PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای حل مشکل با سایت greengeeks.com

behnam289
March 19th, 2013, 20:53
با سلام

من چند روز تحقیق کردم در مورد یک هاستینگ با آپتایم بالا . و بعد سایت greengeeks.com را انتخاب کردم .به دلیل خواندن نظرات کاربراشون و ...
با ایران مشکلی نداشتند.

بعد از سفارش ، سفارش برگشت خورد و گفتند که نباید با ****** سفارش انجام بشه.
اما هزینه را بعد از 24 ساعت که قرار بود برگشت نزدند ! الان 4 روز گذشته . و در تیکت که زدم جواب دادند :

I am moving your ticket over to our refunds department and a GreenGeeks rep will contact you regarding this matter within the next 5 - 7 business days.
الان میگند که باید 5-7 روز کاری دیگه صبر کنم تا تازه جواب بدند :-?

این جا دوستان زیادی هستند که در این زمینه تجربه دارند ! خواهش میکنم من را راهنمایی کنید .
کدوم یکی از این هاست که من فکر میکنم :

1- کلا بیخیال پولم بشم!
2-باید صبر کنم . بلاخره واریز میشه .......
3- به کمک یک نفر نیازه که به من کمک کنه چون من نمیتونم باهاشون صحبت تلفنی بکنم

saber69
March 19th, 2013, 23:09
نباید با آی پی دیتا سنتر سفارش انجام بشه و مبلغ رو هم برگشت خواهند داد

واسه سفارش جدید من می تونم کمکتون کنم

behnam289
March 19th, 2013, 23:20
نباید با آی پی دیتا سنتر سفارش انجام بشه و مبلغ رو هم برگشت خواهند داد

واسه سفارش جدید من می تونم کمکتون کنم

واسه پی پال اگر من با ای پی ایران پرداخت کنم که حساب من مسدود میشه :39: مجبورم با چیز پی ان یا پ-روکسی وصل بشم.

شما از این سایت تا به حال خرید داشتید ؟ مطمئن هستند ؟100% پول را برگشت میزنند ؟
اما این طور من حدس میزنم بیشتر از 30 روز طولش بدند8-|

saber69
March 20th, 2013, 00:40
واسه پی پال اگر من با ای پی ایران پرداخت کنم که حساب من مسدود میشه :39: مجبورم با چیز پی ان یا پ-روکسی وصل بشم.

شما از این سایت تا به حال خرید داشتید ؟ مطمئن هستند ؟100% پول را برگشت میزنند ؟
اما این طور من حدس میزنم بیشتر از 30 روز طولش بدند8-|
مگه من گفتم با ای ایران خرید کن ؟
به احتمال خیلی زیاد ای پی پال و آدرس پی پال با هم متفاوته ، یا ip و ی پ ی ان شما مورد داره و سیستم های انتی فرود مثل مکس میند بهش حساسه
برگشت پول رو رو که در بالا بهتون گفتند انجام می دیم

behnam289
March 20th, 2013, 01:14
خوب دوست عزیز این سایت برای تایید سفارش تماس تلفنی میگیره . اون وقت من کشور را باید بزنم ایران.
اگر هم ایران باشه و ای پی من آمریکا باشه که دوباره ریجکت میکنند!

من الان از دوستان با تجربه خواهش میکنم اگر ممکنه من را راهنمایی کننند .
در مورد برگشت وجه داخل ایمیل گفتند 24 ساعت و 4 روز تا الان گذشته و تازه در تیکت گفتند 5-7 روز . دوستان یکی بیاد آمار این سایت را به من بده ببینم قید پولم را باید بزنم؟