PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ست کردن دامنه روی vps

p3ym4n
February 3rd, 2010, 00:59
سلام ،
من یک vps گرفتم با این مشخصات (windows 2003 20gig , 512) بعد از راه اندازی iis و dns الان چهره سایت به اینجا رسیده که سایت بالا می یاد و لی فقط ارور و کد نشون میده البته نه من دانش مدیریت سرور رو دارم نه طراحم ، این ip سرور رو که وارد کنید یه چیزایی نشون میده http://68.71.131.29 dns درست کانفیگور نشده ، و اینکه اینم طرحیه که سایت باید باشه http://www.rapshenas.com البته اینجام سایت با ارور هست اما معلومه چی به چیه .
در واقع ما اومدیم cms php fusion 7 رو دستکاری کردیم و اول برای سایت یک هاست اشتراکی گرفته بودیم اما چون برای my sql نیاز به تریگر کردن داشت و هاست اجازه super privilege رو به ما نمی داد ما مجبورن سر از vps در آوردیم .
دوستان کسی اگه بتونه کمک کنه ممنون میشم.

LoveLife
February 3rd, 2010, 01:47
الان دقیقا مشکل چی هست ؟ معذرت بنده خوب متوجه نشدم
بهتر بود لینوکس می گرفتید !

p3ym4n
February 3rd, 2010, 12:00
متاسفانه بعلت نداشتن اطلاعات نرفتم سراغ لینوکس ، الان می خوام بدونم کجای کار کانفیگ ایراد داره ، اگه از این اطلاعات جامع من معلوم نیست می خواید یوزر پس بدم خودتون چک کنید.

sadegh
February 3rd, 2010, 12:12
php fusion 7 به زبان PHP هست ویندوز از php پشتیبانی نمی کنه
برو همون مجازی لینوکس بگیر
خواستی پ .خ بده

p3ym4n
February 3rd, 2010, 12:39
می دونم ، اما چرا نمی شه php رو روی ویندوز ران کرد؟ ما الان داریم از xamp استفاده می کنیم .
اطلاعات رو فرستادم.

LoveLife
February 3rd, 2010, 13:19
دوست عزیز ! استفاده از Xamp یه چیز غیر عادیه !
کسی استفاده نمی کنه !
به صورت استاندارد

p3ym4n
February 3rd, 2010, 13:50
خوب منم خیلی راغبم که از پلسک استفاده کنم ، اما نصب نمی شه متاسفانه ، آخرای کار یه اینترنال ارور میده ، منم گشتم مطلب زیادی راجع به اروره دستگیرم نشد . xamp هم طراحم گفت فعلن داره کار می کنه با همین پیش بریم .

Arashdn
February 3rd, 2010, 15:03
زامپ بره یه سایت شخصی خوبه

ولی بره کارای حرفه ای حتما باید Helm یا Plesk نصب کنید

packsaft
February 3rd, 2010, 15:11
اولا که میشه خود آپاچی رو البته نسخه ویندوزیش رو از سایت خودش گرفت نصب کرد بعدشم php رو میشه بهش اضافه کرد

پس فایل های پی اچ پی رو ویندوز اجرا میشن

بدون استفاده از wamp یا xamp یا ...

سایتتون رو دیدم آی پی هم که دان بود

حالا مشکلتون چیه دقیق بفرمایید

p3ym4n
February 3rd, 2010, 16:36
من نمی دونم کجای کانفیگور کار ایراد داره از iis هست یا dns ایراد داره . و چون اطلاعات ندارم نمی دونم اینها که نوشتم کافی هست یا نه؟

packsaft
February 3rd, 2010, 17:09
شما موتور پی اچ پی رو درست نصب یا کانفیگ نکردین