PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در خصوص کپی کردن مطلب

tizparvaz
March 14th, 2013, 20:49
سلام یه سوال برام پیش اومد میدونم که کپی کردن از سایتای دیگه بسیار برای سایت ضرر داره اما سوال من اینه که اگر کپی کردن همراه با ذکر منبع اصلی باشه چطور ؟ آیا اصلا فرقی میکنه ؟ اگر بله این ذکر منبع باید به چه شکلی انجام بشه تا تاثر داشته باشه

tizparvaz
March 14th, 2013, 21:02
up

router
March 14th, 2013, 21:13
منبع که ذکر میکنید سعی کنید لینک Nofollow داشته باشه

tizparvaz
March 14th, 2013, 21:18
منبع که ذکر میکنید سعی کنید لینک Nofollow داشته باشه
به چه شکل باید لینک کرد ؟ و این موضوع ربطی به اصل سوال من داره ؟ یعنی قضیه ضرر مطلب کپی کردن ؟
من اخیرا یک وبلاگ با وردپرس درس کردم که تصمیم ددارم هر مطلبی خوشم اومد تو وبگردی دیدم رو داخلش بذارم اما رنک گرفتن این وبلاگ برام مهمه یعنی در اصل این وبلاگ 95% مطالبش کپی از سایتهای دیگر خواهد بود

router
March 14th, 2013, 21:34
به چه شکل باید لینک کرد ؟ و این موضوع ربطی به اصل سوال من داره ؟ یعنی قضیه ضرر مطلب کپی کردن ؟
من اخیرا یک وبلاگ با وردپرس درس کردم که تصمیم ددارم هر مطلبی خوشم اومد تو وبگردی دیدم رو داخلش بذارم اما رنک گرفتن این وبلاگ برام مهمه یعنی در اصل این وبلاگ 95% مطالبش کپی از سایتهای دیگر خواهد بود

وقتی مطلب لینک شده باشه به جایی گوگل میفهمه منبع خورده حالا برای اینکه شما میگی همه مطلباتون کپی هست بهتره لینک Nofollow باشه که بوت دنبال لینک نره و توی سایت بمونه

<a rel="nofollow" href="#"> router</a>

iman00
March 14th, 2013, 21:35
عرض سلام خسته نباشید
منم دونبال این مطلب بودم که چی کار کنم مطلب رو کپی کنم توی وب سایت خودم ولی بدون اینکه مشکلی به سئو سایتم پیش بیاد ممنون میشم یک خورده واضع تر صحبت کرد
بعدش دوست عزیزtizparvaz (http://www.webhostingtalk.ir/member/38459/) ای کاش موضوع وبلاک تون و خود وبلاکتون میگفتین از مطالبش استفاده کنیم
با سپاس

nginxweb
March 14th, 2013, 21:40
هرکاری کنید با unique نخواهد بود
بهترین راهی که نتیجه میگیرید این هستش که تایتل کلا تغییر کنه بطور کامل نه فقط یک کلمه و 1-2 خط از محتوا هم تغییری ایجاد شود
اینطور مطلب 80% خالس خواهد بود و در گوگل در بالاترین صفحه لینک خواهد شد