PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تو رو خدا کمکککککککک

host-fa
March 15th, 2013, 15:45
سلام
تو رو خدا کمکم کنید من دستم خورد دایرکتوری public_html رو پاک کردم حالا چی کار کنم یکی کمکم کنه هزینه هم داشته باشه میدم فقط تو رو خدا یکی سریعتر کمک کنه در ضمن بک آپ هم دارم از سایتم همین صبح بود

host-fa
March 15th, 2013, 15:46
uppppppppp

host-fa
March 15th, 2013, 15:50
یکی کمک کنه دیگههههههههه

hack2hacker
March 15th, 2013, 15:52
به هاستینگ بگید بک اپ کنه

host-fa
March 15th, 2013, 15:54
جان ؟

majidisaloo1
March 15th, 2013, 15:55
بک اپ رو ریتستور کنید
چرا داد و بیداد راه انداختی؟

host-fa
March 15th, 2013, 15:57
اولا بک آپ رو کجا ریستو کنم وقتی public_html نیتسش ثانیا شما مسئول انجمن هستی ؟

clickchat
March 15th, 2013, 15:59
برای شما انجام خواهیم داد در کمترین زمان با کمترین هزینه

host-fa
March 15th, 2013, 16:03
پ خ کردم جوابتو آمل هاست جان

majidisaloo1
March 15th, 2013, 16:14
اولا بک آپ رو کجا ریستو کنم وقتی public_html نیتسش ثانیا شما مسئول انجمن هستی ؟

بهتره کمی نوع صحبتتون رو درست کنید
حد اقل یعنی دیگه هیچی نبشه 2 برابر شما تجربه داریم (فکر میکنم 300 برابر هم بیشتر باشه)
شما که بک اپ میگیرید داخل رت میگیره و توی public_html نمیره این اولا ث
و اگر هم دسترسی به ssh دارید کپی کنید توی روت سرور و کلا اکانت رو ریستارت کنید
به کمدیر سرورتون بک آپ رو بدهید تا براتون انجام بدهد

host-fa
March 15th, 2013, 16:25
بهتره کمی نوع صحبتتون رو درست کنید
حد اقل یعنی دیگه هیچی نبشه 2 برابر شما تجربه داریم (فکر میکنم 300 برابر هم بیشتر باشه)
شما که بک اپ میگیرید داخل رت میگیره و توی public_html نمیره این اولا ث
و اگر هم دسترسی به ssh دارید کپی کنید توی روت سرور و کلا اکانت رو ریستارت کنید
به کمدیر سرورتون بک آپ رو بدهید تا براتون انجام بدهد

والا ما که بی احترامی چیزی به شما نکردیم شما فرمودید دادو بیداد را نینداز ،بعدشم یکی داره حل می کنه از شما هم ممنون

napster
March 15th, 2013, 16:33
والا ما که بی احترامی چیزی به شما نکردیم شما فرمودید دادو بیداد را نینداز ،بعدشم یکی داره حل می کنه از شما هم ممنون

یه سوال،شما با این سطح اطلاعاتت پس ماجرای امضات چیه ؟یه بدبخت اگه به امضات گول بخوره که کارش ساختس

host-fa
March 15th, 2013, 16:49
:d نه عزیز جون بنده خودم ادمین سرور هستم ، از امضا هم که میگید معلومه ، این مشکل من که گفتم همینطوری سرم رو ننداختم پایین که بیام تو انجمن دادوبیداد کنم ،یه ساعته دارم ور می رم باهاش نمیشه واسه خاطر همین اومدم اینجا.در مورد این که عرض کردین هر کی از ما بخره کارش ساختس نه خیر مشتری هامون از ما خیلی هم راضی هستند اگه می خواید آدرس و ایمیلشون رو بدم بپرسید

TARIMEHR
March 15th, 2013, 16:58
:d نه عزیز جون بنده خودم ادمین سرور هستم ، از امضا هم که میگید معلومه ، این مشکل من که گفتم همینطوری سرم رو ننداختم پایین که بیام تو انجمن دادوبیداد کنم ،یه ساعته دارم ور می رم باهاش نمیشه واسه خاطر همین اومدم اینجا.در مورد این که عرض کردین هر کی از ما بخره کارش ساختس نه خیر مشتری هامون از ما خیلی هم راضی هستند اگه می خواید آدرس و ایمیلشون رو بدم بپرسید

ادمین محترم قصد داشتین معلومات کاربرای وب هاستینگ تاک رو سنجش کنین؟
اگر بکاپی که امروز گرفتین هم درون public_html بود و کل پابلیک حذف شد چاره ای ندارین جز اینکه بکاپ روز قبل رو ریستور کنین

اگر بکاپ ندارین که بشینین مجددا سایت بزنین

host-fa
March 15th, 2013, 17:06
یه مشکل بدتر سرور داون شده ، نه خیر قصد سنجش اطلاعات افراد رو هم نداشتم.

RoobinaServer
March 15th, 2013, 17:21
یه مشکل بدتر سرور داون شده ، نه خیر قصد سنجش اطلاعات افراد رو هم نداشتم.

دکمه پاور سرور را بزنید روشن بشه سرور :-| (مشتریهای راضیتون هم که گفتید راضی هستند رو همین سروری هستند که الان دان شده ؟)

عزیز باید از مدیر سرورتون بپرسید چرا دان شده سروری که به شما دادند از دوستان وب هاستینگ که کاری بر نمیاد.

عجب

یا حق

vp_server
March 15th, 2013, 17:43
شما هنوز اطلاعات اولیه در زمینه هاستینگ رو ندارید!!
بعد ادمین سرور هستید!
مشتری ها راضی هستن!
خدا به داد مشتری های برسه :|

host-fa
March 15th, 2013, 17:50
دکمه پاور سرور را بزنید روشن بشه سرور :-| (مشتریهای راضیتون هم که گفتید راضی هستند رو همین سروری هستند که الان دان شده ؟)

عزیز باید از مدیر سرورتون بپرسید چرا دان شده سروری که به شما دادند از دوستان وب هاستینگ که کاری بر نمیاد.

عجب

یا حق

روشن نمیشه هنگ کرده از همه راه ریستارت و روشن و خاموش می کنم ، نمیشه که نمیشه.احتمال داره از دیتاسنتر خاموشش کرده باشن.در مورد جمله ی دومتون ، خب برای هر فردی که به افراد هاست میده احتمال داره سرورش داون بشه یا کلا خراب بشه که طبیعیه تو این فرصت هم که مشتری باید ناراضی باشه دیگه. در مورد سوم هم عزیز دلم گفته که ادمین سرور خودم هستم ، مشکل اصلی من پاک شدن پوشه public_Html بود که درست نمیشد ، اصلا بحث رو دارید اینطوری گندش می کنید.

host-fa
March 15th, 2013, 17:52
شما هنوز اطلاعات اولیه در زمینه هاستینگ رو ندارید!!
بعد ادمین سرور هستید!
مشتری ها راضی هستن!
خدا به داد مشتری های برسه :|

جسارت نباشه ها شما یه سوال بپرس بنده جوابتون رو بدم بلد هم نبودم می گم بلد نیستم ، بله ادمین سرور هستم ، شما به مشتری ها کاری نداشته باشین خودم جوابگوی اونا هستم.ممنون

majidisaloo1
March 15th, 2013, 18:22
ادمین سرور مجازی؟

hpnn.wm
March 15th, 2013, 18:36
اقا اشتباه کردند!!!
چه خبره!!!
دوستان خوبه یه سوال پرسیدند
خوب مشکلی نداره اگر هم مدیر هاست یا سرور مجازی هستند الان یه مقدار به
اطلاعاتشون اضافه شد که از این به بعد به مشکل بر نخورند
امیدوارم که ایشون هم از این بعد از تجربه و دانش کافی به کارشون ادامه بدند

sarwhost
March 15th, 2013, 18:47
اقا اشتباه کردند!!!
چه خبره!!!
دوستان خوبه یه سوال پرسیدند
خوب مشکلی نداره اگر هم مدیر هاست یا سرور مجازی هستند الان یه مقدار به
اطلاعاتشون اضافه شد که از این به بعد به مشکل بر نخورند
امیدوارم که ایشون هم از این بعد از تجربه و دانش کافی به کارشون ادامه بدند
دقیقا حرف شما تائید میشه
اینانجمن نه دادسراست نه ماها قاضی یکی رو به توپ ببندیم دیگه باید ضایش کنیم

host-fa
March 15th, 2013, 18:54
از شما دوستان عزیز تشکر می کنم ، ای کاش بقیه هم همین طوری بودن !

RoobinaServer
March 15th, 2013, 19:05
روشن نمیشه هنگ کرده از همه راه ریستارت و روشن و خاموش می کنم ، نمیشه که نمیشه.احتمال داره از دیتاسنتر خاموشش کرده باشن.در مورد جمله ی دومتون ، خب برای هر فردی که به افراد هاست میده احتمال داره سرورش داون بشه یا کلا خراب بشه که طبیعیه تو این فرصت هم که مشتری باید ناراضی باشه دیگه. در مورد سوم هم عزیز دلم گفته که ادمین سرور خودم هستم ، مشکل اصلی من پاک شدن پوشه public_Html بود که درست نمیشد ، اصلا بحث رو دارید اینطوری گندش می کنید.

سرورتون سرور مجازی هست یا اختصاصی عزیز ؟

بنده که میگم مدیر سرور یعنی عامل اصلی که براتون تهیه میکند.

اما خب میگید دیتاسنتر یعنی سرور اختصاصی دارید ؟ به دیتاسنتر تیکت زدید ؟ پیشنهاد میکنم اگر اختصاصی هست و تیکت نزدید سریع بزنید چون فردا و پس فردا دیتاسنتر ها تعطیل هستند و واحد فنی نیست و فقط یک پاسخگوی معمولی دارند بعضی دیتاسنتر ها در این دو روز

یا حق

host-fa
March 15th, 2013, 19:09
سرورتون سرور مجازی هست یا اختصاصی عزیز ؟

بنده که میگم مدیر سرور یعنی عامل اصلی که براتون تهیه میکند.

اما خب میگید دیتاسنتر یعنی سرور اختصاصی دارید ؟ به دیتاسنتر تیکت زدید ؟ پیشنهاد میکنم اگر اختصاصی هست و تیکت نزدید سریع بزنید چون فردا و پس فردا دیتاسنتر ها تعطیل هستند و واحد فنی نیست و فقط یک پاسخگوی معمولی دارند بعضی دیتاسنتر ها در این دو روز

یا حق

سلام ممنون از راهنماییتون حتما انجام میدم

viasky
March 16th, 2013, 00:43
بدون هزینه واستون انجام می دیم
آسمان ارتباط شرق - ارائه دهنده سرویس های حرفه ای میزبانی وب (http://www.viasky.ir)