PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عاقبت غرور بیش از حد ایران مارکت!

delta
February 3rd, 2010, 09:35
اعتراض تعدادی از فروشندگان و تبلیغ کنندگان به ایران مارکت سنتر
طی ماه های گذشته شرکت ایران مارکت سنتر که یکی از ارائه دهندگان خدمات خرید پستی می باشد بدون اطلاع قبلی حق دسترسی بعضی از فروشندگان و تبلیغ کنندگان به سایت خود را قطع نموده است وبه ایمیل ها و تماس های این افراد پاسخ مناسبی را ارائه نمی نمایند . این قطع دسترسی در حالی رخ داده است که اغلب این فروشندگان مبالغ هنگفتی در حساب خود نزد ایران مارکت دارند و دیگر استرداد این مبلغ بستگی به تصمیمات مدیران ارشد ایران مارکت دارد که چه زمانی تسویه کنند . اغلب این فروشندگان امکان حضور فیزیکی در دفتر تهران ایران مارکت برای حل مشکل خود ندارند . و به مراجع ذیصلاح مراجعه و شکایت خود را تسلیم کرده اند . به نظر می رسد به خاطر این شکایت ها دادستانی دستور فیلتر سایت های ایران مارکت را تا اطلاع ثانوی صادر کرده است .
به امید روزی که ارائه دهندگان چنین سرویس هایی به حقوق قانونی فروشندگان احترام بگذارند
-------------------------------------------
اینم سرنوشت کسی که وقتی زنگ میزدی خودش رو از همه سیستمها بالاتر میدونست و اینقدر پولدار شده بودند که دیگه از کار اصلیشون فاصله گرفته بودند!

nswir
February 3rd, 2010, 09:38
ولی این خبر قدیمیه والان سایتاش صحیح و سالمه !

delta
February 3rd, 2010, 09:39
آره میدونم. نوشتم بدونید دلیل اصلیش چی بوده واسه تعطیلیش.. پول ملت رو کشیده بالا

h_zaman06
February 3rd, 2010, 10:35
هر چند به همین خبر هم نمیشه زیاد استناد کرد ... اما .. کی بود می گفت به خاطر فیلتر شدن ... چند نفر از خوردن نون حلال افتادن ;)

ظاهرا زیادی حلال بوده ...

Sajad
February 3rd, 2010, 11:42
یه تاپیک تکراری دیگر !!!!
عزیزان من شما میدونی این ایمیل رو کی زده ؟ اصلا خوندی ؟ تو بحث قبلی بودی اصلا ؟
عجب اوضاعی شده ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!

delta
February 3rd, 2010, 12:00
یه تاپیک تکراری دیگر !!!!
عزیزان من شما میدونی این ایمیل رو کی زده ؟ اصلا خوندی ؟ تو بحث قبلی بودی اصلا ؟
عجب اوضاعی شده ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!

سجاد جان بحث قبلی بودم. آنجا دلیلش رو چیز دیگری زده بودند.انجا تازه بسته بودند سایت رو دلیلش رو هنوز نمیدونستند و گفتند از کنترل پست خارج شده.اما حالا دلیلش لو رفته که شکایت زیاد شده و... ایمیلشم از طرف یک فروشگاه معتبر از خود همین ایران مارکت بوده فکر کنم.الان جیمیل باز نمیشه بعد میارم از کی بوده. سایتشم هست.
درضمن من مثل بقیه نیستم ناراحت بشم. اگر تاپیک مشکلی داره بزن پاکش کن داداش :-*

Arashdn
February 3rd, 2010, 14:59
خب به نظر شما با کجا کار کنیم بهتره و کارش درسته؟

delta
February 3rd, 2010, 17:17
من رو پارس پیک هستم. باور کنید یا نه حتی از بدهی فروشگاه هم بعضی مواقع میگزرند میریزند حساب مشتری. مثلا ماه قبل 200 فروش داشتم و 7 تومان بدهی فروشگاهم بود که باید کم میکردند.اما نکردند و به جای 193 تومان 200 واریز کردند.. واقعا تشکر میکنم از این جور سرویس دهنده ها که آدماشم با خدا هستند. قیمتش با 50 تومان میتونی قرارداد بندی. برعکس ایران مارکت 150 تومانی!

Kambiz
February 3rd, 2010, 17:57
من رو پارس پیک هستم. باور کنید یا نه حتی از بدهی فروشگاه هم بعضی مواقع میگزرند میریزند حساب مشتری. مثلا ماه قبل 200 فروش داشتم و 7 تومان بدهی فروشگاهم بود که باید کم میکردند.اما نکردند و به جای 193 تومان 200 واریز کردند.. واقعا تشکر میکنم از این جور سرویس دهنده ها که آدماشم با خدا هستند. قیمتش با 50 تومان میتونی قرارداد بندی. برعکس ایران مارکت 150 تومانی!

پارس پیک واقعا داره خودشو به خوبی جایگزین می کنه و می خواد اولین تو ایران باشه

پ.ن : دلتا جان تو یاهو پی ام بده کارت دارم
فوری

goldstar
February 3rd, 2010, 18:02
فرستنده هم خوبه و کارشون درسته.

Arashdn
February 3rd, 2010, 19:42
بالاخره فرستنده یا پارس پیک؟