PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سعال لطفا بخونید ...!

Homeandroid
March 14th, 2013, 14:01
سلام خدمت دوستان من یه چنتا سعال داشتم ممنون میشم ....:53:

اول ! من یه اسکریپت بازی تراوین ورژن 4 رو دانلود کردم و بر روی هاست سی پنل نصب کردم اما یه صری مشکلات داشت ! اما به سایتشون تیکت زدم بهم یه دمو در ساب دامین خودشون دادن که من مشاهده کردم اسکریپت کاملا سالم بود ! اونا بهم گفتن میتونه مشکل از سی پنل باشه ! اگه من اسکریپت رو بر روی پنل دایرکت ادمین یا سرور مجازی نصب کنم ممکن هست مشکل هل بشه ؟ !

دوم ! اگه من یه اسکریپت همانند بازی تراوین ویا خان وارز و جنگ خان ها بخوام قیمتش حدود چند در میاد ؟!

ممنون میشم کسی کمکم کنه:53::53:

magicpowers
March 14th, 2013, 15:25
1-برای بازی تراوین باید سرورمجازی داشته باشید چون روی هاست مشکل ساز میشه.
2-من تراوین سالم رو دارم اگه میخواین بگین تا لینک دانلود بدم.

DATAFARM.IR
March 14th, 2013, 15:28
فردوسی طی یک حمله انتحاری کشته شد... http://smiley.nowdararpour.ir/ahswen/20.gif

هر اسکریپت ممکن(!) است برای اجراء به یکسری فانکشن‌ها مانند curl یا... احتیاج داشته باشد، باید ابتدا پیش‌نیاز اسکریپت را بررسی کنید، بعد با سرویس‌دهنده هماهنگی کنید، تا پیش‌نیاز‌ها برای شما فعال شود.

iman00
March 14th, 2013, 15:43
سلام یک چند تا غلط املایی داشتی گفتم درستش کنید بهتره
سعال نه سوال
صری نه سری
هل نه حل
ممنون

allbert
March 14th, 2013, 16:09
مشکل میتونه از ورژن اپاچی php یا ماژول های مورد نیاز باشه

همچین اسکریپتی اگر بصورت اختصاصی بخواید حدود 5-10 میلیون

موفق باشید

psfa
March 14th, 2013, 16:47
سعال :d
خسته نباشی :d

Homeandroid
March 14th, 2013, 21:17
سعال نه سوال
صری نه سری
هل نه حل
ممنون

سلام بله دوست عزیز میدونم اما خوب با کیبرد زبان عربی نمیشه بهتر از این تایپ کرد 8-|

Homeandroid
March 14th, 2013, 21:20
1-برای بازی تراوین باید سرورمجازی داشته باشید چون روی هاست مشکل ساز میشه.
2-من تراوین سالم رو دارم اگه میخواین بگین تا لینک دانلود بدم.

ورژن 4 هست ؟! ممنون میشم لینک بدید

nginxweb
March 14th, 2013, 21:32
پلیس فرهنگستان پارسی نداره این سایت :دی ؟

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 21:32
سعال نه سوال
صری نه سری
هل نه حل
ممنون

سلام بله دوست عزیز میدونم اما خوب با کیبرد زبان عربی نمیشه بهتر از این تایپ کرد 8-|

حالا دوست عزیز، خودمونیم ها... ولی تقریبا همه این ها کلمات عربی هستند! :d مثلا سؤال یا سوال هر دو رو میتونستی با کیبورد عربی هم بنویسید... ;)

پس از حضور غیورانه بچه های دبیرستانی و راهنمایی، هم اکنون شاهد حضور قدرتمند بچه های دبستانی هم هستیم... :-p

( جنبه fun داشت، زیاد سخت نگیر :d )

Homeandroid
March 14th, 2013, 22:14
حالا دوست عزیز، خودمونیم ها... ولی تقریبا همه این ها کلمات عربی هستند! :d مثلا سؤال یا سوال هر دو رو میتونستی با کیبورد عربی هم بنویسید... ;)

پس از حضور غیورانه بچه های دبیرستانی و راهنمایی، هم اکنون شاهد حضور قدرتمند بچه های دبستانی هم هستیم... :-p

( جنبه fun داشت، زیاد سخت نگیر :d )

من سخت نیمگیرم سخت بگیری سخت تر میشه ! =))

نه داش این کیبرد عربی من نیمدونم چرا کلا قاطی داره ! برای حرف ئ باید گزینه ] بقل p رو بزنم !

دیگه از این موضوع بگزریم تا اسپم نشده تاپیک

mehdishiraz
March 21st, 2013, 15:21
دوست عزیز اگر هاست اشتراکی میگیرید باید از دیتا سنتر قوی و بندویچ نامحدود واقعی باشه
اگر سرور مجازی میگیرید باید تمامی تابع ها فعال و همچنین دیتا سنتر قدرتمند باشه

در مورد نصب هم معمولا اینجور اسکریپت ها رو باید ایمپورت کرد

و در مورد خرید اگر میخوایید اختصاصی باشه بسته به گرافیک و میزان گسترش یافتن و حرکت مدل های درون بازی شما داره که باید معلوم بشه .