PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انحصار طلبی مخابرات !

dertgtr
March 18th, 2013, 19:38
سلام

دوستان بدون مقدمه : مخابرات اینترنت بنده رو مدتی پیش که از یک شرکت خصوصی خریده بودم بست ! یعنی کلا تخلیه کرد ! بدون کسب اجازه از بنده ( من هزیننه 10 هزار تومنی برای نصب به مخابرات داده بودم حق تخلیه رو اصلا نداشت ! ) و ... به بهانه فیبر نوری کردن خط تلفن بنده ( خط رو کاپو کرده ) ( من از سیم مسی برای خرید اینترنت adsl از یک شرکت خصوصی استفاده می کردم )

به مخابرات که مراجعه کردم میگن خطوط مسی دیگه تو قرن 21 جایی ندارن و به مرور کل خطوط مسی جمع میشه و همه فیبر نوری میشه از طرفی هم مخابران به شرکت های خصوصی اجازه دادن اینترنت روی بستر فیبر نوری رو نمیده !

یعنی یه انحصار طلبی محض !

اینترنت مخابرات هم که بدترین کیفیت رو داره اون هم با قیمت بالا !

از شرکت خصوصی قبلی اینترنت بسیار با کیفیت ارزون داشتم الان حتی نمی تونم یه وب گردی ساده رو انجام بدم

به نظر شما راهکار چیه ؟

- شکایت کنم ؟ به کجا ؟ اصلا شکایت از مخابرات فایده ای داره ؟
- بی خیال اینترنت بشم ؟!
- ... ؟

yassale
March 18th, 2013, 19:40
زورشون زیاده دیگه !!!

viasky
March 18th, 2013, 19:54
ما هم که مخابراتیم همینه....
حداقل یه زمانی نامحدود می داد خوب بود....
به نظر من روی وایمکس هم یکم فکر کنید...

Ja3er TVHost
March 18th, 2013, 20:12
شما بیکار شدی ؟

فردا میان خودتو جمع میکنه میخوای بری شکایت کنید ؟ :)

برو طرف وایمکس مبین نت

danitfk
March 18th, 2013, 21:06
وایمکس مبین نت (البته هزینش بالاست) :113:

dertgtr
March 19th, 2013, 04:00
زورشون زیاده دیگه !!!

یعنی با این حساب مخابرات به مرور می خواد همه کاربرهای شرکت های خصوصی رو به همین روش انحصاری مجبور به خرید از مخابرات بکنه ؟! بدترین کیفیت رو داره مخابرات با هزینه وحشتناک بالا !

tizparvaz
March 19th, 2013, 04:04
یعنی با این حساب مخابرات به مرور می خواد همه کاربرهای شرکت های خصوصی رو به همین روش انحصاری مجبور به خرید از مخابرات بکنه ؟! بدترین کیفیت رو داره مخابرات با هزینه وحشتناک بالا !
مردم هیچ گونه حقی برای کسب درآمد ندارن شما هنوز اینرو نمیدونی ؟ بلاخره اینترنت هم یک راه کسب درآمد برای 100 ها شرکت آی اس پی و هزاران نماینده فروشه

dertgtr
March 19th, 2013, 04:04
ما هم که مخابراتیم همینه....
حداقل یه زمانی نامحدود می داد خوب بود....
به نظر من روی وایمکس هم یکم فکر کنید...

تو تبلیغات دیدم رایتل نامحدود رو به قیمت ماهی 50 تومن میده .
کسی از رایتل گرفته ؟ کیفیتش چطوره ؟

dertgtr
March 19th, 2013, 04:08
مردم هیچ گونه حقی برای کسب درآمد ندارن شما هنوز اینرو نمیدونی ؟ بلاخره اینترنت هم یک راه کسب درآمد برای 100 ها شرکت آی اس پی و هزاران نماینده فروشه

نه قضیه فروش سکه به قیمت کارشناسی نشده به قول خود رئیس بانک مرکزی و قضیه فروش میوه شب عید از طرف خود دولت به قیمت کارشناسی نشده و ... نشون داده این دولت فقط به فکر پر کردن جیب خودش هست و بس ولی تا کی باید مثل گوسفند سرمون رو پایین بندازیم ؟!
رفتم مخابرات بگم چرا نت منو قطع کردید رئیس خراب شدش با اون قیافه کریهش میگه همینه که هست !

mohsen12
March 19th, 2013, 04:10
هزینه اینترنت مخابرات بالاست ؟!
الان 512 نامحدود ماهی 25 تومان یعنی جایی ارزون تر است ؟! یا منظور شما از نظر هزینه ای که برای کیفیت میدید ؟

dertgtr
March 19th, 2013, 04:14
هزینه اینترنت مخابرات بالاست ؟!
الان 512 نامحدود ماهی 25 تومان یعنی جایی ارزون تر است ؟! یا منظور شما از نظر هزینه ای که برای کیفیت میدید ؟

طرح نامحدود همه استان ها عرضه نمیشه . تو استان ما کیسه دوخته مخابرات ! خوش به حال شما که لااقل می تونید به این قیمت خرید کنید.
با سیستم netbill پهنای باند رو 4 برابر محاسبه می کنه یه صفحه ساده وب رو که باز می کنم 2 مگ پهنای باند کم می کنه ! هم گرون میده پهنای باند رو تو استان ما و هم نامحدود ارائه نمی کنه

ehsan_296
March 19th, 2013, 05:00
کدو شهرید؟

madvps
March 19th, 2013, 11:23
به نظرم به وایمکس رو بیارید بهتر باشه حالا یا ایرانسل یا مبین نت . ولی نمیدونم این وسط یکی میگه ایرانسل بهتره یکی هم میگه مبین نت حالا راست و دروغ نمیدونم ولی در کل مخابرات هم به صرفه نیست نامحدود که میده اون کیفیت که باید رو نداره! در طول ماه هم هر بار به یه مناسبت قطعه که کسی هم جوابگو نیست ! پشتیبانی هم در حد تیم مالدیو تو مقدماتی جام 98 که 17 تا خورد هستش :71: زنگ زدم به پشتیبانی میگم ساعت 1 تا 8 رایگان هست میگه نه مگه میشه رایگان باشه؟!:78: مملکته داریم !! :71:

danitfk
March 19th, 2013, 11:26
به نظرم به وایمکس رو بیارید بهتر باشه حالا یا ایرانسل یا مبین نت . ولی نمیدونم این وسط یکی میگه ایرانسل بهتره یکی هم میگه مبین نت حالا راست و دروغ نمیدونم ولی در کل مخابرات هم به صرفه نیست نامحدود که میده اون کیفیت که باید رو نداره! در طول ماه هم هر بار به یه مناسبت قطعه که کسی هم جوابگو نیست ! پشتیبانی هم در حد تیم مالدیو تو مقدماتی جام 98 که 17 تا خورد هستش :71: زنگ زدم به پشتیبانی میگم ساعت 1 تا 8 رایگان هست میگه نه مگه میشه رایگان باشه؟!:78: مملکته داریم !! :71:

مملکت قانون داره !!

مگه میشه رایگان باشه !؟

dertgtr
March 20th, 2013, 03:03

ممنون از راهنمایی شما . به نظر شما طرح نامحدود وایمکس مبین نت کیفیت خوبی داره یا نامحدود وایمکس ایران سل ؟ البته رایتل هم یه طرح نامحدود اخیرا گذاشته به قیمت ماهانه 50 تومن