PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در mysql

1Mizban
February 3rd, 2010, 18:31
سلام دوستان

یکی از مشتریان نمیدونم میخواد چی کار کنه رو فروشگاه سازش ، از محصولات یه فروشگاه بک اپ بگیره بیاره روی فروشگاه خودش ، ورزن ها یکیه
روی یه سرور دیگه انجام داده مشکل نداشته ولی روی سرور من مشکل داره و این ارور رو میده
کسی میدونه برای چیه ؟
راه حل چیه ؟

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') TYPE=InnoDB' at line 1 SQL query : CREATE TABLE SKH_system () TYPE=InnoDB

alborzhost
February 3rd, 2010, 19:36
یکی از مشتری های من هم این مشکل رو داره

table 'persianc_shop.ss_settings' doesn't exist sql query : Select settings_constant_name, settings_value from ss_settings

Fazaha
February 3rd, 2010, 20:00
سلام دوستان

یکی از مشتریان نمیدونم میخواد چی کار کنه رو فروشگاه سازش ، از محصولات یه فروشگاه بک اپ بگیره بیاره روی فروشگاه خودش ، ورزن ها یکیه
روی یه سرور دیگه انجام داده مشکل نداشته ولی روی سرور من مشکل داره و این ارور رو میده
کسی میدونه برای چیه ؟
راه حل چیه ؟

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') TYPE=InnoDB' at line 1 SQL query : CREATE TABLE SKH_system () TYPE=InnoDB

سلام ،

MySQLD Dump در سرور مبدا مشکل داشته با Edit کردن فایل .sqll می شه یک کارایی کرد!

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

یکی از مشتری های من هم این مشکل رو داره

سلام ،

دوست عزیز این جدول در دیتابیس شما پاک شده :
persianc_shop.ss_settings

1Mizban
February 3rd, 2010, 21:05
[QUOTE=Fazaha;73637]سلام ،

MySQLD Dump در سرور مبدا مشکل داشته با Edit کردن فایل .sqll می شه یک کارایی کرد!

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

سلام
ممنون
ولی اخه هر 2 تاش روی سرور خودمه
مشکل از این نیست ؟InnoDB