید سرویس ها بعنوان یک شبه بانک از سیستم استفاده بشه .
همچین ایده ای خوبه
زرین پال تاحدی همینو پیاده کرده ، اگه مجوز بانک مرکزی باشه که عالی میشه .
فقط یک مساله میمونه ، چه جوری کسب در آمد میکنید؟
اگه حرف از درصد و کارمزد باشه ، کاربرا سراغ سیستم های سنتی بانک ها میرن مطمئناً

rodfile.ir
March 21st, 2013, 00:48
اگه مجوز بانک مرکزی باشه که عالی میشه .

اگه مجوز بانک باشه من می تونم هر مجوزی رو بگیرم

چند تا لینک گردن کلفت تو این کار سراغ دارم

rezaonline.net
March 21st, 2013, 01:12
باید ببینیم نظر aptimos چیه ؟
بهرحال ایده از ایشونه .
من به شخصه به پیاده سازی چنین سیستمی خوشبین نیستم چون ببینید اکثر بانک ها همینکارو میکنن همچنین درگاههای واسطه هم میتونن راحت چنین قابلیتی رو پیاده کنن

aptimos
March 21st, 2013, 01:16
با سلامی دوباره
شما چرا طرح و پیچیده می کنید.مبنای اصلی این طرح کیف پول الکترونیک است نه شعبه ای از بانک.

aptimos
March 22nd, 2013, 02:05
باید ببینیم نظر aptimos چیه ؟
بهرحال ایده از ایشونه .
من به شخصه به پیاده سازی چنین سیستمی خوشبین نیستم چون ببینید اکثر بانک ها همینکارو میکنن همچنین درگاههای واسطه هم میتونن راحت چنین قابلیتی رو پیاده کنن
مبنای اصلی این طرح کیف پول الکترونیک است نه شعبه ای از بانک.

aptimos
March 26th, 2013, 20:21
up..........

rezaonline.net
March 26th, 2013, 22:20
یه سوال ؟
سودی که این کیف پول مجازی داره برای سرویس دهنده چیه ؟

aptimos
March 26th, 2013, 22:24
یه سوال ؟
سودی که این کیف پول مجازی داره برای سرویس دهنده چیه ؟
ببین چندین مدل سود میشه دریافت کرد.یکی از این مدل دریافت سود از نقل و انتقال وجه دریافت کرد.

mirhendi
March 26th, 2013, 22:27
جور کردن سرمایه برای پروژه های بزورگ کار راحتیه
اگه مایل بودی با ای دی من تماسبگیر
mirhendi123

aptimos
March 27th, 2013, 15:10
جور کردن سرمایه برای پروژه های بزورگ کار راحتیه
اگه مایل بودی با ای دی من تماسبگیر
mirhendi123
با ایدی شما تماس گرفته می شود

aptimos
March 28th, 2013, 01:02
up....

aptimos
March 28th, 2013, 13:50
سرمایه گذاران محترم توجه داشته باشین که این ایده بعد از توافقات قانونی به طور کامل افشا می شود.

aptimos
March 30th, 2013, 02:13
تاییده ی طرح اینجانب از جناب دکتر امام وردی12180

aptimos
April 4th, 2013, 18:11
up..........

aptimos
April 18th, 2013, 15:28
up..................