PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه گرفتن درگاه بانک ملت یا پاسارگاد

vpsiran
March 17th, 2013, 22:22
سلام

دوستان ممنون میشم یکی بزرگواری کنه مراحل گرفتن درگاه بانک رو بگه و اینکه الان کدوم بانک راحتتر درگاه رو میدن؟کلا چه چیزهایی نیاز هستش؟

با تشکر

ertebat7
March 17th, 2013, 22:25
برای بانک ملت از سایت به پرداخت بایستی اقدام کنید
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com)

vpsiran
March 17th, 2013, 22:45
یعنی بانک ملت راحتتر درگاه میده الان؟

milad221
March 17th, 2013, 23:32
اقا به یوزرت ها بگو برن کارت به کارت کنن واست ولی درگاه از ملت نگیر اینقدر داغونه اصلا ارزش نداره اصلا شما بگو یک میلیارد بهت میخوان بدن از ملت استفاده کنی بگو نه داغون ترین درگاه ایران = ملت

shazo
March 17th, 2013, 23:34
الان دیگه برای ثبت درگاه همه ای بانک ها می گن باید enamad باشه و هم ثبت شرکت..؟

networkgostar
March 17th, 2013, 23:40
هر موقع ای نماد گرفتی برو پی درگاه گرفتن.....

من قبلا از تموم بانکها گرفتم :( اما الان گریه یوزر رو در میارن که بدن

ToooPDL
March 17th, 2013, 23:41
من پارسال از سایت بانک ملت درخواست درگاه دادم ( دیگه به دلایلی پیگیر نشدم )
یه ماه پیش زنگ زدن گفتن بیا بانک برای کارهای درگاه برات انجام بدیم
گفتم مدارک چی بیارم؟ طرف گفت هرچی داری بیار ، هرچی هم نداشتی اشکال نداره خودمون راه میندازیم :71:

جالبه. کار به جایی رسیده منت کشی میکنن..
رفتم پیش رئیس بانک. بهم میگه حسین زاده شمایی؟؟! ما 2روزه دنبالتیم

در این حدّ :))

sniper000man
March 17th, 2013, 23:51
اقا به یوزرت ها بگو برن کارت به کارت کنن واست ولی درگاه از ملت نگیر اینقدر داغونه اصلا ارزش نداره اصلا شما بگو یک میلیارد بهت میخوان بدن از ملت استفاده کنی بگو نه داغون ترین درگاه ایران = ملت

با سلام رو چه حسابی میگین

دوست عزیز بانک ملت راحترینه
از طریق سایت خود بانک ثبت نام میکنی بعد یه شماره پیگیری میده با مدارک و شماره پیگری میبری بانک بانک تایید میکنه میزنه به پرداخت اونجا هم سایتت برسی می کنن بعد تایید فرم قرار داد براتون میل میشه که 12 صفحه هستش بعد از اون دوتا پرینت میگری 24 تا صفحه بعد همه صفحات امضا میکنی فورم به صورت پر شده براتون سند میشه بعدبا پست پیشتاز میفرستی به پرداخت بعد فرداش برات میفرستن بعد دیگه بقیه کار باخودته
یکی دو هفته پیش گرفتم
با تشکر نماد اعتماد التکرونیکم نمیخواد

leonr2
March 18th, 2013, 12:29
من پارسال از سایت بانک ملت درخواست درگاه دادم ( دیگه به دلایلی پیگیر نشدم )
یه ماه پیش زنگ زدن گفتن بیا بانک برای کارهای درگاه برات انجام بدیم
گفتم مدارک چی بیارم؟ طرف گفت هرچی داری بیار ، هرچی هم نداشتی اشکال نداره خودمون راه میندازیم :71:

جالبه. کار به جایی رسیده منت کشی میکنن..
رفتم پیش رئیس بانک. بهم میگه حسین زاده شمایی؟؟! ما 2روزه دنبالتیم

در این حدّ :))

منم این اتفاق افتاده برام تو 6 ماه اخیر 4 بار زنگ زدن گفتن بیا درگاه بدیم بهت.
به خاطر کیفیت استثنایی درگاه ملت اصلا نرفتم دنبالش :|

DVBBaz
March 18th, 2013, 15:52
پاسارگاد عالی عمل می کنه ...
از طریق سایت تجارت الکترونیک پاسارگاد در خواست بدید خیلی سریع پیگیری می کنن ...
راه اندازیش برای ما 3 روز زمان برد ..

nginxweb
March 18th, 2013, 16:19
اگر دنبال دریافت بدون enamad هستید در حال حاضر فقط پارسیان میتونید بگیرید که نیازی به نماد ندارد :113:

mailgenral
March 18th, 2013, 17:06
جدیدا که من شرایط بانک ملت و پاسارگادو نگاه کردم
enamad اجباری واسه گرفتنش نیست:بدون enamad هم بهتون درگاه میدن

bamba
March 18th, 2013, 22:58
سلام یکماه پیش برای درگاه بانک ملت اقدام کردم یه فرمتو سایتشون بود نوشته بود پرینت بگیرید ببرید نزدیکترین شعبه ، داخل فرم یه قسمتش نوشته بود enamad دارد - ندارد ولی چیزی در مورد اجباری بود نماد اعتماد ننوشته ود
ما هم رفتیم شعبه غیر از این فرم یه فرم دیگه هم اونجا پر کردم یه شماره حساب ملت هم خواستند بعد گفتند برید باهاتون تماس می گیرن دیگه خبری نشد