PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ddos (جلوگیری از ارسال پکت بالا به سرور )؟

mobinhost.david@gmail.com
March 16th, 2013, 08:51
سلام به یکی از مشتریانم یک سرور لینوکسی دادم و امروز دچار دی دیاس شده و سی پی یو تا 90 % درگیر می کرد

من ای پی رو خاموش کردم و با توجه به اینکه این ایپی در روتر میروتیک ادد بود هنوز کلی پکت هست که ارسال میشه به روتر و باعث از کار افتادن رو تر و در نتیجه
ایجاد مشکل برای سایر وی پی اس ها

کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه

چه کار کنم که روتر میکروتیک رو درگیر نکنه . خیلی مهم هست

RoobinaServer
March 16th, 2013, 08:55
سلام به یکی از مشتریانم یک سرور لینوکسی دادم و امروز دچار دی دیاس شده و سی پی یو تا 90 % درگیر می کرد

من ای پی رو خاموش کردم و با توجه به اینکه این ایپی در روتر میروتیک ادد بود هنوز کلی پکت هست که ارسال میشه به روتر و باعث از کار افتادن رو تر و در نتیجه
ایجاد مشکل برای سایر وی پی اس ها

کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه

چه کار کنم که روتر میکروتیک رو درگیر نکنه . خیلی مهم هست

با سلام

باید روتر میکروتیک شما کانفیگ بشه و آیپی کسی که داره میزنه دراپ بشه اینجوری هم خودتان از دیداس نجات پیدا میکنید هم مشتریتون. (وقتی از سمت میکروتیک دراپ بشه دیگه سمت مشتری هم نمیره)

یا حق

March 16th, 2013, 09:04
دوست عزیز من داخل میکروتیک قدری دست کاری کردم در فایروال

اینقدر زیاد پکت میاد که مصرف سی پی یو رو میبره بالا سایر سرویس ها رو هم به مشکل کشیده

شما میشه دقیق توضیح بدی من الان چی کار کنم .
داخل کانکشن فایروال نشان میده از چند ای پی هست و روی این پورت میزنن
11896

RoobinaServer
March 16th, 2013, 09:11
دوست عزیز من داخل میکروتیک قدری دست کاری کردم در فایروال

اینقدر زیاد پکت میاد که مصرف سی پی یو رو میبره بالا سایر سرویس ها رو هم به مشکل کشیده

شما میشه دقیق توضیح بدی من الان چی کار کنم .
داخل کانکشن فایروال نشان میده از چند ای پی هست و روی این پورت میزنن
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f55/11896-ddos-%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DA%A9%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%9F-ddos-png

یک آموزش :

نحوه ی بلاک کردن ای پی در سرور میکروتیک (http://www.forum.persianadmins.ir/showthread.php?24415-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%A9-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%AA%DB%8C%DA%A9)

اگر نتوانستید با هزینه براتون انجام میشه.

مشخصات در سایت تیکت میکنید براتون کانفیگ میشه در این مورد دیداس این آیپی و این شخص.

روبینا سرور برترین در خدمات سرور - پشتیبانی (http://www.Roobinaserver.ir/client)

یا حق

March 16th, 2013, 09:15
ببینید من حتی ای پی که در دی داس میشه رو هم از میکروتیک دیلیت کردم که از روتر نگذره .
چون اینجوری وقتی خاموش باشه دیگه دردسری هم نداره
الان من میخام هیچ پکتی وارد میکروتیک نشه

March 16th, 2013, 09:29
دوست عزیز من تیکت دادم اطلاعات رو . لطف می کنی مشکل رو بررسی کنی

اگر امکان تماس هست شماره بدین ممنون میشم

RoobinaServer
March 16th, 2013, 09:31
دوست عزیز من تیکت دادم اطلاعات رو . لطف می کنی مشکل رو بررسی کنی

اگر امکان تماس هست شماره بدین ممنون میشم

شماره تماس پشتیبانی در سایت هست عزیز ولی تلفنی کاری انجام نمیشه چون مشخص نیست کسی که پشت تلفن هست چه کسی هست.

تیکت پاسخ میدیم به شما نگران نباشید با هر تیکت به واحد های فنی اطلاع رسانی پیامکی میشه و در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده میشه.

یا حق